Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Panorama - sprawy bieżące

Codziennie o 18:00 w TVP2.
Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#46

Post autor: doktorfaustus1 » (ndz) 21 sie 2005, 20:40

michal pisze:Może nie ma wyboru, i przyjęli ją z litości tylko na prowadzenia na jakieś pół etatu, kiedy wyszło na jaw, że przymiera głodem po wywaleniu z Wiadomości.
Ale my wcale nie wiemy czy wywalili ją z Wiadomości. Nigdzie o tym nie pisało (w odróżnieniu do Rudnika, Jeneralskiego, A. Kwiatkowskiego, czy Orcholskiego). Może poszła na urlop macierzyński, lub musiała poświęcić pracę dla męża, który np wyjeżdzał za granicę. Czasami po przerwie trudno wskoczyć w stare miejsce. Prezenterki raczej nie dostają pracy z litości...
A ja właśnie obawiam się o scenografię Panoramy - projekty Pietucha są dość słabe.... Dziwię się również, że twórcy scenografii głupkowatych teleturniejów poiwerzono pracę nad scenografią do programu informacyjnego. Kto wie - może tez będzie parkiet i neony....

Marcin

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#47

Post autor: Marcin » (ndz) 21 sie 2005, 20:50

Już wiemy jak będzie wyglądała scenografia Panoramy.


Prezenter będzie schodził po mrugających schodach w błysku fleszy i mrugającym oświtleniu przy muzyce Mandaryny i brawach oraz aplauzie publiczności w studio. :lol: Następnie zasiądzie za pulpitem, takim jak w Milioenrach i wprzy muzyce Dody zapowie materiał o zabójstwie Włodzimierza Cimoszewicza. :x Następnie tańćząc zapowie kolejny materiał. Do tego takie sypiace sięsreberka i takie jakby petardy, stosowane podczas Chwili Prawdy i finału Big Brothera. :D To będzie szoł. :lol: A w wydaniu o 22 prezenterka będzie jedynie w stringach i biustoszu. mało pociągającego Turskiego przesuną do fleszy Panoramy. Zamiast niego Panoramę o 22 będzie prowadził namięty gej w obcisłych bokserkach. :lol:

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#48

Post autor: Przemek » (ndz) 21 sie 2005, 20:51

Oj Faustus obrażasz mnie! Taniec wcale tagi głupi nie jest! Dzięki temu programowi postanowiłem zapisac się na kurs tańca, co napewno mi się prztda... Choć teraz z urazem nogi będzie to trudne... Ciekawe czy kiedykolwiek już zatńczę..

Awatar użytkownika
ArO
Przyjaciel
Posty: 827
Rejestracja: (wt) 01 mar 2005, 0:57
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#49

Post autor: ArO » (ndz) 21 sie 2005, 22:11

Marcin pomyliło Ci się chyba z Faktami. Zapominasz, że Mandaryna i Doda to gwiazdy promowane przez TVN. Aż się niedobrze robi.

Ogromnie mnie cieszy (tak schodząc z tematu), że nie miały one wstępu na Festiwal Jedynki.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#50

Post autor: michal » (ndz) 21 sie 2005, 22:33

doktorfaustus1 pisze: Ale my wcale nie wiemy czy wywalili ją z Wiadomości. Nigdzie o tym nie pisało (w odróżnieniu do Rudnika, Jeneralskiego, A. Kwiatkowskiego, czy Orcholskiego).
Górska była niszowa , znana głównie z bloczków i nie o wszystkim trzeba zaraz informować.
doktorfaustus1 pisze: Może poszła na urlop macierzyński, lub musiała poświęcić pracę dla męża, który np wyjeżdzał za granicę. Czasami po przerwie trudno wskoczyć w stare miejsce.
Zgadzam się z Tobą. Możliwe, że sprawy szły w odwrotną stronę i się z mężem rozwodziła, ponieważ straciła drugie nazwisko. A nawet jak rodziła, to dlaczego i o tym nie informowali? Prokopiuk sama przychodziła się podlansować do Super Expressu?
doktorfaustus1 pisze: Prezenterki raczej nie dostają pracy z litości...
Niestety jest to bardzo częste. Oto lista prezenterek nad którymi sie zlitowano, zacznę od trzech najbardziej ewidentnych przypadków:

Borocka (po wywaleniu z TVN24)
Holecka (po wywaleniu z Wiadomości)
Prokopiuk (j.w.)

