Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

ZNACZKI ostrzegawcze

Rozmowy dotyczące kanałów Telewizji Polskiej i ich pozycji programowych.
hajl_giertisch

ZNACZKI ostrzegawcze

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: hajl_giertisch » (pn) 15 sie 2005, 20:12

aa! co za @#$%# wymyslił, aby ten znaczek był przez cały program, film, serial itd. czy tylko mnie to drazni i denerwuje?

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: tobi » (śr) 17 sie 2005, 21:47

tak się składa ze ostatnio baaardzo mało oglądałem tv, a jak już to zazwyczaj był środek nocy i FAKTY WIADOMOŚCI czy coś w tym stylu. Teraz pytam się ludzi na gg co to są za plamy, i pczątkowo myślałem że są to jakieś wewnętrzne oznaczenia tv kablowej.
Dopiero przed chwilą zostałem uświadomiony. Psuje to mi obraz, przeszkadza, drażni, mało tego że sa loga stacji , w przypadku TVN24 to jeszcze pasek informacyjny i jeszcze jakieś kolorowe wygibasy :twisted:

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: Ania » (czw) 18 sie 2005, 0:44

A kto to mógł wymyślić ? tylko Ci debile z KRRiT podobno to wymóg unii jest :twisted: co nie znaczy ze muszą być zaraz na pół ekranu, wygladac badziwnie i oczywiście w żadnym wypadku nie pasować do programu w Fakcie był przykład... fil o Papieżu od lat 7... (pewnie 5 latek mógł by .... no własnie co mógłby ? :?) za to cham powiatowy od 12... ( bo ta przecież nie klną itp...) KRETYNI !!!

Obrazek :x :bravo:
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: doktorfaustus1 » (czw) 18 sie 2005, 11:29

Nie przeszkadzają mi te znaczki - wbrew powszechnie panującej opinii nie zajmują pół ekranu. Zresztą kiedy włączam telewizor koncentruje się na oglądanej audycji, a nie na znaczku w górnym rogu. Moim zdaniem bardzo dobrze stało się, że wreszcie zabrano się za uporządkowanie tej kwestii. Natomiast winę za złe oznakowanie audycji (vide przykłady podane przez Anię) ponosi sam nadawca (w tym przypadku Polsat) a nie KRRiTV. Natomiast artykuł, którego skan zamieściła Ania jak zwykle sensacyjny, brukowy i w ogóle nic nie wnoszący do dyskusji. Ot jakaś przeklinająca pani i nieudolna próba ośmieszenia KRRiTV. Brakuje tam tylko zachęty do wysadzenia siedziby KRRiTV ewentualnie ciągnięcia końmi przez ulicę Warszawy Danuty Waniek. Rzeczywiście z powodu nowych znaczków ludzie nie będą mogli oddawać się swojej ulubionej rozrywce - bezmyślnemu spędzaniu kilku godzin przed ekranem, bo rzekomo przeszkadza im jaskrawy znaczek. Z drugiej strony może to i lepiej - pójdą na spacer, do ogródka lub przeczytają książkę.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: Ania » (pt) 19 sie 2005, 1:59

W porównaniu z badzieiwiem w innych krajach to one rzeczywiście nie sa brzydkie i nie zasłaniają połowy ekranu pytanie czy do dostaeczny powód by tam pozostały ???
Po cholere ? Już mówię bardzo spodobał mi się tekst na jednym forum - "to pomysł KRRiT w końcu głupio brac tyle kasy i nie zostawiać zadnego śladu :x "
Nic dodać nic ująć
1.Po jaką cholere te znaczki są ? Te u dołu ekranu nie wystarczyły ?
2. Kogo to obchodzi ? I tak każdy ogląda co chce a matki są zadowolone jak posadza dzieciaka przed tivi.
z resztą raz drugi zobaczy ze te oznaczenia są psu na bude i kretyńsko poprzydzielane i sama dojdzie do wniosku że bez sensem się jest nimi kierować.
Co do artykułu to jst troszke przejaskrawiony ale bez przesady. Każdy komu leży na sercu dobro telewizji powinien postawić znaczek przy PO, bo tylko oni zdelegalizują Baronową krajowej rady leniuchów i świntuchów :D czyli WANIEK !!!
won z tymi darmozjadami.
Bardzo dobrze że fakt im pojechał.
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: doktorfaustus1 » (pt) 19 sie 2005, 9:46

