Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Zamach terrorystyczny w Londynie - relacje TVP.

Sztandarowy serwis telewizyjnej Jedynki. Główne wydanie codziennie o 19:30.
Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#61

Post autor: michal » (pt) 22 lip 2005, 12:36

O 15.00 się nie ?aczyli, ale co było do przekazania to było przedstawione. By?o jeszcze wiele innych wa?nych wydarze?, których nie można było opuści? w 10-minutowym programie. Zmar? Grubba i jeszcze jakiś, rozwija się sprawa konfliktu MZ i NFZ. A wybór by? taki - gl?dzimy w improwizacji o jednym i tym samym przez ca?e 10 minut, albo informujemy o wszystkim co wa?ne, bo przecie? po to ludzie w?ączyli Wiadomości o 15:00.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#62

Post autor: doktorfaustus1 » (pt) 22 lip 2005, 21:32

michal pisze:Zmar? Grubba i jeszcze jakiś,
Stanis?aw Stomma. W weczorajszych \\` by? dobry materiał o Grubbie z d?wi?kiem pi?eczki.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#63

Post autor: michal » (pt) 22 lip 2005, 22:37

Trzecia Polka, która zmar?a, czyli Anna Brandt różni?a się troch? od dwóch wcześniejszych. Nie szukali jej poprzez plakaty bliscy, nie było tylu reporta?y o jej rodzinnych stronach jak w przypadku Moniki i Karoliny i nie było aktualnych zdj??.

Dopiero w dniu identyfikacji pojawi?o się jedno stare sprzed 20 lat. Widzia?em je oczywiście w Wiadomościach, w Polsacie, a w TVN nie wiem, bo nie oglądałem.

Forszpan
Obrazek

Ozdobnik
Obrazek

Materia?
Obrazek

Bardzo mi się to zdj?cie podoba i jak je zobaczy?em zrobi?o mi się strasznie przykro, że ta kobieta zgin??a. Do tego córka do niej jecha?a i mia?y sie tego dnia spotka? ... :( Pani Anna ma tutaj 23 lata, czyli tak jak ja, faustus... Mimo to wygląda wg mnie troch? zbyt dojrzale na ten wiek. A ten syn teraz też jest mniej więcej w naszym wieku. Ja jednak nie ma takich ?adnych kolorowych zdj?? z okresu niemowl?cego.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

ODPOWIEDZ