Teraz Górska.

Krztę litości widzę w sprawie Ziemca. Pieczyński wywalił chłopa i mimo, że jest beznadziejny już go zaangażowali, bo przecież trochę przez nich tę robote stracił - wyszło na jaw, że próby prowadzi w TVP.

Do listy dołączam jeszcze Rybę, Chajzera, Lisa i Mołek (po upadku Wydarzeń Pulsu).

Nie ukrywam, że niektórzy wyszli na tym bardzo korzystnie.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Marcin

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#51

Post autor: Marcin » (pn) 22 sie 2005, 9:04

ArO pisze:Marcin pomyliło Ci się chyba z Faktami. Zapominasz, że Mandaryna i Doda to gwiazdy promowane przez TVN. Aż się niedobrze robi.

Ogromnie mnie cieszy (tak schodząc z tematu), że nie miały one wstępu na Festiwal Jedynki.
To co obie Panie robiły wczoraj na koncercie TVP2? :x Nie, nic mi się nie pomyliło z Faktami. :x

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#52

Post autor: doktorfaustus1 » (pn) 22 sie 2005, 10:13

Górska nie była niszowa - najpierw zajmowała się polityką krajową, potem została korespondentem w Londynie, a po powrocie do kraju zajęła się zagranicą. Ale to ona relacjonowała najważniejsze wydarzenia związane z Unią Europejską. W dodatku dostała fuchę w porannych Wiadomościach.

Co do Ziemca - owszem jest różnie oceniany, ale skąd wiesz, że po litości dostał ta pracę? Podobno D. Warakomska sama zaprosiła go na próby kamerowe, które być może miały być jedynie formalnością. Ten facet miał największą liczbę dyżurów w TVN24 - praktycznie nie wychodził ze studia i wszyscy z branży doskonale wiedzieli co potrafi, a z czym np. ma kłopoty. Wywalili go z TVN24, ale wówczas padały hasła, że nie chcą mieć w zespole osoby, która za tydzień lub dwa będzie twarzą innej telewizji. Być może tym samy udzielili mu niedŸwiedzią przysługę i przyspieszyli decyzję Warakomskiej o etacie. Podejrzewam, że w TVP zarabia znacznie więcej niż w TVN24… Owszem jest prawicowo - kościelny, ale cenię go i wolę od np. Gawryluk.

Awatar użytkownika
ArO
Przyjaciel
Posty: 827
Rejestracja: (wt) 01 mar 2005, 0:57
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#53

Post autor: ArO » (pn) 22 sie 2005, 10:58

To co obie Panie robiły wczoraj na koncercie TVP2?
Koncert był bardziej Radia Eska. To jest ich hasło "Hity na czasie". TVP2 po prostu impreze transmitowała.

Wiesz jednak, co innego jeden występ, a promocja przez dwa miesiące i do tego zaproszenia przez owe gwiazdy na Sopot Festival.


Właściwie sam sie dziwie, ze z takim smarkiem jak Ty dyskutuje. Starałem się uciec z debilnego forum TVN od Tobie podobnych, a tu masz....

