Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Petycja o przywrócenie Danuty Holeckiej do Wiadomości

Sztandarowy serwis telewizyjnej Jedynki. Główne wydanie codziennie o 19:30.
scherbi

Petycja o przywrócenie Danuty Holeckiej do Wiadomości

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: scherbi » (pn) 04 lip 2005, 12:51

A może my, jako twórcy tego? forum, wystosowalibyśmy list z prośbą o przywrócenie Danusi do Wiadomosci??? Bysmy podali mocne argumenty i cała sprawe przedstawili przez pryzmat tego ze jest takie forum, poswiecone jednej z czolowych prezenterek. Mozemy to zrobic przeciez w i tak kilka osob. Ale sprawa na pewno odbilaby sie echem w srodowisku TVP - owców. Chociaz dostrzegliby problem. Zawsze mozna sprobowac. Nie ma nic do stracenia. Kto nic nie probuje ten nic nie ma. Przemyslmy na powaznie te sprawe.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

Re: Petycja o przywrócenie Danuty Holeckiej do Wiadomości

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: michal » (pn) 04 lip 2005, 13:38

Ja nie lubi? tego typu petycji, bo to raczej nic nie da. A na forum nie warto się powo?ywa?, bo ja zobaczą krytyk? Wysockiej i powównywanie Warakomskiej to pewnego zwierz?cia pociągowego, to na pewno nie zrobią nic po naszej myśli.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: Ania » (pn) 04 lip 2005, 19:38

Ju? widzieli Michale i to nie raz :D
Pomys? bardzo fajny sądze ze kilka g?osów uda sie pozyska? na pewno Ja Faustus Kwiatek Sherbi i ArO ;) reszta nie wiadomo ale jak by tak java script na stronke da? to kto wie :P
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: doktorfaustus1 » (pn) 04 lip 2005, 20:23

Podobnie jak Micha? uwa?am, że to nic nie da. Warakomska tego na oczy nie zobaczy - wiadomo, że wierna s?u?ba nie lubi, kiedy pan/pani jest denrwowany/denerwowana.
Ale można próbowa?.

ODPOWIEDZ