Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Kamil Durczok

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#46

Post autor: Ania » (czw) 19 sty 2006, 4:16

Co za debile :/ teraz przecież Ci złodzieje beda ukrywać towar i żaden paser ani złodziej nie wpadnie i nie ma mowy o odzyskaniu reszty...
ArO która to gazeta taka inteligentna ???

Swoja drogą t nieźe tylko 1000 par :D dla mnie to głupota takie lansowanie się :D tylko kłopot z tym jak by mieli normalne narty to nikt by ich nie zawinął :]
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
ArO
Przyjaciel
Posty: 827
Rejestracja: (wt) 01 mar 2005, 0:57
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#47

Post autor: ArO » (czw) 19 sty 2006, 11:11

ArO która to gazeta taka inteligentna Question?
To jest ze strony internetowej. Katowicka Gazeta.pl

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#48

Post autor: doktorfaustus1 » (pn) 23 sty 2006, 23:00

To miło, że Kamil dostał Telekamerę; fajnie, że miał taką przewagę nad Justyna P. Szkoda tylko, że "redaktorzy" z serwsiu tvn.tivi.pl tym razem nie zwrócili na to uwagi.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#49

Post autor: Ania » (wt) 24 sty 2006, 0:56

:D:D fani Stysławy też nie ale im co chwila przypomonam delikatnie :x

Styśka wygra jak zdobędzie symatię widzów tu sie nie profesjonalizm a wałsnie symaptie liczą a sądząć po komentarzach do wywiadu o niej http://fakty.interia.pl/news?inf=707680 raczej nie bedzie łatwo
Prawda jest taka że pracując w tvn ma niewielkie szanse na zdobycie tej nagrody wszak target tvn to ludzie młodzi a tym raczej, jeśli nie są fanatycznymi wielbicielami - szkoda na sms'a
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#50

Post autor: doktorfaustus1 » (wt) 24 sty 2006, 8:31

Aniu zawsze można zwalić wine na jakiś target, lub rzekomo mniejszy udział. W ogóle wszystkie te badania prszypominają bikini - tj eksponuję jeden fragment, zakrywajć inny, bardziej wstydliwy. A więc w zalezności od sytuacji krzyczymy, że nasz sygnał nie pokrywa całego kraju, innym razem chwalimy się, że jesteśmy stacją typowo miejską, nastawioną na bogatego widza. Z sms'ami nie masz racji - to własnie młodzież wysyła ich najwięcej, ściaga jakies tapety, głupie melodyjki oraz gry na swoje komórki...

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#51

Post autor: Ania » (wt) 24 sty 2006, 15:49

Faustuchu ale Ty o kozie ja o wozie !!!
co mają melodyjki i gry do telekamer ???
prawda jest taka ze to oglądaą głównie kury domowe i to one głosują :]
Dlatego rok rocznie wygrywa LIS Durczok Pienkowska itp... bo to są osoby z 1 stron gazet brukowych w stylu Życie na gorąco :]
^@^
Obrazek

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#52

Post autor: tobi » (wt) 24 sty 2006, 21:42

ostatnie pół roku przyglądałem się Kamliwo Durczokowi
i nawet Go polubiłem, jego dziennikarstwo wydawało mi się w miare obiektywne i na poziomie
jednak jak wyszedł na scene, te jego westchnięcia, charknięcia-takie robienie z siebie 'gwiazdy' którą niewątpliwie zdnaime wielu JEST-
nie jest smaczne jego westchnieneia, jęki i tym podobne
pewnie zaraz fani TVP mnie obrzucą że się czepiam, ależ prosze....

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#53

Post autor: Ania » (wt) 24 sty 2006, 22:05

Tobi on poprostu jest gwiadzą ;)
Wczoraj jęków i chrzaknięc nie zauważyłam :D
^@^
Obrazek

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#54

Post autor: tobi » (śr) 25 sty 2006, 10:37

Dla mnie gwiazdą jest Monika Olejnik
Durczok ma mabicje do "gwiazdy"
dla mnie wciąż nie jest.....
oby nie szedł dalej w bufoństwo i wysoką samoocenę

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#55

Post autor: michal » (sob) 28 sty 2006, 16:34

Znowu wypłynęły na wierzch narty Durczoka. Wczoraj w Wyborczej ukazał sie takie felieton podsumowujący. Nawet nie czytałem dokładnie, bo nie lubię takich wywodów, ale jest on raczej krytyczny w stosunku do opisywania i roztrząsania tej całej sprawy.

