Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

"Spis powszechny" pracowników TVP

Dziennikarze, szefostwo - wszystko o obecnych pracownikach TVP.
Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

"Spis powszechny" pracowników TVP

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: michal » (sob) 02 lip 2005, 22:30

Postanowi?em wszystko pogrupowa? i mam nadziej?, że mi pomo?ecie. Poni?ej zrobi?em spis pracowników pojawiających się na wizji lub tych, których trudno nie kojarzy?. Obejmuje trzy naziemne anteny.

Jeden pracownik może się znajdowa? tylko raz, nawet jak pasuje do dwóch dzia?ów. Wtedy wpisywany jest do tego znajdującego się wy?ej.

Prosz? o nadanie temu tematowi status "przyklejonego" lub "og?oszenia".

Adminów prosz? o nierobienie dopisków samemu, tylko zg?asza? pod postem, a jak wprowadz? zmiany to wtedy swoją wiadomoś? skasowa? (albo i nie). Ja też chcia?bym to śledzi?, a poza tym może wynikną? czasem dyskusja lub kontrowersje :)

******************

Wiadomości prowadzący

Dorota Wysocka
Dorota Gawryluk
Krzysztof Ziemiec
Kamil Durczok
Agata Dzikowska
Katarzyna Werner
Micha? Adamczyk
Urszula Rzepczak

Wiadomości reporterzy

Dominika D?ugosz
Bogdan Ulka
Jaros?aw Oleś
Jacek Gasi?ski
Joanna Wajda
Dariusz Ociepa
Hanna Szarkowska
Magdalena Gardowska
Anna Sukmanowska
Blanka Frejlich
Katarzyna Nowicka
Jaros?aw Kuś
Elzbieta Byszewska
Edyta Suchacka
Rafa? Kurowski
Rafa? Wolski
Jacek/Janusz Kisielewski
Monika Kaniewska (?)
Milena Kruszniewska
Monika Sieradzka
Piotr Górecki
Agnieszka Romaszewska
S?awomira Śliwi?ska
Magda Tadeusiak
Maria Bartczak
Agnieszka Gawerska
Marek Orzechowski
Piotr Kraśko
Barbara W?odarczyk
Zbigniew Krzysztyniak
Kacper Kowalewski (sport o 8:00)

Wiadomości wydawcy

Grzegorz Kozak
Radosław Rybiński
Piotr Ja?wi?ski
Marzena Paczuska-T?tnik
Katarzyna Bajszczak
Renata ??ska

Pogoda Wiadomości

Katarzyna Trzaskalska
Jaros?aw Kret
Waldemar Dolecki
Marzena S?upkowska

Sport Wiadomości

Piotr Sobczy?ski
Maciej Kurzajewski
Przemys?aw Babiarz
Jacek Kurowski

Sport Studio + komentatorzy + Sport Telegram

W?odzimierz Szaranowicz
Dariusz Szpakowski
Krzysztof Miklas
Stanis?aw Snopek
Bartosz Heller
Jacek Dąbrowski
Ryszard ?ab?d?
Jacek Jo?ca
Rafa? Patyra
Piotr D?bowski
Jacek Banasikowski
Rafa? Dar?ynkiewicz
Marcin Grzybowski
Justyna Szubert
Alina Markiewicz
Magda Skorupka - Kaczmarek


Teleexpress

Adriana Niecko
Ma?gorzata Wyszy?ska
Beata Chmielowska-Olech
Maciej Or?oś
Beata Gwo?dziewicz

Teleexpress reporterzy

Justyna Dobrosz

Teleexpress lektorzy

?ukasz Kardas
Maciej Szklarz
Marek Wilk
Pawel Straszewski
Arkadiusz Ekiert

Kawa czy Herbata

Jerzy Kisielewski
Anna Paw?owska
Paweł Pochwa?a
Marcin Zimoch
Iwona Maruszak

TVP1 inne

Monika Olejnik
Agnieszka Ros?oniak
Magda Olszewska
Tadeusz Mosz
Agnieszka Borowska
Emilia Sobczy?ska-Zi?bska
El?bieta Jaworowicz
Piotr Ba?troczyk
Hanna Maria Giza

