Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Zamach terrorystyczny w Londynie - relacje TVP.

Sztandarowy serwis telewizyjnej Jedynki. Główne wydanie codziennie o 19:30.
Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#16

Post autor: doktorfaustus1 » (pt) 08 lip 2005, 10:48

A kolejne ?enujące? Napisa?eś, że "tego typu wpadek było więcej" - ja zauwa?y?em t? podczas rozmowy, ale innych powa?nych już nie miała.

Marcin

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#17

Post autor: Marcin » (pt) 08 lip 2005, 11:01

Kolejne były już mniejsze. Jak napisa?em. By?o coś np. mi?dzy rozmową, a tą gigawpadką. By?y też innne. Ogólnie była zestresowana, jąka?a się jak nie wiem co, nie wiedziała co mówi? i si?do programu nie nadawa?a. Ale widz?, że awans Warako?skiej dobrze jej zrobi? i dalej lansuje Nisocką na gwiazd?. :?
Ostatnio zmieniony (pt) 08 lip 2005, 18:39 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#18

Post autor: doktorfaustus1 » (pt) 08 lip 2005, 11:17

Odchodząc od Wysockiej - w ogóle nie kojarz? tego Jacka Karnowskiego, który by? ich korepsondentem w Londynie. Na antenie się nie pojawia a w redakcji pracuje. Ciekawe co on tam robi?

Kajetan
Przeciętniak
Posty: 181
Rejestracja: (pt) 18 mar 2005, 14:18

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#19

Post autor: Kajetan » (pt) 08 lip 2005, 12:03

To może teraz moje zdanie na temat wczorajszych relacji :wink:

Zaczn? od TVN24: stacja jest kanałem informacyjnym więc trudno by było, ?eby o dramacie w Londynie nie informowali non -stop. Sposób jednak w jaki informacje przekazywali by? bardzo s?aby... Grass wcale nie by? rewelacyjny (Aniu - naprawdę ci się podoba?), ?enująco s?abo wypad?a zawsze dobra Danka Kondratowicz - od wpadek j?zykowych a? się roi?o, sama była bardzo zdenerwowana, Pana Stanilewicza z reakcji biznesowej pomyli?a z Damianem Kurasiem :roll: By?o dosy? nudno, w kó?ko mówi?o się o tym samym (co prawda trzeba było mówi? o Londynie, ale sposób mówienia i Grassa i Kondratowicz sprawia? wra?enie, że fragmentami powtarzają program...).

Polsat - najs?abiej chyba. ?adnych informacji do 15:45 - nawet chyba pasek się ?aden nie pojawi? - widać Lis nie umie zoorganizowa? jakiegoś specjalnego wydania - pytam: czy Hanka przygotowująca program na 18:45 nie mog?a wejś? na wizj? np o 13.?
Same "Wydarzenia" niespecjalne, w Londynie nie lubianyy przeze mnie Sobieniowski - rozmowa na żywo nie była, nagrana wcześniej.

30 -minutowe "Fakty" (trwa?y 30 minut, gdy się sko?czy?y akurat zaczyna?y się "Wiadomości") na dobrym poziomie - materiały ?adne, Justyna sensacyjnie przekazywa?a informacje - cała ona, mi to za bardzo nie przeszkadza?o - Woroch live, potem dobry materiał Czerwi?skiej.

"Wiadomości" dobre, nudzi?y mnie pewnie dlatego, że to już trzeci dziennik który "oglądałem". Wysocka zdenerwowana, ale zaautomatyzowana :wink: Program wg mnie trwa? troch? za d?ugo, co jakiś czas mówi?o się o tym samym. Kraśko po choler? w tym Londynie - na koniec krótka , zb?dna rozmowa telefoniczna.
Dobra Olejnik w rozmowie z Kwasniewskim, dobry Rymanowski i J?drzejowska w TVN24 kolejno po 20. i 22.
183 posty - i super! ]

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#20

Post autor: Ania » (pt) 08 lip 2005, 12:54

Ja nie mam zamiru Wysockiej tej wpadki tak szybko zapomnie? :twisted: sorry ale Grass ma takie samo doświadczenie jak i ona albo i mniejsze (cho? jego atutem jest praca w telewizji newsowej) by? na antenie do godziny 20.00 :? i dawa? rad? ;) (tak Kjetku podoba? mi się ;) z tym ze ja patzre na niego z pozycji jego wcześniejszych dokona?)
Co do Kondratowicz to faktycznie wypad?a nienajlepiej :? a szkoda. Ale i tak ta para najlepiej relacjonowa?a wczorajsze wydarzenia ;).
Styśka jak to Styśka news musi by? :D ale nie przeszkadza mi to uwa?am ze dzi?ki temu i jej wstawkom ten program ma badziej osobisty charakter.
Faustusie mi się ten koleś przy mapach też podoba? ;) uwa?am że to jedyne co było tam ciekawe.
Ten pajac za to na tle planszy by? tragiczny, sztuczka jak z kablówki.
Wysocka - no comments nie zauwa?y?am więcej wapdek niz ta jedna ale była porpostu bezbarwna i zestresowana jak zawsze. Z resztą ta z Panoramy ( nie wiem jak jej tam) też była strasznie spi?ta uwa?am ze na miejscy Wysockiej powinien w takim dniu zasiąś? ktoś z doświadczeniem (vide Gwaryluk, Durczok)
Faustus na pliku z neta z Waramości jest ta pomy?ka z nasza ulubienicą ???
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#21