http://miasta.gazeta.pl/katowice/1,35068,3133469.html

Pod artykułem głos zabrała Marianna Durczok (chyba konto Kamila albo po prostu na szybko założone, aby nie zdradzić IP, a imię męża przyszło jej do głowy). Opisała, że przeżywali cięzkie chwile i całą ta sprawa całej rodzinie zafundowała sporo przykości.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#56

Post autor: Ania » (sob) 28 sty 2006, 16:59

Zawiść przykra zecz panie Smolorz :/ nie stać pana na takie nartki ??? och jak mi przykro :smiech:
Mnie tez nie stać ... i co ???
A moze to ten typ bucówk którzy uważają że każdemu kradna narty a piszą tylko o Durczoku ??? Mnie ukradli rower i co ????
No cóż nie sądze że przeczytala bym informację o tym że pani Krysi z Gdańska ukradli rower z balkonu... a o Durczoku ludzie poczytają i tyle...
Swoją droga Durczoka satac na 2 taki komplet mogł by zasponsorowac złodziejom :x

hehe nie swoją droga mam nadzieję że ich złapia :]

Za to ze slowami osoby podpisującej się Marianna Durczok :] zgadzam się w pełni ;)

btw ... czy ona coś prowadzi w tvp 3 ? jak tak to kiedy i o ktorej ?
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#57

Post autor: michal » (sob) 28 sty 2006, 19:52

Ania pisze: Za to ze slowami osoby podpisującej się Marianna Durczok :] zgadzam się w pełni ;)
Jestem pewien, że to pisała prawdziwa Marianna Durczok.
Ania pisze: btw ... czy ona coś prowadzi w tvp 3 ? jak tak to kiedy i o ktorej ?
Coś tam na pewno prowadzi, ale co to nie wiem. Od zawsze były to różne gadki-szmatki pod różnymi nazwami i postaciami. O 16:50 w czwartki przygotowuje program przyrodniczy, a w piątki o tej samej porze - kulturalny, ale ten prowadzi jej koleżanka. Może się jednak pojawia tam w jakichś rozmowach z fachowcami.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#58

Post autor: Grzesioo » (pn) 30 sty 2006, 17:04

Durczok wczoraj (lub przedwczoraj) niósł ogień olimpijski. Wczoraj podczas PŚ w Zakopanem miał łączenie.
Skąd oni wytrzasnęli takie zdjęcie :)

Obrazek
Kilka słów o Sztafecie Olimpijskiej
Sztafeta Olimpijska to dla wielu osób wyjątkowa szansa wniesienia bezpośredniego wkładu w Igrzyska Olimpijskie oraz zetknięcia z najbardziej prestiżowym symbolem sportu – Ogniem Olimpijskim.

Sztafeta rozpocznie się w Rzymie 8. grudnia 2005 roku. W trakcie jej trwania 10 tysięcy uczestników będzie miało okazję nieść znicz z Ogniem Olimpijskim przez każdy region i każdą włoską prowincję. Uczestnicy mają 64 dni na pokonanie trasy o długości ponad 11300 km.

Zgodnie z duchem Sztafety Olimpijskiej włoscy biegacze będą mieli szansę niesienia Ognia Olimpijskiego przez regiony, w których mieszkają. W każdym mieście leżącym na trasie sztafety Samsung zorganizuje we współpracy z lokalnymi władzami uroczyste imprezy promujące Igrzyska Olimpijskie oraz samą Sztafetę.

Informacja o polskich uczestnikach Sztafety

Robert Korzeniowski – 37 lat, jest jedynym polskim sportowcem, który ma w dorobku cztery złote medale Igrzysk Olimpijskich. Od 1996 roku, kiedy wywalczył olimpijskie złoto w Atlancie uznawany za najlepszego zawodnika w swojej dyscyplinie. W 1997 r. został mistrzem świata, a w 1998 r. zwyciężył w mistrzostwach Europy. Z Sydney przywiózł dwa złote medale - za zwycięstwa w chodzie na 20 km i 50 km. Mistrzostwo świata wywalczył również w 2001 i 2003 r. W sierpniu 2004 r. został mistrzem olimpijskim na igrzyskach w Atenach w chodzie sportowym na dystansie 50 km.