TVP1 oprawa

Paulina Chylewska
Iwona Schymalla
Grzegorz Miśtal
Tomasz Kammel
Agnieszka Szulim

Agrobiznes + inne rolnicze

Bogdan Sawicki
Wies?awa Rudzka
Andrzej Bary?a
Joanna Warecha
Marek Jezierski
Krzysztof Karman
(pan z azjatyckimi rysami twarzy)
Adrian Klarenbach

Oprawa tvp2 + pytanie + inne

Katarzyna Dowbor
Jolanta Fajkowska
Agata M?ynarska
Iwona Kubicz
Monika Richardson
Katarzyna Nazarewicz
Micha? Olsza?ski
Barbara Czajkowska
Dorota Wellmann
Marcin Prokop
Roman Czejarek
Anna Popek
Gra?yna Bukowska
Tadeusz Sznuk
Edyta Lewandowska
Ewelina Kopic
Katarzyna Obara
Maciej Dowbor
Micha? Gulewicz
Gra?yna Torbicka
Sebastian Konrad
Jarzy Kryszak
Karol Strasburger
Nina Terentiew
Joanna Dukaczewska
Anna Mucha

Panorama prezenterzy

Danuta Dobrzy?ska
Joanna Bukowska
Marcin Szczepa?ski
Maciej Winiarski
Marta Kielczyk
Jaros?aw Kulczycki
Joanna Racewicz
Dariusz ?ukawski
Andrzej Turski
Olimpia Górska
Ewa Godlewska

Panorama wydawcy

Krystyna J?drzejewska
Zofia K?dziora
Anna Parchimowicz

Panorama reporterzy

Mariusz Rudnik
Marcin Antosiewicz
Anna Waśkiewicz
Wojciech Nomejko
S?awomir Matczak
Ma?gorzata Wiśniewska
Krystyna Antosik
Iwona Parchimowicz
Jacek Biernacki
Karolina Kozi?ska
Joanna Gabis
Robert Góralczyk
Bart?omiej J?drzejak
Jan Ciszecki
Lech Kaczmarek
El?bieta Kapkowska
Klaudia Kocimska
Andrzej Mazurowski
Joanna Sztuczy?ska

Panorama Pogoda

Agnieszka Dymecka
Magda Libiszewska
Jacek Skiba

TVP3 Kurier

Joanna Osi?ska
Danuta Holecka
Ma?gorzata Motyl
Tomasz Boruszczak
S?awomir Siezieniewski
Robert G?owacki

Kurier reporterzy

Barbara Grad-Wo?niak
Jolanta Wo?owska-Pó?torak
Wies?aw Romanowski
Wies?aw Stefaniak

Kurier wydawcy

Tomasz P?uciennik
Jan Szul

TVP3 polityka

Danuta Ryszkowska
Iwona Sulik
Maciej Zakrocki
Magdalena Michalak
Marek Czy?
Jan Jankowski
Jan Ordy?ski
Jerzy Doma?ski

TVP3 Pogoda

Marzena Sienkiewicz
Monika Andrzejczak
Beata Pawlikowska
Mariusz Kwaśniewski
Piotr Kuci?ski
Beata Gubernat

TVP3 Sport

Grzegorz Chodkowski
Mi?ka Skalska
Sylwia Dekiert

Telekurier

Monika Stachurska
Paweł Binkowski
Tomasz Czeczótko
Ostatnio zmieniony (śr) 10 sie 2005, 1:01 przez michal, łącznie zmieniany 13 razy.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: doktorfaustus1 » (sob) 02 lip 2005, 22:52

TVP1
Wiadomości
Rafa? Kurowski
Jacek (lub Janusz :oops: ) Kisielewski (asysten, czasami ma coś swojego w krótszych wydaniach)
El?bieta Byszewska
Piotr Górecki
Rafa? Wolski
(jest jeszcze jeden facet od sportu z wydania o 8.00, ma fatalny g?os i zastąpi? po 14 X Andrzeja Bartosika)
Maria Bartczak - Berlin
Edyta Suchacka

