Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

TOP Trendy 2005

Rozmowy o stacjach komercyjnych Polski, Europy i Świata.
Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

TOP Trendy 2005

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: michal » (ndz) 19 cze 2005, 23:12

Ju? za tydzień swój festiwal poka?e Telewizja Polsat. To już trzecia edycja. Bardzo podobna formu?a do Opola. W pierwszym dniu Gwiazdy (koncert TOP), które sprzeda?y największą iloś? p?yt w zesz?ym roku, a w drugim Premiery (koncert Trendy).

Jak oceniacie propozycje w Trendy? 12 piosenek, na które g?osujemy już teraz, a pierwszą szóstk? zobaczymy na koncercie. S?ucha?em dotyczas tylko krótkich zapowiedzi, które na Polsacie są bardzo często i mało co tam wpada w ucho. Znowu Zakopower z tą samą piosenką co w Opolu (bez sensu), a pozostałe piosenki to wg masakryczne gnioty mało znanych wykonawców. Podoba?a mi się piosenka Dreampower, ale teraz jak przes?ucha?em ca?e to już jakoś mniej. W Opolu piosenki były o wiele ciekawsze, melodyjne i takich znanych marek jak Brodka, Golcowie Various Manx, Piasek, Szcześniak czy Ha-Dwa-O! No có?, to już stawia Polsat na straconej pozycji.

A w ogóle to bardzo mi się podobają te kilkuminutowe (to dosy? d?ugo) filmiki na Polsacie, a zw?aszcza muzyka do czo?owki i ty?ówki. Świetne są też plansze sponsorskie i reklama Hoopu (Hoopnoza) oraz stara plansza sponsorska Lotto "Teraz to mi to lotto, ziom, teraz to mi to lotto, yeah". Teraz Lotto zmieni? na g?upawą.

Polsat znowu wydziwia z operatorem internetowym. Dotychczas strony Top Trendy przygotowywa?a Interia http://toptrendy.interia.pl, teraz zmienili na Wirtulalna Polska http://toptrendy.wp.pl (tak jak Wydarzenia czy Lis), ale jeszcze niedawno Samo ?ycie wystartowa?o w Interii i cały czas by? Idol. Może dlatego zmienili operatora w Top Trendy, ponieważ na Interii firmowano Superjedynki...

Dzi?kuj? za uwag? i czekam na wasze zdanie o festiwalu i propozycjach muzycznych (je?eli się w tym orientujecie).
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: tobi » (wt) 21 cze 2005, 13:12

A poprowadzą.........Max Kolonko i Monika Luft ( by?e gwiazdy...TVP :lol: )

Ja rok temu w?ączy?em tylko na Dr.No i kochaną Karoole
Fajniusia muza tego zespo?u :D

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: michal » (pt) 24 cze 2005, 0:29

Jaki koncert poprowadzi Luft z Kolonką? Top czy Trendy? Przed chwilą oglądałem jakiś zwiastun z informacją na pasku, że koncert poprowadzi niezwykły Kuba Wojewódzki i Bogus?aw Kaczy?ski :)

Koncert TOP już jutro. Ale chyba jednak wybior? siatkówk?. :)
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: michal » (pt) 24 cze 2005, 20:29

Ojej, ale ta Luft jest beznadziejna. Dr?y jej g?os, piszczy, dziwnie się podnieca, aby poderwa? publicznoś? (kompletnie jej to nie wychodzi) i jest niesamowicie w tym sztuczna. Max jak to Max, radzi sobie, ale cała gadka obojga jest daremna.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

hajl_giertisch

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: hajl_giertisch » (pt) 24 cze 2005, 21:53

prowadzenie koncertu w skali od 0 do 10 to minus 150, festiwal w Opolu to było coś porownujac do tego co dziś, Max także jest ?enujacy, mam dziwne wra?enie, że nawet nie nie ma kompletu posród publicznosci, a Gawli?ski pewnie lezy narabany i go nie ma, wzglednie maja gdzies dzis koncert, ehehe, już widz? co przygotuje nam TVn na festiwalu w Sopocie, dziś w wyborczej jest krótki komentarz sankowskiego na ten temat, polecam

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: doktorfaustus1 » (pt) 24 cze 2005, 21:59

A mnie interesują "Zywio?y" - ten zespó? pochodzi z mojego miasta (znam bardzo dorze wokalist? - Sebastiana). Trzymam za nich kciuki. W tym roku byli też w Opolu, ale nie donieśli sukcesu. Gdybym miał komór? na pewno bym na nich g?osowa? (tak wiem to dziwne - mam 23 lata i nie mam w?asnej komóry,a le dobrze mi z tym :lol: :lol: :lol: )

hajl_giertisch

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: hajl_giertisch » (pt) 24 cze 2005, 22:07

a ja mam niewiele mniej i też nie mam i bardzo się tym chwale, jakbym jeszcze Internetu nie miał! eh ah oh

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: michal » (sob) 25 cze 2005, 1:02

A ja mam komórk? od niedawna. Od kilku dni w?aściwie. Wcześniej też teoretycznie miałem, ale ona była taka rodzinna, wspólna na awaryjne sytuacje, wyjazdy i o jakichś prywatnych SMS-ach czy kontaktach nie było mowy, bo nadawca nie miał ?adnej pewności kto ma aktualnie aparat. W grupie studenckiej na 3 roku (dwa lata temu) tylko ja jeden nie miałem, a teraz już ko?cz? czwarty. Uwa?a?em, że mail, gadu oraz telefon domowy ca?kowicie wystarczają i tak w?aściwie było. Jednak kilka razy komórka bardzo by się przydała. Na przykład wtedy kiedy miałem póŸniej zaj?cia, a osoba która coś tam miała wcześniej wywiedziała się, że ?adnych zaj?? nie ma z powodu konferecji, choroby wyk?adowcy lub po prostu ustalamy, że nas nie będzie. Posz?y meski po wszystkich, a ja sobie przyjecha?em i nie wiedziałem co jest grane, bo już wszyscy byli w domu.