Post autor: Ania » (pt) 08 lip 2005, 12:55

Ja nie mam zamiru Wysockiej tej wpadki tak szybko zapomnie? :twisted: sorry ale Grass ma takie samo doświadczenie jak i ona albo i mniejsze (cho? jego atutem jest praca w telewizji newsowej) by? na antenie do godziny 20.00 :? i dawa? rad? ;) (tak Kajetanie podoba? mi się ;) z tym ze ja patzre na niego z pozycji jego wcześniejszych dokona?)
Co do Kondratowicz to faktycznie wypad?a nienajlepiej :? a szkoda. Ale i tak ta para najlepiej relacjonowa?a wczorajsze wydarzenia ;).
Styśka jak to Styśka news musi by? :D ale nie przeszkadza mi to uwa?am ze dzi?ki temu i jej wstawkom ten program ma badziej osobisty charakter.
Faustusie mi się ten koleś przy mapach też podoba? ;) uwa?am że to jedyne co było tam ciekawe.
Ten pajac za to na tle planszy by? tragiczny, sztuczka jak z kablówki.
Wysocka - no comments nie zauwa?y?am więcej wapdek niz ta jedna ale była porpostu bezbarwna i zestresowana jak zawsze. Z resztą ta z Panoramy ( nie wiem jak jej tam) też była strasznie spi?ta uwa?am ze na miejscy Wysockiej powinien w takim dniu zasiąś? ktoś z doświadczeniem (vide Gwaryluk, Durczok)
Faustus na pliku z neta z Waramości jest ta pomy?ka z nasza ulubienicą ???
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#22

Post autor: doktorfaustus1 » (pt) 08 lip 2005, 13:00

Tak - jest tam pomy?ka - widać Warakomska nie cenzuruje plików z wapdkami swojej ulubienicy. :D Może Warakomska liczy?a, że uda się jej wypromowa? Wyscoką, dając ją do takiego wydania. Patrz przykład Joli - przez latat stała w cieniu Bukowskiej, mimo że była dobra. Dopiero relacjonując wydarzenia 11 września pokazała swój talent i pe?en profesionalizm. To ona proawadzi?a \\`, Durczok do?ączy? dopiero 12 IX, 11 - siedzia? na Woronicza w studiu programu Goś? Jedynki. Pami?tam, że jak odbiera?a Wiktora Turski powiedział, że d?ugo musiała czekac, że zawsze była blisko, ale nagle powjawia? się ktoś inny, ale teraz nie mogli jej odmówi? tej nagrody.
Aniu czy mówiąc "pajac na tle planszy" masz na mysli tego dziennikarza z BBC który nadawa? relacjie dla \\` ? Sądz?, że mogli to lepiej zrobi? - np da? z ty?u ?adniejsze zdj?cie Londynu - jakąś charakterystyczną budowl? (wszak nie brakuje ich tam...) Owszem i to sta?oby w miejscu, ale wygląda?oby o wiele lepiej ni? ta karetka.
Ostatnio zmieniony (pt) 08 lip 2005, 13:53 przez doktorfaustus1, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#23

Post autor: Ania » (pt) 08 lip 2005, 13:17

Tak w?asnie tego z BBC :twisted: tym bardziej tragiczne że to dziennikarz BBC
Nie powinni dawa? zdjęcia wogóle tylko live ...
A co do Warako?skiej to nie wiem na co liczy?a ale się przeliczy?a.
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#24

Post autor: doktorfaustus1 » (pt) 08 lip 2005, 15:17

W dzisiejszym wydaniu o 15.00 nie dzia?a?a grafika na ekranie za plecami prezentera. Tj było klasyczne t?o (z ma?ym wyjątkiem - zarys kuli ziemskiej by? przezroczysty, tak jak 14 X 2005r, nie by? "wype?niony" z?otym kolorem) - fragment kuli, napisy "WIADOMOŚCI" ale wszystko sta?o w miejscu.

