Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Danuta Dobrzyńska i Joanna Racewicz

Dziennikarze, szefostwo - wszystko o obecnych pracownikach TVP.
tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

Danuta Dobrzyńska i Joanna Racewicz

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: tobi » (sob) 06 sie 2005, 1:40

Zastanawia mnie dlaczego to Dorota Dobrzy?ska prowadzi główne wydanie PANORAMY o 22 anei Joanna Raceiwcz. MI tam szczerze to odpowiada, ale nie rozumiem, przeciez swego czassu to w?a?ne Joanna Racewicz prowadzi?a te najwa?niejsze( najbardziej ogl?dane) wydania.
Bo jest m?odsza :?:
Bo nie pisa?y o niej kolorwe gazety :?:
Co ?mieszniejsze, dzi? gdy w??czy?em PANORAME 18.30 to jeden z pierwszych materiał?w zosta? podpisany i przeczytany przez reporterke Danute Dobrzy?sk?. Nie miałem mo?liwo?ci ogl?dania o 22, ale to ?meiszne i niebywa?e. Tak jakby Justyna Pochanke robi?a do Faktów o 16.45 za reporterke, a potem o 19 prowadzia? g??wne wydanie serwisu. To ta Dobrzy?ska jest Pani? od wszystkiego :lol:
Ostatnio zmieniony (śr) 04 sty 2006, 23:26 przez tobi, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

Re: Dorota Dobrzy?ska vel Joanna Racewicz

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: doktorfaustus1 » (sob) 06 sie 2005, 9:40

tobi pisze:Zastanawia mnie dlaczego to Dorota Dobrzy?ska prowadzi główne wydanie PANORAMY
A kto to taki? W temacie też się pojawia Dorota...
Ja znam tylko Danut?.
Vide :arrow: http://ww2.tvp.pl/2073,20041117134143.strona

hajl_giertisch

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: hajl_giertisch » (śr) 10 sie 2005, 17:45

bo panorama taka jest i za tą ją cenię, tak samo jest w przypadku Kileczyk, Górsiej, Szczepańskiej itd. jedno wydanie prowadza, do nastepna mają materiał i chwala im za to! ale rozumiem, że tobi zazdrości, że Dobrzyńska główne wydanie prowadzić umie, a i materiał przygotuje, a taka Pochanke to tylko głowa rzucac potrafi i idiotyczne komentarze dopowiadac, alleluja i do przodu TKM!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: michal » (śr) 10 sie 2005, 18:32

Szczepański jest facetem. A pewnie myślałeś o Bukowskiej. :D
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

hajl_giertisch

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: hajl_giertisch » (śr) 10 sie 2005, 18:36

miałem na myśli jego, ale jak widać jest tam mnóstwo literówek, niestety nie mam aktualnie możliwosci do normalnoego dojścia do komputera i takie są tego skutki, ale Bukowska tez pasuje, Szcxzepański równiez

włoch

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: włoch » (pn) 22 sie 2005, 1:03

Joanna Racewicz też jest panią od wszystkiego, bo i reporterka i prowadząca. Tam w Panoramie to chyba stosują taką taktykę, bo raczej oszczędzają na Panoramie (tak w ogóle to więcej kasy biorą na Wiadomości)

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: tobi » (śr) 04 sty 2006, 12:50

ciekawe czy w nowej PANORAMIE utrzyma się ona w prowadzeniu. Szczerze, to jest dobra w prowadzeniu.
Dobrzyńska prace rozpoczeła gdy studiowała dziennikarstwo na UW(specjalizacja-marketing i public relations). Zgłsoiła się do redakcji na praktyki studenckie i została na stałe w Telewizyjnej Agencji Informacyjnej(TAI). Obsługiwała między innymi komisje śledcze. W 2004roku zaczeła prowadzić wydania dziennika, by rok później trafić do głównej trójki prezenterów.
żródło:
Newsweek Polska(1/2006)

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: doktorfaustus1 » (śr) 04 sty 2006, 12:54

Sądzę, że D. Dobrzyńska nie powinna martiwć się o swój los. Chociaż w TVP wszystko jest możliwe. Mimo poprawy oglądalności Łukawski wyleciał. Za co? Rzekomo za oglądalność, a chodziło tylko o robotę dla starego kumpla z "prawidłowym" światopoglądem i przeszłością. Dobrzyńska zaczynała jako reporter, a zgodnie z zapowiedziami Sufina to właśnie takich ludzi potrzebuje Panorama.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#9

Post autor: Ania » (śr) 04 sty 2006, 16:12

Prosze zmienic tytuł tematu na prawidłowy :]

Ja uwazam ze i Racewicz i Dobrzyńska są dobre... powinny obe zostać. Kulczycki za to mógł by polecieć spokojnie
^@^
Obrazek

Aivlis
Popisał/a już trochę
Posty: 503
Rejestracja: (śr) 04 sty 2006, 17:06

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#10

Post autor: Aivlis » (czw) 05 sty 2006, 20:19

Kulczycki niech odleci, to ja będę miała spokój. Nie lubię go, nie nadaje siędo programu informacyjnego.
A Dobrzyńska jest świetna. Bardzo przejrzyście przekazuje informacje, nie góruje na newsem, ale ma wystarczająco ciekawą osobowość.
Racewicz - szkoda, że nie prowadzi "Panoramy" o 18.30. Jest całkiem niezła, a kiedy ona prowadzi, mnie nie ma w domu.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#11

Post autor: Ania » (czw) 05 sty 2006, 21:55

witamy nową userkę :D
Hehe ja ogólnie raczej panoramy nie oglądam ale jak już oglądam to włąsnie z Dobrzyńską czy Raczewicz... choć dla mnie panorama to dalej tylko i wyłącznie Czubówna
^@^
Obrazek

Aivlis
Popisał/a już trochę
Posty: 503
Rejestracja: (śr) 04 sty 2006, 17:06

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#12

Post autor: Aivlis » (sob) 07 sty 2006, 21:32

Ja też Was witam, oj przepraszam widzam, jak to Kalczyńska kiedyś powiedziała :)
Panoram i Czubówna? Ania, nie ja oglądam Panoramę prawie zawsze i tam z Czubówną nic nie ma. Naszczęsie. Z Dobrzyńską i nowym studiem to nie ten sam dziennik.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#13

Post autor: Ania » (sob) 07 sty 2006, 23:32

Ja wiem ze teraz jej nie ma :D ale chodzi mi o to ze Panorama mi się z nia kojarzy ;)
jeszcze z czasów gdy ona tam była świetny głós :]
A nowe studio to prawda bardzo ładne ;) Niekonwencjonalny stół
^@^
Obrazek

Aivlis
Popisał/a już trochę
Posty: 503
Rejestracja: (śr) 04 sty 2006, 17:06

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#14

Post autor: Aivlis » (wt) 10 sty 2006, 19:37

Calkiem, całkiem ten stół. A Dobrzyńska z wydania na wydanie coraz lepsza :) Widać, że lubi Owisika...PAmiętam jej rozmwę z nim z soboty. Mnie on denerwuje...z "głebokich" i silnie zakorzenionych w mym umyśle powodów.
A teraz inna sprawa:
Nie wiem, jak oni w tej redakcji mogą pracować. Wczoraj Asia Racewicz prowadziła wydania do 16, a potem jeszcze miała materiał w wieczornych.

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#15

Post autor: tobi » (wt) 10 sty 2006, 20:33

tak
Dobrzyńska jest świetna :jupi:

ODPOWIEDZ