Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Kilka słów o Dorocie Warakomskiej

Sztandarowy serwis telewizyjnej Jedynki. Główne wydanie codziennie o 19:30.
Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Kilka słów o Dorocie Warakomskiej

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: Przemek » (śr) 02 mar 2005, 6:56

Zarząd TVP S.A. powo?a? wczoraj Roberta Kozaka na stanowisko kierownika Redakcji Audycji Informacyjnych Programu 1 TVP SA (w jej sk?ad wchodzą redakcje Wiadomości i Teleexpresu) - poinformowa? portal Wirtualnemedia.pl rzecznik telewizji Jaros?aw Szczepa?ski.

Robert Kozak przedstawi? Zarządowi propozycj? przeprowadzenia - w ramach "Wiadomości" TVP S.A. - pilota?u zmian w Telewizji, wynikających z nowoprzyj?tej strategii. Jako jedno z kluczowych zada?, wymieni? on prze?o?enie strategii programowej i wizerunkowej TVP S.A. na dzia?ania redakcji "Wiadomości". Kozak chce wraz z dziennikarzami pracującymi w Redakcji Programów Informacyjnych stworzy? nowy dokument, który byłby przewodnikiem programowym i etycznym oraz wyznacza?by najwy?sze standardy dziennikarskie obowiązujące wszystkich dziennikarzy tworzących audycje informacyjne TVP S.A.

Zdaniem prezesa TVP S.A. Jana Dworaka niezwykle wa?ne jest doświadczenie Roberta Kozaka wyniesione z pracy i kontaktów z modelową telewizją publiczną, jaką jest BBC.

"Zarząd TVP zaakceptowa? moją kandydatur? i moje warunki, ale ?adnego kontraktu jeszcze z nikim nie podpisałem, więc nie jestem jeszcze szefem programów informacyjnych TVP1, tylko kandydatem na to stanowisko" - powiedział PAP Robert Kozak. Doda?, że jeszcze nie z?o?y? wymówienia z BBC.

Robert Kozak 15 lat pracowa? w BBC, początkowo jako korespondent, a póŸniej szef warszawskiego biura polskiej sekcji BBC. Realizowa? projekty radiowe i multimedialne BBC w Polsce. Ma lat 41, jest ?onaty, ma dwoje dzieci.


Warakomska odchodzi, ale ze stanowiska kierownika inforamcjii (wszytskie program inf. TVP1) czyli funkcjii obj?tej wraz mgr Grzywaczewskim, latem 2004 :?: :?: :idea:

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: doktorfaustus1 » (śr) 02 mar 2005, 8:41

Kwiatku mylisz się - Warakomska zostaje i wciąż jest nr 2 w TVP1, tu? po Grzywaczewskim. Ona jest szefem ds. informacji i publicystki TVP1. (Jest też tam szef ds kultury i programu). Podlega jej wszystko zwiazane z tą dziedziną - TAI oraz Redakcja Informacji TVP1. Ju? na samym początku mówili, że szefem Wiadomosci będzie tylko przez pewien czas - wszak sama nadzorowa?a swoją prac? - tj szef informacji i publicystki TVP1 nadzoruj? szefa Redakcji Informacyjnej TVP1. Oczywiście było to sprzeczne z wszelkimi zasadami, ale Dworakowi nie przeszkadza?o.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: Ania » (czw) 17 mar 2005, 23:09

No oczywiście że nie bo jak?e by inaczej a czy ta kretynka bedzie tez odpowiedzialna za sprawy personalne ?
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: doktorfaustus1 » (pt) 18 mar 2005, 9:59

Ona odpowiada za wszystko - nawet za liczb? wyda? i iloś? programów publicystycznych. Oczywiście szef Wiadomości będzie miał pewną autonomi? ale wszystkie jego decyzj? są zale?ne od woli D. W.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: Ania » (pt) 18 mar 2005, 13:17

aha czyli wszystko po staremu ... jak to mówią "a na zachodzie bez zmian"....
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: doktorfaustus1 » (śr) 06 lip 2005, 12:18

Kolejne tygodnie - kolejny awans Warakomskiej. Wszystkie serwisy medialne przytaczają dzisiaj wczorajszy komunikat rzecznika TVP. Tak więc od 5 lipca Doda Warakomska ma także wp?yw na Panoram? i Kurier. Wcześniej szef TAIu mógł protestowa?, teraz to ona będzie zgodnie z prawem decydowa?a o tym kto będzie relacjonowa? np szczyt G8.... Nie zdziw? się jeśli nagle z dnia na dzień D. Wysocka stanie się korespondentem do zada? specjalnych - tj relacjonowania wszystkich najwa?niejszych wydarze? w Europie.
http://tvp.pl/3570,20050705222118.strona

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: michal » (śr) 06 lip 2005, 13:18

Ona ten wp?yw na Panoram? i tak miała, bo gdzieś czyta?em, że Kulczycki w Panoramie znalaz? sie po konsulatcji, a może i nawet na polecenie Warakomskiej.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: Ania » (śr) 06 lip 2005, 15:24

Ciekawe czy Danke z Kuriera teraz wywali... :?

Ja nie wiem kto tą idiotk? cały czas awansuje ???
A co do Wysockiej to nie zdiwi?a bym się gdyby to co mówisz faustusie było prawdą...
^@^
Obrazek

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#9

Post autor: tobi » (czw) 07 lip 2005, 2:35

Wysocka i tak jest w WIADOMOŚCIACH rózne wydania codziennie. ile razy w?ącze WIADOMOŚCI to tam....Wysocka. ja co raz bardziej lubie Dorote Wysocką....ale może to jej wygląd ubranka mnie przekona?y, bo wciąż jak czyta to czasami myśle że się udusi. i nie rozumiem jej akcentowania, gdy ostatnio s?owo intonuje raptownie inaczej ni? cała reszta frazy bądŸ w?aśnie na totalnym wydechu.
Zreszto tv wygra?a, bo i powoli przekonuje się do innej osoby któa usilnie meczy nas 5 dni w tygodniu, tyle że na stacji TVN24-Anna Jedrzejowska. Która lepsza?

ODPOWIEDZ