Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Kawa czy herbata?

Po pierwsze Jedynka - pierwszy program Telewizji Polskiej.
Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#16

Post autor: Ania » (wt) 08 lis 2005, 12:43

Przemek czyżbyś się dorobił karty telewizyjnej ???
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
ArO
Przyjaciel
Posty: 827
Rejestracja: (wt) 01 mar 2005, 0:57
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#17

Post autor: ArO » (wt) 08 lis 2005, 13:29

Aniu te zdjęcia są bez loga TVP 1 więc chyba nie Przemek je robił.

Chciałbym także zauważyć, że nie ma tam loga forum, a ostatnio taka dyskusja się toczyła na ten temat i za brak miały być jakies minusty czy cuś. :?

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#18

Post autor: doktorfaustus1 » (wt) 08 lis 2005, 15:35

Scenografia i wzory na ścianach nawiązują do programu Popołudnie z jedynką

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Moim zdaniem trochę zbyt sterylna i wiejącą jakimś chłodem.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#19

Post autor: Ania » (wt) 08 lis 2005, 18:31

ArO te fotki Przemek mówi ze tvp są :) więc naszego loga nie może być
^@^
Obrazek

scherbiass
Przeciętniak
Posty: 167
Rejestracja: (pn) 14 lis 2005, 20:54
Lokalizacja: Szczecin

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#20

Post autor: scherbiass » (sob) 26 lis 2005, 8:48

Nowe studio owszem jest ciekawe, ale bardzo małe. Nie takich wynikow spodziewalem sie po kampanii o KcH - nowym stuido, nowych prowadzacych , z osrodkow regionalnych. Od TVP zalatuje slomianym zapalem. Mialo byc to nowatorskie studio, a okazalo sie ono komorka o rozowych scianach - na poziomie oddzialow terenowych.

Tak samo spieprzyli sprawe z Wiadomościami - rano mogly by odbywac sie z newsroomu, przy kubku kawy czy herbaty, a nie z tego pustego ujecia z widokiem na mega ekran i absolutnie kartonowa sciano blyszczaca niebieskim kolorem. Za malo efektow i drobiazgow.
W ogole spieprzyli Wiadomości. Nie mowie juz o ''zmianach'' w studio, ale o zawartości merytorycznej programu. Studio jest zimne- przydalaby sie jakas szara wykladzina. A materialy nie sa ambitne, prowadzacy mnie juz znudzili. Gawrylukowa - nie znosze tegpo babska. Moze i jest professionall, ale ona tu NIE PASUJE.
K. Werner mogli by wrzucic, ale to jest moja osobista ocena.Miala byc tez wielka zmiana tego programu - a co mamy? - zlikwidowano skroty w ciagu dnia, rzadko kiedy prezenter rozmawia na koniec VV z pogodziarzem czy sportmistrzem. Nic nie dalo przedluzenie programu o te kilka minut. Za malo jest tez nowych rozwiazan kadrowych. Wszystko jest takie monotonne. Przestalem ogladac glowne wydania.

PRZERZUCIŁEM SIĘ NA WYDARZENIA.

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#21

Post autor: doktorfaustus1 » (sob) 26 lis 2005, 10:10

;( ;( ;( ;( ;( ;( Scherbias jak możesz tak ranić me serce???? Nie spodziewałem się tego po Tobie :foch: :foch: :foch: :foch: :foch:
Ok nic nie szkodzi - oglądaj sobie Wydarzenia ale wpadaj na nasze forum. Powiem tylko, że zgadzam się z Twoim zadaniem dotyczącym Kch - ale tylko z tym. Studio jest za małe i przede wszystki za sterylne jak na poranny program. Razi chłodem i sztucznością. Co do Wiadomości - moim zdaniem nei masz racji. Widać nie mają czasu na rozmowy o pogodzie i sporcie. Powtrót do "starej" długości programu moim zdaniem wyszedł programowi na dobre. Ale dalsza rozmowę o Wiadomościach proponuję przenieść do odpowiedniego działu...