TVP2 - Panorama
Tutaj jest link do dziennikarzy i wydawców, ale kilku nazwisk brakuje. Stron? zrobiono w styczniu i potem nie dodano nowych osób. http://ww2.tvp.pl/2073,20041117134143.strona

TVP3 - przenieś tutaj Barbar? Grad Wo?niak - obecnie robi materiały do Kuriera i przygotowuje program Swiat. Nie wiem czy wciąż jest szefem dzia?u Zagranica w \\`
Ten ?ysy od pogody to Piotr Kuci?ski ze Szczecina
Mo?e warto doda? tutaj programy Telekurier oraz Telekurier Na Zywo - Tomasz Czeczótko.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: michal » (ndz) 03 lip 2005, 0:12

doktorfaustus1 pisze: TVP2 - Panorama
Tutaj jest link do dziennikarzy i wydawców, ale kilku nazwisk brakuje. Stron? zrobiono w styczniu i potem nie dodano nowych osób. http://ww2.tvp.pl/2073,20041117134143.strona
Ja tych osób nie b?d? wpisywa?, bo wielu z tych osób nie znam, nie kojarz? i nie wiem czy to jest nadal aktualne. Ja wypisa?em tylko tych co s?ysz? lub widz? obecnie.
doktorfaustus1 pisze: TVP3 - przenieś tutaj Barbar? Grad Wo?niak - obecnie robi materiały do Kuriera i przygotowuje program Swiat. Nie wiem czy wciąż jest szefem dzia?u Zagranica w \\`
I tylko sama jedna tam będzie jako Kurier reporterzy? A co z Wies?awami Stefaniakiem i Romanowskim? Oni chyba też są tylko w Trójce teraz, prawda? Nie wiem też co zrobi? z tą nieszcz?sną Moniką Kaniewską.
doktorfaustus1 pisze: Mo?e warto doda? tutaj programy Telekurier oraz Telekurier Na Zywo - Tomasz Czeczótko.
Czeczótko prowadzi zwykły Telekurier czy tylko nadaje relacje? O ile się orientuj?, to w Telekurierze Zwiefk? zastąpi? jakiś facet w prezentowaniu. Viper pewnie będzie wiedzień.

Dzi?ki za pozostałe nazwiska, które dopisa?em.

Jeszcze dwie osoby dopisa?em. Pewna pogodynk? z TVP3, która dopisa?em do listy i którą trzeba ustali?, a o której pisz? w innym wątku oraz pana od polityki w TVP3. Ma taką powa?ną min? podczas rozmów, taki zatroskany, zamyślony, a wr?cz zasmucony danym problemem. Ma chyba s?owia?skie nazwisko "-ski" i pojawia się od czasu do czasu.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: doktorfaustus1 » (ndz) 03 lip 2005, 9:59

Do Wiadomości dopisz Agnieszk? Gawerską Jab?onowską. Chocia? ostanio jej materiały i wejścia na żywo cz?ściej dają w Panoramie ni? w \\`
Ten zatroskany pan od polityki w TVP3 to Jerzy Doma?ski - redaktor naczelny Przeglądu oraz prezes Stowarzyszenia Dziennikarzy Rzeczpospolitej (organicja lewicowa, konkurująca z prawicowym SDP).

Czeczótko prowadzi tyko "Telekurier Na żywo" - w ka?dą sobot?. W zwykłym Telekurierze siedzą: Monika Stachurska i PAwe? Bi?skowski (ten ?ysy) - program ma sporą oglądalnoś?, więc sądz?, ze nale?y go tutaj umieści?

