Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Press

Rozmowy na temat prasy polskiej i zagranicznej.
Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

Press

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: Ania » (pn) 28 lut 2005, 10:49

Juz omawialiśmy ten temat ale warto temu miesi?cznikowi bądz co bądŸ dla nas obowiązkowemu poświ?ci? osobny temat ;)
Zacz??am czyta? Press jakiś niecały rok temu i najpierw byłam zachwycona... niestety od jakiegoś czasu coś się dzieje... Jak już kiedyś Faustus mówi? większoś? artyku?ów z tezą :? w soomie nieciekawych ponadto czasem zbyt dużo jak na niezwiązanego z bran?a czytlenika wylicze? zestawie? itp... Oki no w soomie to jest miesi?cznik bran?owy ;) ale jednak czasem to prawie cały numer...
Poza tym oceniają inne gazety a sami nie widza tego ze owszem cały layout gazety fajny ale np... fotki ze strony głównej i potem w wywiadach zazwyczaj koszmarne... i wystylizowane vide Dorota Gawryluk czy Ryman... :?
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: Ania » (wt) 15 mar 2005, 11:14

A w najnowszym Press Obrazek w empiku zastanawia?am się kto mógł da? Popielarską na ok?ądk?... odpowiedz - Perss :? nie mogli da? Kreta Trzaskalskiej albo S?upkowskiej ???
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: doktorfaustus1 » (wt) 15 mar 2005, 11:21

Coraz bardziej upewniam się w twierdzeniu, że ta gazeta nie ma nic wspólnego z obiektywizmem. Patrz sprawa materiału o śp. Waldemarze Milewiczu, brak g?osów z TAI oraz redakcji Kuriera, Panoramy oraz Wiadomości w konkursie na najlepszego dziennikarza 2004r. (a były nawet pisemka studenckie z Krakowa, które wyda?y w swej historii dwa numery), doś? dziwne nie uznanie g?osów cz?ści ośrodków regionalnych i niejasne t?umaczenie się regulaminem...
Teraz dochodzą do tego owe trzy panie. I o ile Majka jakoś istnieje w mediach to trudno powiedzień to o Omenie i Helenie z jej wadą wymowy.
Ale przy okazji dowiedzieliśmy się, że TVP planuje zakup super sytemu do prezentacji pogody. Ju? kiedyś pokazali jego mo?liwości - pamiętam specjalny materiał Bogdana Ulki i już wówczas na konkurencyjnym forum mówi?em, że na miejscu Dworaka zbiera?bym kas?.

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: Przemek » (wt) 15 mar 2005, 12:38

HELENA JEST NAJLEPSZA Z TVNMETEO :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: Ania » (wt) 15 mar 2005, 20:34

Jaka znowu Helena ?

Ja o ile na Omen? ch?tnie poatrz? to nie mogę tego samego powiedzień o Popielarskiej kojarzy mi się nieodzwonie z Wysocką... zawsze jak by się nudzi?a... ;)

Jest też pare słów o Jarku Krecie ;) ale to juz w topicu o nim
^@^
Obrazek

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

Re: Co z tym Press ????

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: tobi » (czw) 17 mar 2005, 23:47

Ania pisze:Juz omawialiśmy ten temat ale warto temu miesi?cznikowi bądz co bądŸ dla nas obowiązkowemu poświ?ci? osobny temat ;)
Zacz??am czyta? Press jakiś niecały rok temu i najpierw byłam zachwycona... niestety od jakiegoś czasu coś się dzieje... Jak już kiedyś Faustus mówi? większoś? artyku?ów z tezą :? w soomie nieciekawych ponadto czasem zbyt dużo jak na niezwiązanego z bran?a czytlenika wylicze? zestawie? itp... Oki no w soomie to jest miesi?cznik bran?owy ;) ale jednak czasem to prawie cały numer...
Poza tym oceniają inne gazety a sami nie widza tego ze owszem cały layout gazety fajny ale np... fotki ze strony głównej i potem w wywiadach zazwyczaj koszmarne... i wystylizowane vide Dorota Gawryluk czy Ryman... :?
Tak. to czasopismo chyba takie dla i o dziennikarzach pisane przez dziennikarzy. Ale mi się uda?o. Bo niby przez kogo mia?oby by? pisane.
Co do ostatniego numeru. POświ?cono im uwage bo się wyrózniają. Bo robia w jednym kanale.Bo ka?da jest inna ale ka?da jest wyjatkowa :lol:

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: Ania » (pt) 18 mar 2005, 0:01

wola?a bym jednak aby powórcili do wywiadów ;)
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: Ania » (pn) 16 maja 2005, 21:04

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Nie marudzi? że na odwrót i ze ma?e sciagnac i pozameinia? :D:D mi?ego czytania
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#9

Post autor: Ania » (czw) 16 cze 2005, 19:35

press juz totalnie schodzi na A*tomaty.... otwieram pierwszą stron? a tam kto ??? A*tomat :twisted:
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#10

Post autor: doktorfaustus1 » (czw) 16 cze 2005, 20:00

I co piszą o autoamtycznym szownistycznym facecie? Może jakaś wzamianka o nowym oprogramowaniu? :twisted:

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#11

Post autor: Ania » (pt) 17 cze 2005, 22:58

tak o nowym oprogramowaniu pod tytu?em "sprzedawczyk" :twisted:
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#12

Post autor: Ania » (ndz) 31 lip 2005, 23:29

Wiecie że cholerne Press podro?a?o z 9.50 na 14.50 :? to jest lekkie przegi?cie ?eby podwy?sza? cen? gazety o ppo?owe
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#13

Post autor: Ania » (ndz) 13 lis 2005, 22:32

A oto niespodzianka :D

e-press

E-WYDANIE


Czym jest e-wydanie miesięcznika "Press"?

Magazyn "Press" w cyfrowym formacie to ten sam magazyn, który znasz obecnie w wersji papierowej: ma takie same wygląd i zawartość redakcyjną jak jego drukowany odpowiednik. Każde wydanie magazynu jest zapisywane na Twoim komputerze w folderze Moje Dokumenty>Moje Magazyny, tak byś mógł je czytać nawet nie będąc podłączonym do Internetu. Aby go przeczytać, musisz zarejestrować się oraz pobrać darmową przeglądarkę Zinio Reader. Po prostu zamów próbne wydanie, a my pomożemy Ci w przejściu przez cały proces. Format cyfrowy zapewnia uczucie czytania jak w wersji papierowej, ale z wieloma dodatkowymi zaletami, osiągalnymi jedynie dla mediów elektronicznych, w tym m.in.:

1.Automatyczną dostawę każdego egzemplarza "Press" prosto na Twój komputer poprzez Internet, często zanim dostałbyś go zwykłą pocztą.
2.Możliwość czytania magazynu w każdym miejscu i o każdej porze, nawet będąc offline.
3.Hiperlinki w spisie treści przenoszące Cię automatycznie do interesującego działu, tematu lub artykułu.
4.Linki do stron reklamowych i dodatkowego materiału redakcyjnego.
5.Wyszukiwarkę pomagającą znaleźć słowo w zaledwie kilka sekund.
6.Opcję zaznaczania tekstu i sporządzania notatek na stronach magazynu.
7.Ekologiczną Bibliotekę, co pozwala kolekcjonować numery archiwalne bez zajmowania miejsca, a co najważniejsze - nie przyczyniające się do degradacji środowiska naturalnego. Poza tym numery archiwalne możesz łatwo odszukać i posegregować, korzystając z wewnętrznej Biblioteki i Wyszukiwarki.

Press

Ja już pobieram włąsnie darmowe wydanie :D zobaczymy co to jest warte... w soomie lipa bo płacisz za 1 nr 11 zeta i zostajesz bez płyty :(
^@^
Obrazek

enki1975
Popisał/a już trochę
Posty: 416
Rejestracja: (pn) 28 mar 2005, 14:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#14

Post autor: enki1975 » (pn) 14 lis 2005, 12:24

No i ten press to za wysoko na polkach lezy osoby onizej 1.60 nie maja szans dostac :P

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#15

Post autor: Ania » (pn) 14 lis 2005, 14:16

ODWAL SIĘ :D

btw... sciagnęłam to coś ;/ i nie powiem zeby mi to szczególnie zaimponowało :D ciężko sie przegląda długo się sciąga ;)
^@^
Obrazek

ODPOWIEDZ