Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Najsłabsze ogniwo - czas na zmiany

Interesujące programy TV komercyjnych.
Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

Najsłabsze ogniwo - czas na zmiany

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: Grzesioo » (ndz) 23 paź 2005, 21:50

Jeśli sie nie myle to obecnie jest nadawana trzecia seria NO. Od początku nie nastąpiły w nim żadne zmiany. Nie było żadnych wydańspecjalnych np. z aktorami, sportowcami lub politykami. Jednyną atrakcją (możnaby powiedzieć że w coraz większym stopniu wątpliwą) pozostaje Kazimiera Szczuka. Dzisiaj trafiłem we francuskiej wersji NO na rywalizacje "tanecznych par"

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Mam nadzieje że TVN coś zmieni i zobaczymy np. Andrzeja Leppera odpowiadającego na pytanie czy świnia należy do parzystnokopytnych lub Anite Błochowiak która odpowiada co symbolizują kolorowe skarpetki.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: Ania » (ndz) 23 paź 2005, 23:06

Ja nie przepadam za NO a już najbardziej za Szczuką...
która niewleie wie ponad to co ma na kartce napisane...:[
Co do wydań specjalnych to owszem jestem za ale w granicach rozsądku ;)

A NO chyba 4 edycja jest :/ ale nie jestem pewna
^@^
Obrazek

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: viper » (śr) 07 gru 2005, 15:38

W tej chwili TVN emituje powtórki starych odcinków NO - wczoraj grała pani, która stworzyła nowy związek frazeologiczny "praca w czole pota" :lol: To było dosyć dawno, ale zapadło mi w pamięć. Dlaczego nie ma nowych odcinków? Może Kazimiera Szczuka przygotowuje się do udziału w 3 edycji "Tańca z gwiazdami", chociaż nie widzę jej w roli tancerki.

A 3 edycja "Tańca" będzie na pewno, bo wyczytałem gdzieś, że ma wystąpić w niej Tatiana Okupnik, znana z zespołu Blue Cafe.
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: Ania » (śr) 07 gru 2005, 16:20

wczoraj czy przedwczoraj Szuczuka znowu obraziła jakiegoś kolesia z powodu wyfglądu... przyrównała go do SHREKA... niech ona sie sobie przyjrzy
^@^
Obrazek

Kajetan
Przeciętniak
Posty: 181
Rejestracja: (pt) 18 mar 2005, 14:18

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: Kajetan » (śr) 07 gru 2005, 19:25

No i TVN rezygnuje z dalszej produkcji "Najsłabszego Ogniwa".. SZkoda, bo teleturniej od samego początku lubiłem (podobnie zresztą Kazię), był nawet we mnie taki czas, że teleturniej ten mogłem oglądać non stop.

TVNu nie zadowalają wyniki oglądalności jakie notuje program.. Ciekawe na co oni liczą :lol: O 20. w poniedziałki i wtorki gdy TVP2 emituje serialowy hit "M jak miłość" żaden, dosłownie żaden program nie ma szansy na widownię większą niż 2 miliony widzów... Dane mówią same za siebie.. :? Sama "Jedynka" od poniedziałku do czwartku gromadzi o 20. średnio 3 miliony widzów - warto dodać, że w czwartki ponad 5 (LOST), w środy od 4 do 5 (film fabularny), w pierwsze dwa dni tygodnia zatem widownię nie większą niż 2 miliony (tak by około wyszło z tej średniej niby). A że TVP1 w poniedziałki i wtorki jest za Dwójką, Polsat i tvn na równi w zasadzie (widownia około po milionie) więc..
Szkoda no, szkoda.. Nowy program , który tVn o 20. zamierza nadawać szanse na widzów ma w środy i czwartki (w pon i wt widownia TVP1 co najwyżej wchodzi w grę :x ). Ciekawe co nowego wymyślą..? Wątpię w powrót Big Brothera np (wg mnie to absurd, żeby wrócił), to samo zdanie mam co do "Milionerów".. A może od marca DETEKTYWI i W11 będą nadawani w od poniedziałku do piątku (jeden z seriali do czwartku). Np o 18:25 W11, o 20:15 Detektywi.. (wtedy Wspólna - 20:55). Nie wiem jak będzie zobaczymy, w każdym razie w okresie styczeń -luty o 20:10 emitowane będa powtórki NO.

