Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Kawa czy herbata?

Po pierwsze Jedynka - pierwszy program Telewizji Polskiej.
Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

Kawa czy herbata?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: michal » (czw) 13 paź 2005, 14:00

Dziś w Kawie gościem był "Witold Laskowski-Wiadomości-Moskwa". Anna Pawłowska rozmawiała z nim o targach rzeczy luksusowych w stolicy Rosji. Rozmowa całkiem ciekawa. Kurcze, ale on ma wielki nochal... :)

Przegląd prasy wykonał Jacek Cholewiński. Bez zastrzeżeń, a wręcz pozytywnie.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: tobi » (śr) 26 paź 2005, 23:02

ten program mnie przeraża
kiedyś jak jeszcze nie było TVN i jego propozycji, nie mówiąc o czyms tak fajnym jak TVN24
byłem fanem tego programu, gdy obowiązek szkolnego wstawania był codzinne
traz jak patrze to załamuje się że ten program licencjuje TVP i to polska telewizja
czasami podczas reklam w Poranku TVN24 przełączam
całe szczęście musze wstawać 3 razy w tyg tak wcześnie
prowadzący w tym dziś np ył Radek Brzózka( antena TVPolonia BISradio wszędzie właściwie)
bywał też Kurzajewski, Pan Kret od pogody, mix wszytskch i wszystkeigo, materiały filmowe jakieś poradnikowe papki przygotowane wcześniej, w ogóle to gdzieten program jest nagrywany, tzn skąd jest nadawany na żywo, bo otaczaja prowadzących jakieś dziwnie nie naturalne drzewka. Całość jest jak jeden wielki PLASTIK.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: michal » (śr) 26 paź 2005, 23:29

Mnie sie podoba nowa formuła KCH i zawsze rano oglądam. W ogóle nie istnieje dla mnie propozycja TVP3 i poranek z Kurierami co 15 minut. Można się pośmiać (czasami także z prowadzących), czegoś ciekawego dowiedzieć. Podoba mi się ten namiot z żywa przyrodą, że prezenterzy są ubrani w jesienne rzeczy, że w studio jest ciemno. Uważam, że to sa bardzo dobre zmiany. Jeszcze miesiąc temu było pełno owoców i drzewek owocowych, teraz jest pełno liści. Ciekawe co będzie w zimie. Czyli tak jak kiedyś w Pogodzie po Wiadomościach. Śnieg będą nanosić? Od oświetlenia im się stopi i w studiu będzie jedno wielkie bajoro...

Kurzajewski jest zawsze w piątek z Szulim i mnie ten duet się bardzo podoba. Kret jest we wtorek, a Dolecki we środę. A Brzóska powinien być we wtorki z Wyszyńską i jest to najlepiej oceniany przez widzów duet prowadzących. Podejrzewam, że kobiety są oczarowane panem radkiem i stąd te wyniki. Najgorsze notowania ma Chylewska z Pochwałą, co mnie w ogóle nie dziwi.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: Ania » (czw) 27 paź 2005, 0:06

Dla mie to też papka razem z pytaniem na śniadanie...
jeśli nie wstaje o 14.00 to zawsze tylko poranek z TVN 24 ;)

Ale Kret mi nie przeszkadza ;)
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
ArO
Przyjaciel
Posty: 827
Rejestracja: (wt) 01 mar 2005, 0:57
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: ArO » (czw) 27 paź 2005, 0:49

Boże dla mnie Kawa czy herbata nie istnieje od kilku lat. Ja zwyczajnie nie jestem przytomny o tej porze. No z miesiąc temu widziałem kawałek i na jakies 2 czy 3 dni przed Wielkanocą dość spory kawałek jak nie mogłem zasnąc. Aaa i jeszcze jak raz gościli Edyte Górniak. Nie wiem kiedy. Na pewno tak w okresie od kwietnia do czerwca. Tak mniej wiecej w roku 1996, 97 oglądałem prawie codziennie rano przed pójściem do szkoły. Zdarzyło mi się kilka razy dzieki temu trafić na Edytę własnie. Kiedyś ten program był ciekawszy, a teraz moim zdaniem ludzie rano wolą radia posłuchać.

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: doktorfaustus1 » (czw) 27 paź 2005, 9:26

Tak Tobi, masz racje - program jest tak PLASTYKOWY jak te drzewka. (Słyszysz teraz mój gromki śmiech.) Tak więc polecam Dzień dobry TVN - to dopiero okaz kiczu, banalności, niedokształconych prezenterów, głupich tematów i jeszcze głupszych rozmów, nie wspominając o samych wpadkach technicznych.

PS KcH nagrywana jest na terenie centrum TVP przy Woronicza - czasami widać jedną ze ścian nowego gmachu.

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: tobi » (czw) 27 paź 2005, 10:27

michal pisze: Podoba mi się ten namiot z żywa przyrodą,
a to oni od 6rano siedzą w namiocie :smiech:
fajna idea

doktorfaustus1 pisze:Tak Tobi, masz racje - program jest tak PLASTYKOWY jak te drzewka. (Słyszysz teraz mój gromki śmiech.) Tak więc polecam Dzień dobry TVN - to dopiero okaz kiczu, banalności, niedokształconych prezenterów, głupich tematów i jeszcze głupszych rozmów, nie wspominając o samych wpadkach technicznych.
przynajmniej jest to robione nowocześniej, i pokazana jest Warszawa, stolica Polski gdybyś zapomniał-to chyba TVP Polska, Publiczna powinna może dla widzów Polonii pokazywać ja wstaje ich kraj. Co do reszty nie zgodze się, ostatnio była rozmowa o raku piersi u kobiet, temat ważny i bardzo poważny. a plotki z highlifu to zgodnie z targetem TVN, to przypomne kanał rozrywkowo-publicystyczny.

