Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Wszystko co chcielibyście wiedzieć o Europarlamencie

Po pierwsze Jedynka - pierwszy program Telewizji Polskiej.
Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

Wszystko co chcielibyście wiedzieć o Europarlamencie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: michal » (sob) 24 maja 2014, 18:53

Dziś 0:25 premierę miał program "Wszystko co chcielibyście wiedzieć o Europarlamencie". W sumie powtarzać mają go aż trzykrotnie - pierwsza powtórka była dziś o 8:50, druga będzie w nocy o 0:35, a trzecia w niedzielę o 13:30. W ramówkach TVP podany jest nie do końca taki sam tytuł jaki widzimy na ekranie - "Wszystko co chcielibyście wiedzieć o Parlamencie Europejskim" i zakwalifikowano go jako magazyn ekonomiczny. Prawdopodobnie dlatego, że potraktowano go w systemie jako czwarty odcinek "Wszystko co chcielibyście wiedzieć o giełdzie". Grafika jest niemal identyczna jak tamtych programów. Program prowadzi oczywiście Maciej Kurzajewski, który w zabawny sposób opowiada o Europarlamencie, jednakże momentami ma się wrażenie jakby program kierowany był do dzieci. W programie występował też m.in. Maciej Zakrocki. Producentem programu, podobnie jak innych pozycji producentów zewnętrznych z Maciejem Kurzajewskim, jest Rochstar i Rinke Rooyens.

W sumie dobra pozycja na okres ciszy wyborczej, a z racji waloru edukacyjnego, emitowana o dziwnych, raczej niekorzystnych porach.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

ODPOWIEDZ