Kamil Durczok – 37 lat, zaczynał pracę w 1991 roku w Radiu Katowice. W wieku 24 lat został dyrektorem Radia Top w Katowicach. W 1994 roku zaczął współpracować z Telewizją Katowice, gdzie przeprowadzał wywiady z politykami. Miał własny program Rozmowy tygodnia. Pisał felietony do Trybuny Śląskiej. Na antenie ogólnopolskiej debiutował w programach Studio parlamentarne i Przegląd publicystyczny w TV Polonia. Potem prowadził Forum w TVP 1 i W centrum uwagi. Obecnie można go oglądać w Wiadomościach i w Debacie.

Dorota Kitlas – 15 lat, urodziła się w Białymstoku. Mieszka w Słomiance, małej wsi w województwie podlaskim. Zdała do trzeciej klasy Gimnazjum w Jasionówce. Jej ulubione przedmioty to geografia i historia. Pasjonuje się zwierzętami, piłką nożną i narciarstwem. Dużo czasu poświęca grze na alcie w Młodzieżowej Orkiestrze Dętej w Jasionówce. Wolny czas latem najchętniej spędza z końmi, doskonaląc umiejętności jeździeckie.

Walenty Siemaszko – 54 lata, mieszka w Lipinach, miasteczku w woj. zachodniopomorskim. Ukończył fizykę na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od 1978 r. pracuje jako nauczyciel w Zespole Szkół w Lipianach (uczy w gimnazjum i liceum, jest również wychowawcą klasy maturalnej). Żonaty, trójka dzieci. Interesuje się sportem, brydżem i scrabblem.

Marek Płodzik – 56 lat, mieszka w Warszawie, z zawodu jest inżynierem mechanikiem. Zdobył najwięcej punktów podczas testu z wiedzy o Igrzyskach Olimpijskich.

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#59

Post autor: Grzesioo » (pt) 03 lut 2006, 17:46

Mozna powiedziec kontynuajcja wcześniejszej informacji.
Ślązak Ślązakom

Kamil Durczok - znany dziennikarz radiowy i telewizyjny - przyłącza się do inicjatywy portalu INTERIA.PL, mającej na celu pomoc poszkodowanym w katowickiej katastrofie. Durczok odda na aukcję bliskie jego sercu przedmioty.


- Wspólnie z Jerzym Dudkiem wpadliśmy na pomysł pomocy poszkodowanym w sobotniej katastrofie w Katowicach - powiedział nam prowadzący Kontrwywiad w radiu RMF FM Durczok. - Jako Ślązacy, nie możemy pozostać obojętni na to, co się stało.

Popularny dziennikarz niedawno wrócił z Mediolanu, gdzie niósł pochodnię z ogniem olimpijskim zmierzającym do Turynu. - Właśnie tę pochodnię, którą niosłem przez 400 metrów, a także dres, w którym biegłem, chciałbym przeznaczyć na aukcję - zadeklarował Durczok.

Durczok jest przekonany, że w takiej chwili nikt nie może pozostać obojętny na to, co się wydarzyło. - Chcemy pomóc z oczywistego powodu, bez żadnej ideologii - mówi. - Jestem Ślązakiem, mieszkam 200 metrów od miejsca tragedii - dodaje.

- Ostatnio prowadziłem debatę telewizyjną, podczas której goście mówili, że ta pomoc dla Katowic płynąca z całej Polski to tylko zryw, to coś na pokaz - opowiada Durczok. - Myślę jednak, że to wszystko, co może pomóc jest dobre. Bez względu na to, czy jest to jednorazowa pomoc, czy też długotrwałe przedsięwzięcie.

Celem Kamila Durczoka i Jerzego Dudka, jak sami przyznają, nie jest tylko krótkotrwała inicjatywa. Postanowili zrealizować szerszy pomysł. Dotyczyłby on przede wszystkim najmłodszych. W planach obu panów jest stworzenie czegoś w rodzaju funduszu, który przez lata w formie stypendiów pomagałby dzieciom na Śląsku.
Źródło

Aukcje

enki1975
Popisał/a już trochę
Posty: 416
Rejestracja: (pn) 28 mar 2005, 14:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#60

Post autor: enki1975 » (śr) 08 lut 2006, 0:03

Kamil Durczok w TVN mozna powiedziec ze stalo sie to o czym mowiono juz wczesniej moim zdaniem wyjdzie mu to tylko na dobre meczyc sie w publicznej TV z ludzmi ktorzy nie maja pojecia o telewizji a ich IQ jest bliskie zeru to naprawde strata czasu a w TVN bedzie mogl mowic na antenie to co mysli a nie to co mu karza decydenci

ODPOWIEDZ