Romanowsi i Stefaniak robią materiały tylko dla Kuriera. Ale z jednym wyjątkiem - Stefaniak pojawia się często w stopce Teleexpressu (czasami jako wydawca, czasami jprzy napisie "WSPÓ?PRACA" - ale nie wiem co to dok?adnie znaczy), natomiast Romanowski zrealizowa? ostatnio jakiś film dokumentalny o Ukrainie, który poz dobyciu kilku nagród ma by? wemitowany w TVP POLONIA.

W sprawie Moniki Kaniewskiej - ?adne media nie pisa?y o jej odejściu - ani Press, ani Wyborcza, ani Wirtualnemedia. Moze wiec przesuni?to ja na inne stanowisko? Olimpia Górska też nagle przestała pojawia? sie w Wiadoościach, ale po roku wróci?a, tyle że do Panoramy.

Panorama - wszystkie nazwiska umieszczone na tej stornie pojawiją się w Panoramie - są nawet m?odzi sta?yści. Podbnie sprawa wygląda z wydawcami - czasami uda mi się trafi? na wydanie o 13.00 lub o 16.00 i widz?, że wszyscy wymienieni na tej stronie wciąż pracują.

viper

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: viper » (ndz) 03 lip 2005, 15:07

Tutaj ktoś dobrze napisa? - Telekurier prowadzi Paweł Binkowski. Jest on aktorem pozna?skiego Teatru Animacji i... zapowiada kolejne pociągi przyje?d?ające na Dworzec G?ówny w Poznaniu.
P.S. Kim jest ten "pan o azjatyckich rysach twarzy" prowadzący programy rolnicze?

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: doktorfaustus1 » (ndz) 03 lip 2005, 15:21

Zalezy co rozumie? przez azjatyckie rysy twarzy. Może więcej szczegó?ów - wiek etc.
Adrianem Klarenbach - program Agrolinia.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: michal » (ndz) 03 lip 2005, 18:07

viper pisze:Tutaj ktoś dobrze napisa? - Telekurier prowadzi Paweł Binkowski. Jest on aktorem pozna?skiego Teatru Animacji i... zapowiada kolejne pociągi przyje?d?ające na Dworzec G?ówny w Poznaniu.
Ciekawe, już dawno nie byłem w Poznaniu, ale kiedyś cz?ściej i zawsze zapowiada?y kobiety :) Do dziś pamietam perony 6a 7a. W Katowicach są tylko cztery a tam nie doś?, że chyba 8 to jeszcze z sufiksem "a". Po co im aktor do zapowiadania? To jest jakiś automat czy on przychodzi tam do pracy i na bie?ąco zapowiada jak się sytuacja kreuje? Bez sensu, zwyk?a regulatorka wystarczy, ale widocznie miał dojścia
viper pisze:P.S. Kim jest ten "pan o azjatyckich rysach twarzy" prowadzący programy rolnicze?
doktorfaustus1 pisze:Zalezy co rozumie? przez azjatyckie rysy twarzy. Może więcej szczegó?ów - wiek etc.
Prowadzi program Tydzień w zast?pstwie Karmana, a jakiś czas temu widzia?em go też w porannym programie "Rok w ogrodzie" jak przesadza? kwiatki. Ma polskie imi? i nazwisko, ale wygląda jak Tatar. Ko?o 40-tki.
doktorfaustus1 pisze:Adrianem Klarenbach - program Agrolinia.
Adrian Klarenbach wyra?nie upchni?ty, aby coś robi?. Nie wiedziałem, że jeszcze się gdzieś w TVP trzyma.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: doktorfaustus1 » (ndz) 03 lip 2005, 18:20

Adrian Klarembach jest bardzo dobry - świetna dykcja, inteligencja, ci?t? uwagi. Z powodzeniem mó?by sie marnowa? w "Kawie czy herbacie" - naprawdę nei wiem, dlaczego przesuni?to go na boczny tor...

viper

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#9

Post autor: viper » (ndz) 03 lip 2005, 22:07

Co do pana Binkowskiego: uwa?am, że te zapowiedzi pociągów są już nagrane i puszczane w odpowiednim momencie. Na stacji Poznań G?ówny mogliby wymieni? nag?ośnienie na nowsze, bo tam są bardzo stare g?ośniki i troch? niewyra?nie s?ycha? zapowiedzi. Dworzec ma zosta? nied?ugo przebudowany, więc może nag?ośnienie będzie nowe.