Awatar użytkownika
ArO
Przyjaciel
Posty: 827
Rejestracja: (wt) 01 mar 2005, 0:57
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: ArO » (czw) 27 paź 2005, 10:56

tobi pisze:przynajmniej jest to robione nowocześniej, i pokazana jest Warszawa, stolica Polski...
I to, że widac Warszawe ma być w jakikolwiek sposób atrakcyjne? Ha ha ha!

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#9

Post autor: tobi » (czw) 27 paź 2005, 11:16

ja nie oceniam żadnego z tych programów za atrakcyjne, ale wole oglądac Wawe z lotu ptaka, z przeszklonego studia, gdzie nic oku nie umknie, niż z namiotu ze sztucznymi drzewkami, gdzie za którymś zawsze coś lub kogoś można schować
atrakcyjny jest Poranek TVN24

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#10

Post autor: doktorfaustus1 » (czw) 27 paź 2005, 11:47

1) Poranek TVN24 to program informacyjny, trudno porównywać go z Kch lub DDTVN
2) Polecam stronę www.tvp.pl/kch - wprawdzie kilak z działów jest jeszcze w przebudowie, ale przekonasz się czym jest i jak wygląda ów namiot. Przekonasz się również, że owe drzweka bynajmniej sztuczne nie sa. Ba - kilak z nich ma około 15-20 lat. Zobaczysz również, że i tam można zobaczyć jak budzi się Wraszawa. Natomiast w DDTVN mam ładny widok, ale co z tego - czy o 9.00 widać budzącą się do życia Warszawę? Wątpie...
3) Tematyka zdrowotna, profilkaktyka, finasne, edukacja itd - to od samego początku stałe punkty Kch. Natomiast w DDTVN dominują rozmowy o niczym. I nie czarujmy się bo taka jest prawda. Polecam równeiż forum Wyborczej i temat o panu Janiaku. Biedak podobno nei mógł uwierzyć, że większość Polaków w ciągu roku nie wydaje na ubrania więcej niż 600zł. Zapewne on ciągu miesiąca wydaje kilka razy więcej...

PS - bynajmniej jedno okno nie czyni studia "przeszkolnym". Realizatorm i ekipie Kch udaje się zrobić program w plenerze, relaizatorzy i ekipa DDTVN nie potrafi zrobić tego nawet w normalnym studiu - ten program to jedno wielkie "Łapu capu" w którym czasami goście dostają minute na odpowiedź i po tej minucie znikają z programu.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#11

Post autor: Ania » (czw) 27 paź 2005, 12:46

Kawa czy Herbata a wszczególności Pytanie na śniadanie to też sa programy o niczym... taka jest ich idea. Nie myśleć słuchać obudzić się :x
Merytoryczną zawartosć ma Poranek TVN 24 choć to inny rodzaj programu.
Ale faktycznie DDtvn poraża głupota... szzególnie sławetna wpadka Janiaka z ubraniami...
Studio na pewno nowocześniejsze i lepsze (btw wie ktoś gdzie nagrywają DDTVN ? chyba w centrum ? ) ale merytoryczna wartość poniżej KcCH...
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
ArO
Przyjaciel
Posty: 827
Rejestracja: (wt) 01 mar 2005, 0:57
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#12

Post autor: ArO » (czw) 27 paź 2005, 13:51

Tu się Aniu nie zgodzę. O ile do Kawy czy herbaty zapraszani są różni goście i raz mówią o książkach, raz o muzyce i te dwie rzeczy nie są powiązane wspólnym tematem o tyle w Pytaniu na śniadanie zaprasza się gości (w tym także specjalistów) by porozmawiać tylko na taki temat jaki jest akurat w danym dniu. Czasami mają bardzo ciekawe tematy. :)

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#13

Post autor: tobi » (czw) 27 paź 2005, 22:46

Ania pisze:Studio na pewno nowocześniejsze i lepsze (btw wie ktoś gdzie nagrywają DDTVN ? chyba w centrum ? )

któryś z biurowców przy Marszałkowskiej

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#14

Post autor: Przemek » (wt) 08 lis 2005, 6:27

RANY BOSKIE!

Zmienili studio KcH... Teraz jest obleśnie różowe i słodkie jak cukierek... Masakra! Czołówka też czerwona, belka z czatem i zegrek niebieski. Czemu zniszczyli taki ładny "sad i ogród". Ciekawe by był programy w zimę... Szkoda... Ciekawe czy to pomysł Warakomskiej bo ona chyba też odpowiada za KcH ;(

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#15

Post autor: doktorfaustus1 » (wt) 08 lis 2005, 8:12

Być może wiosną wrócą w plener. Teraz mieli gorsze warunki - wszak wschód Słońca następuje coraz później.

ODPOWIEDZ