Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

My3 - nowy program dla dzieci Tako Media i Polsatu

Interesujące programy TV komercyjnych.
Awatar użytkownika
Poland
Niezły jeden
Posty: 1569
Rejestracja: (śr) 10 maja 2006, 18:15
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Trzciana (powiat bocheński)
Kontakt:

My3 - nowy program dla dzieci Tako Media i Polsatu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: Poland » (czw) 25 sty 2018, 23:02

My3 to zarówno nazwa powstałego za sprawą Tako Media zespołu muzycznego jak i programu dla dzieci emitowanego o poranku (ok. 7:45 w soboty a w niedziele ok. 7:35) w Telewizji Polsat. Natka to 16-latka pochodząca z Kaszub. Julka ma 17 lat, a jej dom rodzinny znajduje się na Lubelszczyźnie. Gefi ma 18 lat i pochodzi z Bieszczad. Dziewczyny tworzą zespół My3, który kieruje swoją muzykę do dzieci i młodzieży. Dziewczyny wydały już 12 piosenek które znajdą się na wychodzącej już jutro debiutanckiej płycie ich zespołu. W programie pokażą młodym widzom różne techniki rysowania i innych prac manualnych oraz jak przygotować prosty i pożywny posiłek. Poprowadzą również zajęcia z choreografii i zaprezentują piosenki z premierowej płyty zespołu My3. Przekonają też widzów, że ćwiczenia WF nie muszą być ciężkimi zajęciami, których należy unikać, a przyjemną zabawą. Julia, Natalia i Gefi przygotowały też specjalny kącik urody i ciekawostki z różnych dziedzin życia. W programie goszczą też idole młodzieży, którzy to opowiadają o swoich marzeniach i pasjach,
W każdym odcinku prowadzącym będzie towarzyszyć grupa dzieci. Seria składa się z dwudziestu czterech dwudziestodwuminutowych odcinków. W tym tygodniu kończy się pierwsza seria programu, zaś kolejna ruszy już 3 marca.
Programowi towarzyszą profile w social mediach i dwa profile na Youtubie. Zespół My3 powstał we współpracy z belgijskim producentem Studio 100 który to od blisko 20 lat ma w Belgii zespół K3 na którym to polskie My3 się wzorowało. Program "My3" zaś pochodzi od belgijskiego programu "Iedereen K3" autorstwa właśnie Studia 100.

Program ma także drobne powiązania z TVP. Otóż jedną z prowadzących i zarazem członkiń tria My3 jest Karolina "Gefi" Gefert - uczestniczka siódmej edycji The Voice of Poland. Sam program zaś jest nagrywany w studiu TVP3 Wrocław.
Poland - Aktywnie najlepszy

ODPOWIEDZ