Tak Aniu PO zdelegalizuje KRRiTV ale w zamian nie zrobi nic, ewentualnie utworzy kolejny urząd dla swoich kumpli i klesi - vide dla tej starej pijaczki Śledzińskiej Katarasińskiej, która z promilami pędzi ulicami łodzi. Już raz pokazali co potrafią podczas tworzenia ustawy medialnej - żadnych propozycji nic. A rząd Buzka w tajemniczych okolicznościach przestał się tym zajmować, chociaż trzeba było stworzyć prawo zgodne z normami UE. Czemu? Może nie chciał drażnić Rapaczyńskiej i Waltera? Waniek jako jedyna śmiałą skrytykować Radio Maryja - liberalny Braun mówił, że antysemityzm w RM to wolność słowa.
Co do znaczków - poprzednie mogły być, ale były zbyt ubogie w swej treści - tj dola wszystkich, za zgodą rodziców, tylko dla dorosłych. Te mają więcej informacji. Być może powinny być wyświetlane w prawym dolnym rogu ekranu - zapewne wówczas nie drażniłyby tak części widzów. Wszak czytamy od lewej do prawej i oko zawsze skupia się na lewej części gazety, ekranu etc - to takie przyzwyczajenie.

enki1975
Popisał/a już trochę
Posty: 416
Rejestracja: (pn) 28 mar 2005, 14:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: enki1975 » (wt) 23 sie 2005, 9:03

Ale po co te znaczki sa wogole przeciesz jak dziecko jest bez opieki to te znaczki oleje poprostu :lol: a to ze tam bedzie znaczek ze nie wolno mu ogladac jeszcze je przyciagnie smiech panowie i panie to jest malo powiedziane to jest zenada

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: michal » (wt) 23 sie 2005, 21:08

A dziś logo TVP1 po lewej stronie. Trwa mecz i greccy realizatorzy w prawym rogu pokazują wynik i czas. Dziwnie to wygląda i ciężko się przyzwyczaić choć już kiedyś logo przez jakiś czas w tym miejscu właśnie logo TVP 1 i "2" się znajdowało.

Hehe, właśnie pokazali na żywo Gmocha jak komentuje :)
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Poland
Niezły jeden
Posty: 1569
Rejestracja: (śr) 10 maja 2006, 18:15
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Trzciana (powiat bocheński)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#9

Post autor: Poland » (ndz) 01 paź 2006, 21:19

Logo jedynki było także w tym miejscu kiedy transmitowali z Sat2000 anioł pański z watykanu
Poland - Aktywnie najlepszy

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#10

Post autor: viper » (śr) 29 lis 2006, 14:54

Zauważyłem ostatnio różne oznakowanie nocnych konkursów interaktywnych w TVN i Polsacie. "Nocne igraszki" - dozwolone od lat 16, a "Dziewczyny w bikini" - od lat 18. Może to dlatego, że różnią się ilością golizny na ekranie?
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

Awatar użytkownika
Poland
Niezły jeden
Posty: 1569
Rejestracja: (śr) 10 maja 2006, 18:15
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Trzciana (powiat bocheński)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#11

Post autor: Poland » (pt) 12 sty 2007, 17:19

Wracając do TVP polecam strone : www.gooru.pl tam po wpisaniu słowa TVP można znajsć logosy które startowały do konkursu na nowe logo TVP
Poland - Aktywnie najlepszy

kurosawa
Przeciętniak
Posty: 109
Rejestracja: (sob) 01 kwie 2006, 16:04

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#12

Post autor: kurosawa » (pt) 12 sty 2007, 22:52

ja tam nic nie znalazłem. Gooru to jedna z beznadziejniejszych wyszukiwarek, wiec nie wiem jak mogles znalezc tam cos ciekawego... moze podasz jakis przyklad?
i jeszcze jedno: ZNALEŹĆ a nie znajść - naucz sie po polsku pisać a nie k... po "bocheńsku (Trzciana!!)" :zly: :mur: :mur:

a w sumie nowe loga dla tematycznych tvp to dobry pomysł. :P

Awatar użytkownika
Poland
Niezły jeden
Posty: 1569
Rejestracja: (śr) 10 maja 2006, 18:15
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Trzciana (powiat bocheński)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#13

Post autor: Poland » (sob) 13 sty 2007, 7:31

Popatrz jeszcze raz w grafice (od strony 2) tam jest dużo fajnych projektów :)
na przykład to :
Obrazek
Poland - Aktywnie najlepszy

kurosawa
Przeciętniak
Posty: 109
Rejestracja: (sob) 01 kwie 2006, 16:04

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#14

Post autor: kurosawa » (sob) 13 sty 2007, 12:15

Szczerze? Bardzo brzydkie.

Awatar użytkownika
macias
Coś z niego/niej będzie
Posty: 220
Rejestracja: (czw) 11 sty 2007, 13:44
Lokalizacja: 71

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#15

Post autor: macias » (pn) 15 sty 2007, 10:05

Oh goodie... mam nadzieję, że nie wybiorą tych logo, które zaprezentował kisiel. Są straszne. W ogóle jedyną stacją, która imo posiada w miarę przyzwoite logo, jest Polsat. :)

ODPOWIEDZ