Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Polska non stop

Po pierwsze Jedynka - pierwszy program Telewizji Polskiej.
Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

Polska non stop

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: michal » (sob) 22 mar 2014, 2:57

Bardzo rzadko oglądam magazyn reporterów Jedynki "Polska non stop", ale jak już oglądam, to jest to reportaż przygotowany wcześniej przez jakiegoś nieznanego dziennikarza. Tymczasem w zwiastunie programu widać dziennikarzy TVP z mikrofonami w pozycjach stand-upowych (m.in. Maciej Wróbel z TVP Olsztyn przy bannerach TVP1). I co ciekawe jest tam też Paweł Pochwała w osłonach nocy przed jakimś kościołem na jakimś rynku z mikrofonem z kostką z logo programu "Polska non stop". Tak jakby prowadził kiedyś wydanie interwencyjne na żywo z udziałem publiczności. Było coś takiego czy to ściema na potrzeby zwiastunu?
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Lordinfo
Chipsy przyszły
Posty: 80
Rejestracja: (pt) 14 lut 2014, 7:02
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Katowice
Kontakt:

Re: Polska non-Sstop

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: Lordinfo » (sob) 22 mar 2014, 7:55

Pochwała prowadził jedno wydanie wyjazdowe "Polski non stop" z krakowskiego rynku nt. Szlachetnej Paczki.
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

Re: Polska non-Sstop

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: michal » (śr) 26 mar 2014, 14:37

Pochwała macza palce w tej "Polsce non stop", bo w programie powtórkowym , który widziałem przed chwilą, a który był poświęcony przemocy wobec kobiet, pojawiła się belka z zaproszeniem do TVP Regionalnej, gdzie w programie pt. "Zapraszamy na kawę" o 12:35 będzie pogłębiona dyskusja na ten temat. Jakoś podejrzewam kto ten program tam prowadził :P
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

ODPOWIEDZ