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#54

Post autor: Przemek » (pn) 22 sie 2005, 11:12

ArO pisze:Starałem się uciec z debilnego forum TVN od Tobie podobnych, a tu masz....
Mam nadzieję że mnie nie masz na myśli ;/

Awatar użytkownika
ArO
Przyjaciel
Posty: 827
Rejestracja: (wt) 01 mar 2005, 0:57
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#55

Post autor: ArO » (pn) 22 sie 2005, 11:15

Nie Przemku. Mam na myśli konkretne osoby, a Ty sie wsród nich nie znajdujez. Chociaż teraz 80% tamtego forum to dzieciaki i czasami tam bywam żeby sobie humor poprawić i poczytać trochę. :D

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#56

Post autor: doktorfaustus1 » (pn) 22 sie 2005, 12:31

Rozmawiacie nie na temat. Mam Was upomnieć? :D :D
Wracając do Panoramy - Przemek wczoraj udowodnił, że nie mam racji w pewnej sprawie.

doktorfaustus1 pisze:Dziwię się również, że twórcy scenografii głupkowatych teleturniejów poiwerzono pracę nad scenografią do programu informacyjnego. Kto wie - może tez będzie parkiet i neony....
Otóż jak się okazało Pietuch stworzył ostatnią scenografię Informacji, pomagał tez przy liftingu tej nory pod schodami - tj studia Faktów z czasów Lisa. Prawdę mówiąc nie wiem na czym ów lifting polegał - chyba na wytarciu kurzu...
Z drugiej jednak strony bardzo szybko przebudowano studio Informacji - tj całkowicie zmieniono tło. Zresztą przed startem programu też trochę zmieniono - pamiętam, że w reklamach prasowych Gawryluk miała zupełnie inne tło za plecami. Ale podobno osoby oceniające projekt stwierdziły, że nie wygląda to na program informacyjny. A może w Panoramie tez postawią na pomarańczowy? wszak to kolor TVP2.


Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#57

Post autor: michal » (pn) 22 sie 2005, 16:20

Mnie nie trzeba tłumaczyć co Górska robiła i kiedy, ale prawda jest taka, że pod koniec pracy stała się anonimowa, bloczkowa, a w ogóle jakby społeczeństwo zapytać kto to, to byłby problem. Stąd jej zniknięcie z takich czy innych powodów było marginalną sprawą, że nawet nie opłacało sie informować - tym bardziej jak odeszła po cichu za porozumieniem stron, nie zależało jej na rozgłosie i nie mówiła o powodach kolegom.


Co do Ziemca - jest fatalny (nadal czyta jak leci bez intonowania tekstu), a ponieważ stracił pracę w TVN24 po tym jak się wydało, że przychodził na próby do TVP, więc niehumanitarnym by było - Panie Krzyśku, ale my pana jednak nie weŸmiemy. TVP przyczyniłaby się pozbawienia go środków do życia, po za tym żona była zdaje się w początkowym stadium ciąży i świat by im sie pewnie załamał. Więc okazali zrozumienie i dobre serce.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#58

Post autor: Ania » (pn) 22 sie 2005, 17:22

Właściwie sam sie dziwie, ze z takim smarkiem jak Ty dyskutuje. Starałem się uciec z debilnego forum TVN od Tobie podobnych, a tu masz....
Aro !!!! :zly: tak nie wolno rozmawiamy na temat Panoramy a nie wieku userów...popatrz na Przemka ile ma alt a ile wie... na wspomnianym forum jest za to klika osób które mają lat dużo więcej a robią wrażenie obłąkanych.
Takze wieku nie wypominamy a już na pewno nie w ten sposób.... Nie obrażamy innych userów
A poza tym tamto forum ot tamto forum tutaj jest tutaj starajmy się nie przenosić wzajemnych symatii i antypatii :D
^@^
Obrazek

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#59

Post autor: tobi » (pn) 10 paź 2005, 11:13

Czy u kogoś na billboardach z PANORAMĄ jest Danuta Dobrzyńska?
Ja TYLKO dla niej czasami włącze PANORAME
jednak zostałem zasmucobny promuje się Kulczyckiego.

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#60

Post autor: doktorfaustus1 » (pn) 10 paź 2005, 11:24

Jak już pisałem na tymczasowym forum, plakat z Dobrzyńską wisi między innymi na Rynku Głównym w Krakowie, na rusztowaniu osłaniającym kamienice.

ODPOWIEDZ