Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Hit, Hit, Hurra

Po pierwsze Jedynka - pierwszy program Telewizji Polskiej.
Trzeciak
Master user
Posty: 2483
Rejestracja: (śr) 20 lip 2011, 20:25

Hit, Hit, Hurra

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: Trzeciak » (pt) 05 sie 2016, 0:57

Już wiadomo jaki to tajemniczy program rozrywkowy będzie nadawany w środy o 20:20. Formuła choć w części przypominająca "Od przedszkola do Opola": http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/hi ... eci-w-tvp1

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

Re: Hit, Hit, Hurra

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: michal » (śr) 17 sie 2016, 19:16

Tymczasem Legia Warszawa stoi przed ogromną szansą wejścia do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Nie dość, że w fazie play-off jest rozstawiona, to trafiła jeszcze w losowaniu na najsłabszego rywala z możliwych z kilka razy mniejszym współczynnikiem. Jeżeli polski zespół po 20 latach awansuje, to będzie grać przez kilka tygodni mecze we wtorki lub środy o 20:45. Nie wiem od czego to zależy kiedy dana drużyna gra, ale jeżeli będą to środy to raczej się to dla programu nie przysłuży. Pewnie TVP wolałaby aby to były wtorki, najwyżej wypadną dwa seriale. Jest jeszcze możliwość, że w przypadku meczów w środę program "Hit Hit Hurra" będzie przerzucony na wtorki, tak jak rok temu zrobiono z serialem "Szepty przeszłości", albo mecze będą w Dwójce.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: Hit, Hit, Hurra

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: Przemek » (czw) 18 sie 2016, 8:02

Myślę że przerzucenie transmisji do TVP2 nie wchodzi w grę - za duże pieniądze i oglądalność zgarniają "M jak Miłość" i "Na dobre...".

Wg Pudelka program poprowadzi Kasia Sowińska a przewodniczącą jury zostanie Edyta Górniak.

Wariosa
Zbanowany
Posty: 41
Rejestracja: (pn) 18 sty 2016, 16:59
Płeć: Kobieta
Ośrodek: TVP3 Bydgoszcz

Re: Hit, Hit, Hurra

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: Wariosa » (czw) 18 sie 2016, 20:12

Górniak, Wrona i Caboń będą jurorami "Hit, Hit, Hurra"

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ed ... -show-tvp1

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

Re: Hit, Hit, Hurra

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: michal » (śr) 07 wrz 2016, 21:23

Emocje jak na grzybach.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
janekpogwad
Administrator
Posty: 2363
Rejestracja: (pt) 28 gru 2007, 20:29
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Hit, Hit, Hurra

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: janekpogwad » (śr) 07 wrz 2016, 22:01

Ja dzisiaj korzystając z chwili czasu przełączałem między właśnie Hit, Hit, Hurra, Top Chef z Gwiazdami na Polsacie i Azja Express na TVN, to chyba ta ostatnia pozycja jest najciekawsza.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

Re: Hit, Hit, Hurra

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: michal » (śr) 07 wrz 2016, 22:24

Ja żadnego z tych trzech programów oglądać nie będę. Po pierwsze od kilku lat nie oglądam już żadnych talent shows, a po drugie chociaż pozycji TVN nie widziałem i być może jest fajna, to udział Lisicy kompletnie ją dla mnie dyskwalifikuje.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
janekpogwad
Administrator
Posty: 2363
Rejestracja: (pt) 28 gru 2007, 20:29
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Hit, Hit, Hurra

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: janekpogwad » (śr) 07 wrz 2016, 23:42

Lisica tam totalnie odlatuje, emocje biorą górę i ta autentyczność, będąca odrealnieniem od życia zwykłych ludzi. Te jej maniery tam są przezabawne, widać, że wielka pani anchorwomanka z kraju byłego bloku wschodniego. :x

Trzeciak
Master user
Posty: 2483
Rejestracja: (śr) 20 lip 2011, 20:25

Re: Hit, Hit, Hurra

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#9

Post autor: Trzeciak » (sob) 10 wrz 2016, 16:30

michal pisze:Ja żadnego z tych trzech programów oglądać nie będę. Po pierwsze od kilku lat nie oglądam już żadnych talent shows, a po drugie chociaż pozycji TVN nie widziałem i być może jest fajna, to udział Lisicy kompletnie ją dla mnie dyskwalifikuje.
Z całej trójki obejrzałem na razie tylko "HHH", i jak na polską produkcję jest całkiem nieźle, choć na możliwości Perzyny mogłoby być znacznie lepiej. Widać jednak, że pospieszny casting zrobił swoje, bo pod względem poziomu talentów jest trochę daleko od "TVoP". To samo można powiedzieć o realizacji, która nie urywa i jednak program nie ma takiej ikry jaką ma "The Voice".

Nikt nie wspomniał, że z Arturem Orzechem program prowadzi Marta Zalewska - członkini Filharmonii Dowcipu Waldemara Malickiego oraz tegoroczna uczestniczka opolskich "Debiutów", która podczas programu sprawdziła się bardzo dobrze.

ODPOWIEDZ