Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Kawa czy herbata?

Po pierwsze Jedynka - pierwszy program Telewizji Polskiej.
Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

Re: Kawa czy Herbata

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#286

Post autor: michal » (czw) 13 cze 2013, 11:56

"Kawa czy herbata?" będzie emitowana w wakacje w każdy piątek od 7:00 do 8:00 oraz dodatkowo codziennie w okresie 27 lipca - 3 sierpnia z racji Tour de Pologne. W czerwcu wydania wyjazdowe od wtorku do piątku . Zapraszają Chylewska, Pochwała, Konarska i Kurzajewski. A w poniedziałki KCH ze studia w Warszawie. Widać więc wyraźnie komu nie chce się nigdzie jeździć :P A przechodząc do TVP mówiła, że to perspektywa wyjazdów była najbardziej kusząca...

:arrow: http://media2.pl/media/103448-W-wakacje ... olske.html
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kawa czy Herbata

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#287

Post autor: Przemek » (pn) 19 sie 2013, 8:43

Gratulacje Panie Radziszewski! Jak informuje Press, KcH spada z ramówki Jedynki po 21 latach! Ekipa realizacyjna program ma przejść do "Świat się kręci". Gratulacje!

Nie wiadomo co z prowadzącymi, nawet gdyby nie dostali propozycji to Tadla i tak ma Wiadomości, Kurzajewski sport i program o giełdzie, Konarska chyba coś w Polonii, Chylewska wraca do sportu a Pochwała? Czyżby w końcu miał się pożegnać z TVP?

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

Re: Kawa czy Herbata

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#288

Post autor: michal » (pn) 19 sie 2013, 16:00

Myślę, że Pochwała będzie majstrować przy programie "Masz prawo znać prawo". Kiedyś miał program "Kiosk przy Wspólnej", który miał podobną tematykę.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

Re: Kawa czy Herbata

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#289

Post autor: viper » (pn) 19 sie 2013, 20:53

http://wyborcza.pl/1,75478,14459006,_Ka ... _TVP_.html

TVP byłaby chyba jedyną telewizją publiczną bez porannej audycji w pierwszym programie...
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

Le Journal
Popisał/a już trochę
Posty: 510
Rejestracja: (śr) 03 lut 2010, 15:07
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Kraków

Re: Kawa czy Herbata

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#290

Post autor: Le Journal » (wt) 20 sie 2013, 16:48

@viper: TVP w tej kwestii nie będzie jedyna. Kilka lat temu władze słowackiej RTVS zdjęły z anteny Ranny Magazin, który emitowano na Jednotke.
Przemek pisze:Nie wiadomo co z prowadzącymi, nawet gdyby nie dostali propozycji to Tadla i tak ma Wiadomości, Kurzajewski sport i program o giełdzie, Konarska chyba coś w Polonii, Chylewska wraca do sportu a Pochwała? Czyżby w końcu miał się pożegnać z TVP?
Już wiadomo, że Agata Konarska wraca do TVP Info.

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

Re: Kawa czy Herbata

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#291

Post autor: viper » (wt) 20 sie 2013, 18:06

"Kawa czy herbata" to audycja z tradycjami. Ciekawe, jak taką zmianę przyjmą widzowie.
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

Re: Kawa czy Herbata

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#292

Post autor: michal » (pt) 30 sie 2013, 1:51

Dziś ostatni program. Poprowadzi go Paulina Chylewska. Wg zapowiedzi na www nie będzie żadnych wspomnień - program sponsorują Kozienice i płacą ciężkie pieniądze za każdą sekundę mówienia o swoim mieście. Ale pewnie na koniec coś przemycą. W każdym razie na pewno będzie grzecznie, bo Chylewska przecież będzie dalej pracować w TVP i roboty rzecz jasna stracić nie zamierza. Wydaje mi się, że gdyby prowadzącym był Pochwała, to by ostro powiedział co o tym wszystkim myśli.

:arrow: http://www.tvp.pl/styl-zycia/magazyny-s ... ala/244071

Na pewno przeżywa teraz ciężkie chwile.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Kasztelan
Nie ma spustu
Posty: 868
Rejestracja: (śr) 13 sie 2008, 10:51
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa

Re: Kawa czy Herbata

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#293

Post autor: Kasztelan » (pt) 30 sie 2013, 9:09

Nagrywanie włączone. Na razie nic nie wskazuje na to, że to koniec ale była już wpadka. Przez pierwsze dwie minuty zegarek z czasem o godzinę wcześniejszym. Zaraz potem został zdjęty ale w lewym górnym rogu przez parę sekund mignęły napisy "5.09" i "45.00". Pod koniec Chylewska podziękowała za 21 lat, "Do zobaczenia wkrótce" i... promos KcH sugerujący dla nierozgarniętego widza że to nie jest koniec.
http://pivo.wrzuta.pl/film/1EeJrAtQSdt/ ... _kozienice
d. YT:bartusgo