Dodam też, że wg mnieTVN trochę zmarnował sam teleturniej.. Mimo iż był /jest popularny to oglądalnością rzeczywiście nie zachwycał ani nie zachwyca.. Emisja o marca 2004 od 17. była skazana na klęskę - o 17. TVP1 nadaje od wielu lat TELEEXPRESS, potem popularny Klan.. O 20. rywalizacja z MJM również była skazana na porażkę :? Szkoda, szkoda, bo wg mnie program gdyby nadawany był chociażby przed Faktami (chociaż 2 razy w tygodniu, zamiast nudnych już RwT) widownię miałby znacznie większą.. (oczywiście nie mówię o tegorocznej jesienii, bo o 18:25 prym wiedzie W11) :/
183 posty - i super! ]

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: tobi » (sob) 10 gru 2005, 19:29

TVN nie wykorzystał formatu NO, mógł zrobić z Niego hit, a poszedł na łatwzine, no poza wyszukaniu Kazi jako na gospodynie, nie wiem czy znaleziono by lepszą, a dzięki programowi Kazia stała się popularna, choć nikt chyba jej się nie zapytał czy jej to odpowiada.
TVN zdejmując program, usuwa najinteligentnijeszą pozycje z obecnej ramófki, i to dowodzi że stacja ta jest kanałem rozrywkowym, nastawionym na zabawe, i nie ważne że poziom tej zabawy systemtycznie obniża się z roku na rok. No ale stacja ma przynosić korzyści finansowe, a nie rozwijać. Dobrze że jest TVN24, TVN Style....

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: viper » (ndz) 11 gru 2005, 14:24

Może TVN zaoferuje widzom jakiś nowy teleturniej? Chciałbym powrotu "Milionerów", ale nie wiem, czy Hubert Urbański podjąłby się prowadzenia. Nie wytrzymałby tego drugi raz - widać, jak osiwiał przez te 3 lata obecności w programie...
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: tobi » (czw) 15 gru 2005, 3:05

mało który teleturniej w Pl tv wymagał ciągłego myślenia, posiadania odpowiedniej ilości i jakości wiedzy, oraz tak bardzo rozwijał choćby znajomość i umiejęność posługiwania się językiem polskim
oraz ŻADEN nie miał tak wyrazistej prowadzącej

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#9

Post autor: viper » (śr) 06 gru 2006, 20:42

"Najsłabsze ogniwo" nie wróci już do polskiej telewizji, ale w niektórych krajach nadal żyje. Znalazłem taki filmik z powitaniami prezenterów różnych edycji (nie ma w nim Kazimiery Szczuki):

www.youtube.com/watch?v=oHHI6sozPpg

W większości państw prowadzącymi są kobiety, tylko kilka edycji zaangażowało panów.
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

Awatar użytkownika
Poland
Niezły jeden
Posty: 1569
Rejestracja: (śr) 10 maja 2006, 18:15
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Trzciana (powiat bocheński)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#10

Post autor: Poland » (pt) 08 gru 2006, 19:02

Przykładem kraju w którym jest Najsłabsze Ogniwo jest Wielka Brytania
Poland - Aktywnie najlepszy

missia
Chipsy przyszły
Posty: 10
Rejestracja: (sob) 02 maja 2009, 16:13

Re: Najsłabsze ogniwo - czas na zmiany

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#11

Post autor: missia » (sob) 02 maja 2009, 16:44

Grzesioo pisze:Jeśli sie nie myle to obecnie jest nadawana trzecia seria NO. Od początku nie nastąpiły w nim żadne zmiany. Nie było żadnych wydańspecjalnych np. z aktorami, sportowcami lub politykami. Jednyną atrakcją (możnaby powiedzieć że w coraz większym stopniu wątpliwą) pozostaje Kazimiera Szczuka. Dzisiaj trafiłem we francuskiej wersji NO na rywalizacje "tanecznych par"

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Mam nadzieje że TVN coś zmieni i zobaczymy np. Andrzeja Leppera odpowiadającego na pytanie czy świnia należy do parzystnokopytnych lub Anite Błochowiak która odpowiada co symbolizują kolorowe skarpetki.
O, jaaaa, niby NO to już prehistoria swego rodzaju :smile: ale coś takiego jak rywalizacje par( z francuskiego Tanca z Gwiazdami???) nawet mi przez głowę nie przeszło... a żeby juz w polskiej edycji... miała by Kazia po kim jeżdzić :smiech: w sumie dobrze, że NO już się skończyło, bo gdyby zeszło na ten samo poziom co dajmy na to "Kocham Cię Polsko" ( akurat teraz leciało, bez komentarza) to niestety, musiałabym zapomnieć o oglądaniu.

ODPOWIEDZ