Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Danuta Dobrzyńska i Joanna Racewicz

Dziennikarze, szefostwo - wszystko o obecnych pracownikach TVP.
Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#46

Post autor: Ania » (pn) 06 lut 2006, 22:54

Ehhh nie rozumiem jak można popierać SLD... najbardziej zkomuszałą partię :] a własciwie były odłam teraz się odmłodzili...
Raz ze to komuchy a 2 ze nakradli narobili afer Rywin Olen itp są totalnie umoczeni...
Sobotka Długosz Janik Jakubowska Czarzasty to najbardziej umoczone i zmataczone nazwiska III RP :/
ale co tam ja należałam do SDPL ale zastanawiam sie nad wystąpieniem skoro chca z SLD startować :/
^@^
Obrazek

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#47

Post autor: Grzesioo » (wt) 07 lut 2006, 23:22

Nie ma nikogo z przewodniej siły narodu? Może enki należy do PiS-u?:D Dobrze byłoby mieć kogoś na forum z rządzących, na wypadek gdybyśmy byli internowani za wyśmiewanie się z braci i ojca :D

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#48

Post autor: Ania » (śr) 08 lut 2006, 0:54

Nie nie Enki nie jest z Pisu :D i naszczescie wogóle znormalniał i już nie lubi Kaczek :] to się nazywa siła administracji :]
^@^
Obrazek

Aivlis
Popisał/a już trochę
Posty: 503
Rejestracja: (śr) 04 sty 2006, 17:06

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#49

Post autor: Aivlis » (czw) 09 lut 2006, 18:17

Ja się już boję lodówkę otworzyć, bo nie daj Bóg Rydzyk wyskoczy! Kiedyś mnie to bardzo bawiło, teraz zaczyna denerwować...Jeszcze wśród ministrów tumany takie jak jurgiel. Boże, dziś nawet ściany są moherowe i wszystko śmierdzi kaczkami ...

Zastanawiam się, czy nie zadzwonić do RM i walnąć taki tekst: "Jak wy mogliście tak sami podpisanie tego traktatu ogldać! Mój tatuś kochany był tam z ekipą TOK FM. On tak się starał być obiektywny, on nawet lubił radio maryja i słuchał was często, a wy..., wy go nie wpuściliście! Podłe bydlaki! To przez was mój tatuś próbował..., chciał...on chciał się zabić!...(płacz) I was sumienie nie rusza! Ludzi nie słuchajcie tego radia! Ojciec prowadzący to morderca!"
Ciekawe co by zrobili...:D Tylko nie wiem kto miałby mówić. Bo ja mam za niski głos. Może jakieś dziecko znajomych dałoby się namówić ??

Dobra, dość tego. Jak patrzę na ten materiał teraz, to wydaje mi się, że Dobrzyńska chciała pokazac fenomen wizerunku premiera, a nie fenomen jego polityki. Ona chciała powiedzieć, że dobry wizerunek w polityce to klucz do sukcesu. Fakt, że zamało było negatywnych komentarzy opozycji. A wczoraj bardzo się starała zrobić materiał obiektywny i się jej udało. Moim zdaniem.

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#50

Post autor: Grzesioo » (czw) 09 lut 2006, 19:20

Aivlis pisze:Ja się już boję lodówkę otworzyć, bo nie daj Bóg Rydzyk wyskoczy!
Spokojnie, Rokita wczoraj pokazał że w lodówce można znaleźć conajwyżej telewizor :D Ewentualnie w TV może lecieć akurat TVTrwam i tam możesz zobaczyć wielebnego :)
Zastanawiam się, czy nie zadzwonić do RM i walnąć taki tekst...
Chyba takie coś jest niemożliwe oni tam mają chyba jakąś cenzure od czasu sławnych 3 słów do ojca dyrektora :). Może ktoś wie jak RM broni sie przed niewłaściwymi tekstami od słuchaczy?