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#25

Post autor: doktorfaustus1 » (pt) 08 lip 2005, 16:59

A teraz kilka capsów. Wszystkie wykona? ArO.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


\\` 15.00

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

\\` - wydanie główne

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Marcin

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#26

Post autor: Marcin » (pt) 08 lip 2005, 20:08

Dzisiaj też kilka, ale ma?ych wpadek.

Największa chyba:

powiedzieli, że zgin??o "191 osób w londy?skim metrze 11 marca". Chodzi?o im tymczasem o Madryt. :?

No i Gawryluk powiezdia?a: "zdają se spraw?" do reportera, zamiast zdają sobie spraw?.

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#27

Post autor: doktorfaustus1 » (pt) 08 lip 2005, 20:27

Gawryluk ma często wpadki j?zykowe. Lata w Polsacie zrobi?y swoje.

Dzisiaj podoba? mi się materiał Darka Ociepy o przygotowaniu polskich s?u?b na ewentualny atak terrorystyczny. Z kolei Monika Sieradzka po raz kolejny nie zaskoczy?a - jej materiał by? nudny, przegadany i przede wszystkim pusty - nie dowiedziałem się z niego niczego nowego, nie zawiera? ?adnej syntezy czy ciekawego podsumowania. Ot taka pusta gadanina o terroryzmie. Daleko jej jeszcze do poziomu Śliwi?skiej, Kruszniewskiej czy Grad. No ale jako cz?onek SDP może teraz wszystko... Jeszcze bardziej dra?ni? mnie g?os m??czyzny czytającego wypowiedzi osób pojawiających się w jej materiale. Gościu ma polipy w nosie i pope?nia podstawowe b??dy dykcyjne - nie da?o się go s?ucha?. Nie wiem gdzie go znale?li, ale licz?, że jutro już nie będzie pe?ni tej funkcji.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#28

Post autor: michal » (sob) 09 lip 2005, 12:54

By? może ten gościu co czyta? wczoraj wytpowiedzi to by? Przasnek, który pojawi? się też w czwartek, ale go odebra?em pozytywnie. Pisa?em zresztą o tym. A wczoraj nie oglądałem nic.

Teraz w Kurierze na pasku podali, że jest nowy alarm bombowy, bo znale?li jakaś podejrzaną paczk?.

Wczoraj w Kurierze o 7:30 nadawa? Kraśko. Relacja była telefoniczna, podobnie w Wiadomościach o 8:00. Oczywiście obecny by? ten dziwny wywy?szający akcent, ale mówi?, że dzisiejsza (wtedy) noc była zupe?nie ni? wszystkie ni? na przykład wczorajsza, ulice wyludnione. Co jak co, ale tam wcześniej nie by? i skąd może wiedzień. Domyślam się, że fetowali radoś? po dostaniu igrzysk, ale wcześniej... Poza tym facet mówi?, że pozamykane są wszystkie szko?y. Brytyjscy uczniowie nie mają przypadkiem wakacji? A w ogóle ten Kurier to była jedna wielka parodia. Jeden materiał z wieczornej Panoramy (Bukowska+Antosiewicz), drugi chyba też, nie jestem pewien, ale też osoba z Panoramy go robi?a. (Kocimska). Tylko Wo?owska z g?osem Romanowskiego przygotowa?a coś nowego.

Dziś na pasku Kuriera mamy b?ąd. "Ranni w Londy?skich zamachach..."
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#29

Post autor: michal » (ndz) 10 lip 2005, 19:12

Marcin pisze:Dzisiaj też kilka, ale ma?ych wpadek.

Największa chyba:

powiedzieli, że zgin??o "191 osób w londy?skim metrze 11 marca". Chodzi?o im tymczasem o Madryt. :?

No i Gawryluk powiezdia?a: "zdają se spraw?" do reportera, zamiast zdają sobie spraw?.
Przejrza?em to wydanie i się w obu przypadkach się przes?ysza?eś.

"191 osób w zamachach w madryckim metrze 11 marca" w materiale Sieradzkiej (inna sprawa, że to nie było metro) i "zdaje sobie spraw?" w trzecim wejściu Gawryluk na rozmow? z Kraśką. Chodzi?o o ministra spraw wewnętrznych, który ma świadomoś?, że trudno będzie z?apa? sprawców.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Marcin

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#30

Post autor: Marcin » (ndz) 10 lip 2005, 19:26

W stosunku do pierwszego materialu mo?liwe, że się przes?ysza?em. Ale jak by nie patrze? wpadka to była - to nie było metro! (My micha? wiemy co to metro, tramwai i autobus :lol:, ale w TVP jak widać nie koniecznie. :D ).

Z kolei jeśli chodzi o Gawryluk jestem przekonany, że powiedziała 'se'. Nie wiem skąd ta rozbie?noś?. :|

ODPOWIEDZ