Trzeciak
Master user
Posty: 2483
Rejestracja: (śr) 20 lip 2011, 20:25

Re: Kawa czy Herbata

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#294

Post autor: Trzeciak » (pt) 30 sie 2013, 11:46

michal pisze:Dziś ostatni program. Poprowadzi go Paulina Chylewska. Wg zapowiedzi na www nie będzie żadnych wspomnień - program sponsorują Kozienice i płacą ciężkie pieniądze za każdą sekundę mówienia o swoim mieście. Ale pewnie na koniec coś przemycą. W każdym razie na pewno będzie grzecznie, bo Chylewska przecież będzie dalej pracować w TVP i roboty rzecz jasna stracić nie zamierza. Wydaje mi się, że gdyby prowadzącym był Pochwała, to by ostro powiedział co o tym wszystkim myśli.

:arrow: http://www.tvp.pl/styl-zycia/magazyny-s ... ala/244071

Na pewno przeżywa teraz ciężkie chwile.
Nie chciałbym być w jego skórze. Proszę aby nikt nie traktował tego, jako żart - bo teraz nie o to chodzi - ale przynajmniej teraz Pochwała znów może stanąć w jedno ramię z Schymallą - w końcu (jakby nie patrzeć) - to właśnie z tym duetem widzowie przez wiele lat kojarzyli ten program - z czego Pochwała prowadził ten program od początku.

To, co najgorsze jest w tym wszystkim - to, że TVP (od czasów kiedy rządzi nią Juliusz Braun) zaczęła tracić własną tożsamość, a co gorsza honor i dobre imię - dzięki "widzimisię" obecnym władzom stacji. Powiem to, co nie raz już mówiłem na innym forum. Nie życzę nikomu utraty pracy, ale im szybciej Braun i Radziszewski przestaną pełnić swoje funkcje w TVP - tym lepiej dla telewizji publicznej. Nie może być tak, że TVP (której wiele osób notabene powierza pieniądze) zaczyna zupełnie ignorować zapotrzebowanie jej widzów.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

Re: Kawa czy Herbata

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#295

Post autor: michal » (pt) 30 sie 2013, 14:14

Niestety u mnie bez głosu :(
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Kasztelan
Nie ma spustu
Posty: 868
Rejestracja: (śr) 13 sie 2008, 10:51
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa

Re: Kawa czy Herbata

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#296

Post autor: Kasztelan » (pt) 30 sie 2013, 15:24

Sprawdziłem plik źródłowy - niestety oryginał też jest bez dźwięku :( W ostatnich minutach musiałem szybko przerzucić nagrywanie z sygnału HD dostępnego na MUX1 na SD w MUX3 z powodu problemów z sygnałem MUX1. Nie przepadam za nagrywaniem z MUX3 z powodu dziwnych problemów jakie ma mój sprzęt przy nagrywaniu sygnału z tego multipleksu ale musiałem to zrobić żeby nie stracić programu i łudziłem się że nie będzie problemu.
d. YT:bartusgo

Trzeciak
Master user
Posty: 2483
Rejestracja: (śr) 20 lip 2011, 20:25

Re: Kawa czy Herbata

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#297

Post autor: Trzeciak » (pt) 30 sie 2013, 22:31

http://www.tvp.pl/styl-zycia/magazyny-s ... y/12245717 - tu pełne nagranie ostatnich minut programu.

Kasztelan
Nie ma spustu
Posty: 868
Rejestracja: (śr) 13 sie 2008, 10:51
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa

Re: Kawa czy Herbata

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#298

Post autor: Kasztelan » (sob) 31 sie 2013, 21:53

Widzę że jest ale wrzucam wersję fix'd; coś udało mi się uratować.
http://pivo.wrzuta.pl/film/4qbXWwdRnPJ/ ... _kozienice
d. YT:bartusgo

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

Re: Kawa czy Herbata

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#299

Post autor: michal » (pn) 09 wrz 2013, 14:24

5 września zastanawiałem się czy za formę pożegnania w ostatniej KCH, sugerując, że być może jeszcze wróci, Paulina Chylewska sama nie straciła roboty. Przez tydzień nie było jej w ogóle na wizji Okazało się jednak, że następnego dnia tj. 6 września Paulina pojawiła się po raz pierwszy w serwisach sportowych TVP Info, o czym doniósł Przemek.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kawa czy Herbata

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#300

Post autor: Przemek » (pn) 02 gru 2013, 0:16

Pochwała wkręcił się do nowego programu TVP Regionalnej "Zapraszamy na kawę". Formułą to chyba przypomina niewypał - "Popołudnie z Jedynką". Oprócz niego prowadzą Agata Dzikowska, Anna Pawłowska i Iwona Kutyna, Artur Adamczak (OTV Poznań) i Marek Jezierski.

ODPOWIEDZ