Adrian Klarenbach prowadzi? kiedyś "Biznes perspektywy", a tydzień temu pojawi? się w programie "Mi?dzy ziemią a niebem", gdzie czyta? wiadomości z ?ycia Kościo?a :) T? audycj? razem z Witoldem Ko?odziejskim prowadzi Iwona Schymalla, a czasem zast?puje ją Ma?gorzata Wyszy?ska - która zresztą jest z Poznania, kiedyś w TV Poznań prezentowa?a pogod?.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#10

Post autor: Ania » (pn) 04 lip 2005, 1:12

:bravo: :D świetna robota zaraz zrobimy to jako przyklejony ;)
btw o co z tą Rzepczak chodzi ??? od kiedy ona jest prowadzącą ?
^@^
Obrazek

scherbi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#11

Post autor: scherbi » (pn) 04 lip 2005, 10:09

Ania!! Ona poprowadzi?a Wiadomości o 8,00 w ktorys dzien weekendu majowego. Z relacji innych wynbika ze rowniez pojawila sie pozniej.

scherbi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#12

Post autor: scherbi » (pn) 04 lip 2005, 10:11

Ale raczej Ulke Rzepczakowa przydzielilbym do grona reporterow. Czesciej widac jej imie i nazwisko na belkach, niz ja sama w studio.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#13

Post autor: michal » (pn) 04 lip 2005, 13:47

scherbi pisze:Ania!! Ona poprowadzi?a Wiadomości o 8,00 w ktorys dzien weekendu majowego. Z relacji innych wynbika ze rowniez pojawila sie pozniej.
2 maja by? ostatni. Wcześniej jeszcze była raz.
scherbi pisze:Ale raczej Ulke Rzepczakowa przydzielilbym do grona reporterow. Czesciej widac jej imie i nazwisko na belkach, niz ja sama w studio.
W sumie tak, ale dam jej jeszcze kilka dni szansy na pobycie tam. Jak jej nie zobacz? w sobot? rano to zleci poziom ni?ej.

Ps. Dzi?ki za przyklejenie tematu.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#14

Post autor: michal » (sob) 09 lip 2005, 13:26

Co jakiś czas dopisuj? kolejne osoby, ale już nie informuj? Was o tym.


Mi?dzy innymi dopisa?em do Kuriera Jolantę Wo?owską. Ona już też przestała przygotowywa? ostatnio do Wiadomości. Wysz?a chyba za mą?, bo w napisach podpisali ją dwoma nazwiskami - Wo?owska-Pó?torak.

Wczoraj serwis sportowy do Wiadomości o 8:00 przygotowywa? niejaki Kapcer Kowalewski, jednak g?os czyta?a z offa Werner. Czy to jest ta osoba, która zastąpi?a Bartosika?

Dziś w Agrolinii nie było Klarenbacha. Kobietą prowadzącą była Joanna Warecha, która wypad?a znakomicie. Myś?alem, że to kolejna czytaczka wsadzona do Agrobiznesu, a tu jak się okazało pokazała pewnoś? siebie, uśmiech, wygadanie i bardzo poprawną polszczyzn?. Zainteresowa?y mnie dzi?ki temu te rolnicze tematy. M?ski partner (Marek Jezierski, pamiętam go z programu Notowania, który wieki temu lecia? przed Dropsem) by? tylko jej cieniem.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#15

Post autor: doktorfaustus1 » (sob) 09 lip 2005, 13:40

Tak w?aśnie Kacper Kowalewsi zastąi? Bartosika. wcześniej by? jeszcze jakiś Marcin lub Maciej - nie pamiętam nazwiska. Pojawi? się na chwil? po 14 X 2004r i po kilkunastu tygodniach media mówi?y, że zosta? komentatorem sportowym w Canal+

ODPOWIEDZ