Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

"Kryminalni" w Sosnowcu

Rozmowy o stacjach komercyjnych Polski, Europy i Świata.
Awatar użytkownika
ArO
Przyjaciel
Posty: 827
Rejestracja: (wt) 01 mar 2005, 0:57
Kontakt:

"Kryminalni" w Sosnowcu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: ArO » (wt) 25 paź 2005, 14:25

Obrazek
Serial TVN „Kryminalni”ma sporš widownię. Widzów przycišgajš realistyczne fabuły poszczególnych odcinków, œwietnie budowane napięcie i lubiana obsada aktorska. Teraz widzowie z naszego regionu będš mieli dodatkowy powód, żeby oglšdać serial.

Na przełomie listopada i grudnia w Sosnowcu będš kręcone trzy odcinki filmu. Na zdjęcia wytypowano budynek sosnowieckiej Komendy Miejskiej Policji przy ul. Piłsudskiego 2. W ostatni czwartek pracownicy produkcji serialu przyjechali na miejsce, żeby wykonać dokumentację fotograficznš. Zrobili zdjęcia w komendzie i w jej okolicy.

- Konwencja serialu, którš już widzowie znajš, ulega teraz modyfikacji. Jego bohaterowie wyruszajš z Warszawy do różnych miast Polski. W tym przypadku akcja będzie rozgrywać się na Œlšsku i w Zagłębiu - mówi Katarzyna Boczek, scenograf serialu.

Na pewno przyjadš odtwórcy głównych ról. Na zdjęciach pojawiš się Marek Włodarczyk (grajšcy Adama Zawadę), Magdalena Schejbal (Basia Storosz) i Stanisław Mikulski (filmowy ojciec komisarza Zawady), który pomaga swojemu synowi w prowadzeniu œledztwa.

Kilka lat temu w budynku sosnowieckiej komendy kręcono już film. Był to serial TVP „Tak czy nie”. Grał w nim m.in. Krzysztof Kolberger.
Tego newsa mozecie rpzeczytać także tu http://www.sosnowiec.info.pl/modules/ne ... 0d30eb3c24


Super informacja. To jest 10 minut jazdy busem ode mnie i nawet jest przystanek blisko. Mam nadzieje, że podadzš gdzieœ dokładny termin kiedy będš kręcić ten serial i wybiorę się tam porobić fotki. :)
Ostatnio zmieniony (wt) 25 paź 2005, 14:47 przez ArO, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: Ania » (wt) 25 paź 2005, 14:41

Kurde zawsze tak jest !!!! jak odszedł Marek to teraz kręca blisko mnie ;(
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
ArO
Przyjaciel
Posty: 827
Rejestracja: (wt) 01 mar 2005, 0:57
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: ArO » (wt) 25 paź 2005, 14:43

Jaki Marek? Maciek Zakościelny?

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: Przemek » (wt) 25 paź 2005, 14:53

TAK, niestety TAK ;( ;( ;( ;(

Ale Jednak on WRÓCI!!
Tak napisano na forum onetu:

Wróci za 3 odcinki bo zda sobie sprawę z tego że praca w policji to jest tym co kocha . Jego przyjaciele czyli Basia i Adam zauważą że Patrycja trzyma go pod pantoflem i Marek podejmie męską decyzje zerwie z Patrycą i wróci na policje jeszcze do tego przyjmie kradzione pieniądze

Basi tez nie będzie się powodzić bo Leszek zginie tragicznie wybuchnie w samochodzie i on będzie denatem w następnym odcinku. Być może będą razem oboje. Załamani będą się pocieszać nawzajem i ...




Wszedłem na stronę "Kryminalnych" i są fajne bonusy m.in świetna muzyka z serialu


SOUNDTRACK 1
SOUNDTRACK 2
SOUNDTRACK 3
SOUNDTRACK 4
SOUNDTRACK 5

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: Ania » (wt) 25 paź 2005, 16:18

Maciek Zakościelny czyli Marek :)

Sooper :D ze wraca mam nadzieje ze Maciek Friedek też wróci do W 11
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
ArO
Przyjaciel
Posty: 827
Rejestracja: (wt) 01 mar 2005, 0:57
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: ArO » (pn) 31 paź 2005, 1:20

Kolega podpowiedział mi fantastyczny pomysł. Ja jestem moderatorem na oficjalnym forum "M jak miłość", a tym wszystkim (stroną i forum) zajmuje się produkcja serialu. Producentem "Kryminalnych" jest ta sama firma, a ja mam przecież z nimi kontakt więc może w ten sposób dowiem sie kiedy dokladnie ekipa zawita do Sosnowca. Wszystko dzieki B@r-owi. Thx :)

nev92

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: nev92 » (pt) 28 lip 2006, 12:11

kryminalni sa swietni kiedy nastepny NOWY odcinek po wakacjach? wiecie moze?

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: viper » (ndz) 19 lis 2006, 16:46

Wyobraźcie sobie, że niedługo w "Kryminalnych" wystąpi Marta Wiśniewska - Mandaryna! Nie wiadomo, jaką postać gra, ale podobno ekipa jest zadowolona z jej udziału i chwali ją.

Obrazek
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

ODPOWIEDZ