A tak w ogóle teraz praktyka i te sprawy, kontakty z instytucjami, przysz?a praca mam nadziej? za rok, więc telefon domowy, gdy może mnie nie by?, nie jest zbyt komfortowym sposobem skontaktowania się ze mną.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#9

Post autor: Ania » (sob) 25 cze 2005, 16:17

Ja s?ysza?am że Max by? potwornie zenujący... :D

A co do komórki to zaskoczyliście mnie :D
ja mam komórk? od 9 lat prawie :) i ostatnia osoba z moich znajomych która telefon kupi?a kupi?a go 2 lata temu. Wi?kszoś? osób z moich znajomych dostała telefon kiedy wyjerzd?ali na studia.Aby by? w kontakcie z rodziną bo nie ka?da stancja ma telefon u nas np. jest zablkowany z powodu jakiegoś barana który natrzaska? 2000 z? i zwia? do USA :twisted:

Ja dostałam telefon w 8 klasie podstawówki ale bynajmniej nie po to by z nim biega? po osiedlu czy dzwoni? do kole?anek :D tylko ?eby by? w ciąg?ym kontakcie z rodziną ;) no i jeszcze z innego powodu :?

Teraz się tak przyzwyczai?am ze bez koma ani rusz...
^@^
Obrazek

hajl_giertisch

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#10

Post autor: hajl_giertisch » (ndz) 26 cze 2005, 13:51

a powracajac do festiwalu to jak Wam sie podobal duet Wojewodzki i Kaczynski? ogladalem tylko fragment, ale moim zdaniem było ca?kiem, ca?kiem, że lepiej ni? dzień wczesniej to pisac chyba nie musze, bo od luftowej i kolonki to kazde prowadzenie byloby lepsze

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#11

Post autor: Przemek » (ndz) 26 cze 2005, 14:00

No to ja Was zaskocze. Telefon mam od 2 klasy podstawówki czyli od 5lat prawie. Telefon by? mega ceg?owaty i na karte. Nie wynosi?em go z domu. A teraz mam inny telefon. I tak jak Ania- bez telefonu ani rusz :-)

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#12

Post autor: doktorfaustus1 » (ndz) 26 cze 2005, 15:32

U nas w domu najpierw by? telefon komórkowy (mega ceg?a), dopiero potem TP ?askawie pod?aczy?a po?owe osiedla do swojej sieci (przy okazji wcześniej przez dwa latat nie pozwoli?a wejś? Netii). W mi?dzy czasie komórk? przyw?aszczy? sobie brat i tak z nią lata. Chwilowo nie jest mi potrzebna, chocia? czasami odczuwam jej brak - pilne sprawy, wezwania do pracy (czasami pe?nie funkcje dochodzącego) etc.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#13

Post autor: michal » (pn) 27 cze 2005, 0:16

hajl_giertisch pisze:a powracajac do festiwalu to jak Wam sie podobal duet Wojewodzki i Kaczynski? ogladalem tylko fragment, ale moim zdaniem było ca?kiem, ca?kiem
By?o ciekawie, ale coś Kaczy?ski dziwnie się zachowywa?. Chyba Wojewódzki go zaskakiwa? i Kuba mówi? nie to co wcześniej zaplanowali (improwizowa?), bo nie za bardzo wiedział jak b?yskotliwie i śmiesznie odpowiedzień. Czasami się powtarza?. Równie? dobrze mógł to dsam Kuba prowadzi?.
hajl_giertisch pisze: ?e lepiej ni? dzień wczesniej to pisac chyba nie musze, bo od luftowej i kolonki to kazde prowadzenie byloby lepsze
Do Luft nic nie mam i troch? mi szkoda, że tak fatalnie wypad?a. Jak obie przypomn? te jej piszczenie i "spontanicznośc" to..... brrr.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#14

Post autor: viper » (czw) 15 cze 2006, 17:26

W lecie tego roku w sopockiej Operze Leśnej Top Trendy 2006 - jedną z gwiazd koncertu TOP 10 ma być Mandaryna... Ciekawe, czy zaśpiewa na żywo, czy z playbacku; chyba "live" nie musi, bo tylko koncert Trendy ma taką zasadę :D

Strona festiwalu: www.toptrendy.wp.pl

A co w ogóle sądzicie o Mandarynie? Czy ma szansę zrobić karierę "na dłuższą metę"? Dla mnie to gwiazdka sezonowa, kiedyś się skończy - podobnie jak skończyły się Spice Girls czy polski boyband Just 5.
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

Martin
Niezły jeden
Posty: 1127
Rejestracja: (ndz) 26 mar 2006, 22:42
Lokalizacja: Częstochowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#15

Post autor: Martin » (wt) 29 sie 2006, 13:09

Wiem, że to nie TopTrendy, ale napiszę to tutaj bo nie chcę zakładać nowego tematu, a więc:

Kto prowadził z Ibiszem charytatywny koncert w Radomiu? Nie znam tej prezenterki... Jakaś nowa? :>

ODPOWIEDZ