Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Beata Jakoniuk-Wojcieszak

Dziennikarze, szefostwo - wszystko o obecnych pracownikach TVP.
viper

Beata Jakoniuk-Wojcieszak

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: viper » (śr) 22 cze 2005, 22:19

Ta pani prowadzi?a w TVP 1 program "Goś? Jedynki".

Obrazek

Obrazek
Przepraszam za nienajlepszą jakoś? zdj??, ale tylko takie uda?o mi się znale??.
Oprócz tego pamiętam panią Beat? jeszcze z magazynu rolniczego "Tydzień" (prowadzi?a par? wyda?). Co ona robi teraz? Bo swoją przygod? z telewizją chyba zako?czy?a.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

Re: Beata Jakoniuk-Wojcieszak

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: michal » (śr) 22 cze 2005, 23:38

Ona była pierwszą prowadząca ten program. Jej zmiennikiem by? Krzysztof Skowro?ski, a potem obu nagle wymienili na Gembarowskiego, Duczoka i Czy?a.

Nie przypominam sobie, ?ebym ją widzia? w Tygodniu, ale póŸniej można ją było zawsze zobaczy? w Tygodniku Politycznym Jedynki. Prowadzi?a polityczny przegląd prasy i potem zadawa?a jakieś pytania.
Drugim ekspertem-dziennikarzem by? red. Aleksander Che?ko.
Pod koniec emisji zdaje się w 2004 roku zmieni?a się formu?ą programu Kwiatkowskiego i przypomina? on bardziej dzisiejszą Debat? Durczoka i już jej wtedy tam nie widzia?em.

Ps. Zdj?cia znam. Autor ma je podpisane jako NN_TYP czy jakoś tak. Pisa?em mu, ?eby poprawi?, podając imi? i nazwisko. On odpowiedział, podzi?kowa? i zaprosi? mnie na jakieś forum, ale do tej pory nie zmieni?.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

scherbi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: scherbi » (czw) 23 cze 2005, 0:21

Ufff - wtedy jeszcze nie oglądałem ''Gościa Jedynki''. Myśl?, tak jak i większoś? z Was, że o tej porze, czyli po 17,15 można spokojnie nadawa? ''Prosto w Augen:)'' Tak się ma sta?.

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: doktorfaustus1 » (czw) 23 cze 2005, 9:55

Prowadzi?a równiez debaty z politykami przed wyborami do parlamentu w 2001r, ale tak jak napisa? Micha? po zmianie w TPJ znikn??a z anteny. By? może pracuje w PR, ewentaulnie TVP przesun??a ją na stanowisko wydawcy, lub cz?owieka od papierków.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: michal » (pt) 24 cze 2005, 0:17

scherbi pisze:Ufff - wtedy jeszcze nie oglądałem ''Gościa Jedynki''. Myśl?, tak jak i większoś? z Was, że o tej porze, czyli po 17,15 można spokojnie nadawa? ''Prosto w Augen:)'' Tak się ma sta?.
Wtedy kiedy była Jakoniuk-Wojcieszak oraz Skowro?ski to program by? nadawany o 17:50 albo i jeszcze póŸniej.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: viper » (sob) 11 mar 2006, 18:56

Niedawno zauważyłem pod koniec jakiejś audycji, że Beata Jakoniuk-Wojcieszak pełni w TVP 1 rolę redaktora programu. To była chyba "Zwrotnica" Skowrońskiego.
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

ODPOWIEDZ