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#51

Post autor: michal » (pt) 10 lut 2006, 0:22

Grzesioo pisze:
Aivlis pisze:Ja się już boję lodówkę otworzyć, bo nie daj Bóg Rydzyk wyskoczy!
Spokojnie, Rokita wczoraj pokazał że w lodówce można znaleźć conajwyżej telewizor :D Ewentualnie w TV może lecieć akurat TVTrwam i tam możesz zobaczyć wielebnego :)
A dziś Lis w "Co z tą Polską" powiedział, że jednak to porównanie nie było do końca celne, bo z reguły nie ma telewizorów w lodówkach, przynajmniej o czymś takim nie słyszał.

Oj, Lisek chyba dawno nie był w Saturnie :D Co prawda nie TV w lodówce, ale na drzwiach lodówki, ale idea podobna :)
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#52

Post autor: Grzesioo » (ndz) 12 lut 2006, 21:59

Kikla capsów z panią Racewicz z okresu przed sylwestrowego.

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Martin
Niezły jeden
Posty: 1127
Rejestracja: (ndz) 26 mar 2006, 22:42
Lokalizacja: Częstochowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#53

Post autor: Martin » (pt) 12 maja 2006, 20:33

Już dziś możecie na stronie dziennikarze.tv.pl obejrzeć wywiad z Danutą Dobrzyńską. :D Wywiad przeprowadziła Sylwia Rykaczewska. :smile:

Aivlis
Popisał/a już trochę
Posty: 503
Rejestracja: (śr) 04 sty 2006, 17:06

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#54

Post autor: Aivlis » (pt) 12 maja 2006, 21:41

No cóż, Martin o wywiadzie powiedział, ja tylko dodam, że pani Dobrzyńska zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Zwłaszcza ilość uśmiechów w Jej wypowiedziach :D

Aivlis
Popisał/a już trochę
Posty: 503
Rejestracja: (śr) 04 sty 2006, 17:06

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#55

Post autor: Aivlis » (ndz) 28 maja 2006, 21:51

Dziś oglądałam początek Panoramy i relacje Joanny Racewicz. Znów się wzruszyła i sie troche rozmazała, dal by już dziewczynie spokój i dawali jakies niewzruszające tematu....

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#56

Post autor: Grzesioo » (ndz) 28 maja 2006, 22:06

Też to widziałem. Nawet otarła łze :D

ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek

Aivlis
Popisał/a już trochę
Posty: 503
Rejestracja: (śr) 04 sty 2006, 17:06

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#57

Post autor: Aivlis » (ndz) 28 maja 2006, 23:04

Na tych capsach to bardzo wyraźnie widac (dzięki Grzesioo), nawet wcześniej tego az tak bardzo nie zauważyłam, bo ogladalam to z duzymi zakluceniami.
Potem o 22 juz sie uspokoila i byla tak chłodna jak na Nią...

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#58

Post autor: Grzesioo » (śr) 07 cze 2006, 17:03

01.06.2006

ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek

Martin
Niezły jeden
Posty: 1127
Rejestracja: (ndz) 26 mar 2006, 22:42
Lokalizacja: Częstochowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#59

Post autor: Martin » (śr) 21 cze 2006, 23:11

Moim zdaniem Danuta marnuje się trochę w Panoramie. Ostatnio została zdegradowana do roli prezenterki przedpołudniowych i popołudniowych wydań. Już choćby w TVP3 by się lepiej rozwijała. Do TVN24 po co miała by przechodzić? Tam już dużo prezenterów mają. Do Faktów tym bardziej nie, za mała z niej gwiazda. Do redakcji Wiadomości też nie, bo ten program potrzebuje teraz mężczyzny-prowadzącego. Moim zdaniem mogłaby spokojnie zastąpić Haneczkę w Wydarzeniach. Mocno by wzmocniła tę redakcję, może by Grabarczyk przestała prowadzić ten dziennik. :mad:

ODPOWIEDZ