Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Walter Chełstowski

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
fred1987
Popisał/a już trochę
Posty: 548
Rejestracja: (pn) 25 cze 2012, 22:41

Walter Chełstowski

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: fred1987 » (sob) 12 lis 2016, 8:09

Ciekawa postać. Zaczynał w ''Studio 2'' (reżyserował koncerty), stworzył kultowy Festiwal w Jarocinie, współtworzył WOŚP (na YouTubie są filmiki, jak pojawiał się w I i II finale WOŚP wspólnie z Owsiakiem i Młynarską), był producentem telewizyjnym (m.in. produkował programy z synem Jacka Kuronia, ''30 Ton'', ''Tok Szok'', ''Męski Striptiz'' z Małgorzatą Domagalik, ''Polaków portret własny'' który sam zresztą prowadził), współtworzył TVN, był wiceprezesem TVP za Roberta Kwiatkowskiego (w latach 1998-2001 był szefem oprawy TVP, które tworzył), reżyserował transmisje (m.in. ''Telekamery'' czy galę najlepszej reklamy ''Wena'' którą stworzył), teraz żyje na wsi koło Olsztyna (uważa siebie za twórcę ''Nowoczesnej'' i KOD-u).

Podobny do Macieja Trojanowskiego - prowadzącego kultowego ''Nie do wiary''. Warto poczytać jego myśli na Facebooku - całkiem odleciał, można gwarantowanego raka dostać. Piszę także w dość lewicowym ''Studio Opinii'', w którym także piszą m.in. Jerzy Klechta (ten sam, który prowadził w PRL-u ''Bliżej świata''), Stefan Bratkowski, Adam Szejnfeld czy Tadeusz Drozda.
PRECZ Z KOD-EM!

ODPOWIEDZ