Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Polityka krajowa w TVP

Rozmowy, które nie mieszczą się w powyższych forach.
TadeuszK
Chipsy przyszły
Posty: 1
Rejestracja: (ndz) 19 sty 2020, 11:15
Płeć: Mężczyzna

Polityka krajowa w TVP

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: TadeuszK » (ndz) 19 sty 2020, 12:18

Kochani, mam nadzieję, że ktoś z władnych osób przegląda to forum. Od zawsze głosowałem na Prawo i Sprawiedliwość i na tą partię chcę głosować w przyszłości. Oglądam programy informacyjne w TVP i ostatnio przecieram oczy ze zdumienia. Kogo Wy zapraszacie do programów typu: "Minęła dwudziesta" , "Woronicza siedemnaście", czy "Forum"? Nie widzicie, że przegrywacie w nich obecną batalię o uczciwe Sądy i sędziów!? Począwszy od ilościowego składu zaproszonych gości-polityków, często jest to 3:2, albo nawet 4:1 DLA OPOZYCJI!!! Również niektórzy redaktorzy, jak choćby p. K.Ziemiec (którego nota bene lubię) prowadzi te programy w taki sposób, jakby szykował się już na zmianę prezesa TVP i dyrektorów programów. Najgorsze jest to, ze właśnie w porach największej oglądalności (ww programy) pokazujecie, że Prawo i Sprawiedliwość jest partią słabą i BARDZO ŁATWO jest "zagadać" ich przedstawicieli przed kamerami (w sprawach sądownictwa). Dlaczego w programie "Studio Polska" jeden człowiek- p. prof. P. Czarnek bez problemu potrafi merytorycznie wytłumaczyć i skutecznie przekonać wszystkich oponentów (również widzów) do swoich racji, a Wy (TVP) do wspomnianych wyżej programów niestety zapraszacie NIEUDOLNYCH polityków. Przegramy tę batalię o Sądy jeśli dalej będziecie podchodzić to tych spraw, jak dotychczas. I partia o diabelskiej proweniencji (KO/PO) znów dojdzie do władzy! Jestem starszym człowiekiem i nie chciałbym już tego w swoim życiu doświadczać. Z poważaniem
Tadeusz

ODPOWIEDZ