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#22

Post autor: michal » (pt) 13 sty 2006, 6:31

Dziś piątek, a początkowo myslałem, że poniedziałek :). Kawę czy herbatę prowadzi Pochwała, ech co za przyzwyczajenie. Zapewne Kurzajewski coś będzie mieszać przy Mistrzostwach Świata w lotach narciarskich. Ale partnerką Pochwały nie jet Szulim, ale jakaś nowa prezenterka.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#23

Post autor: doktorfaustus1 » (pt) 13 sty 2006, 11:56

W dodatku z bardzo dziwną fryzurą na głowie. Przez chwilę myślałem, że to Paulina Chylewska. (Daleki kadr :D )

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#24

Post autor: michal » (pt) 13 sty 2006, 13:54

A ja się zastanawiałem i nadal zastanawiam czy to nie była Szulim w nowej fryzurze i kompletnie innym makijażu. Też była wysoka, mówiła podobnym tonem głosu, a twarz wydawała mi się znajoma.

O 7:00 w ogóle nie byli podpisani, w ogóle się nie przedstawili jakby to było coś normalnego ich widzieć.

Zadałem na czacie pytanie kto to jest i czy to może być Szulim, sito moderacji było dzisiaj tak gęste, że pytanie przeszło za drugim razem, ale już nie wpuścili niczyich odpowiedzi, a jak znam życie z niemoderowanych czatów KCH to na pewno ktoś mi odpowiedział, tylko nie dopuścili wypowiedzi, bo nie było na temat głupawych "przesądów".
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#25

Post autor: Przemek » (czw) 02 mar 2006, 7:13

Heh.. Pawłowska ma wielu partnerów. Napoczątku Dolcekiego, póńiej przez jakiś czas Jabłońskiego, a teraz jakiegoś nowego- zapomniałem nazwisko :oops:

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#26

Post autor: viper » (pn) 22 maja 2006, 18:43

A czy wiecie, że blok "Kawa czy herbata?" oprawiony jest teraz muzyką Piotra Rubika? Taką informację znalazłem na oficjalnej stronie kompozytora.

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#27

Post autor: Przemek » (pn) 04 wrz 2006, 6:45

Dziś Kch z ogordu (tak jak kiedyś), prowadzi SAM Pochwała, łączył się ze Szczecinem- tam jakaś babka z OTV. Przełączyłem na Poranek TVN24. Pochwały samego nie da się oglądać. Kurdupel :x

PS. W końcu wyłączyłem TV. Poradek jest jeszcze gorszy.

Spawacz

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#28

Post autor: Spawacz » (sob) 23 wrz 2006, 22:18

Ja póki co nie znalazłem dla siebie programu na codzienny poranek, a "kawa czy herbata" tylko czasem jest wstanie mnie przykuć do TV

Awatar użytkownika
Poland
Niezły jeden
Posty: 1569
Rejestracja: (śr) 10 maja 2006, 18:15
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Trzciana (powiat bocheński)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#29

Post autor: Poland » (ndz) 24 wrz 2006, 20:45

Mam pomysł na nową wersje zegara otóż zegar powinien być pod...logiem TVP1
Poland - Aktywnie najlepszy

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#30

Post autor: Przemek » (sob) 18 lis 2006, 9:15

Kawa wreszcie przneisoła się najpierw z Krolikarni, następnie z Muzeum Sportu a na końcu z Biblioteki UW do studia na Woronicza. jest bardzo oryginalne. Dominuje szkło oraz kwiatowe elementy. Zmieniono również oprawę muzyczną oraz graficzną. Muzyka jest zdaje się w rytmach latynoamerykańskich.

Zdjęcia z www.kch.tvp.pl :
Obrazek Obrazek
Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek
Obrazek

:smile: Obrazek

ODPOWIEDZ