Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

TVP na życzenie

Rozmowy dotyczące kanałów Telewizji Polskiej i ich pozycji programowych.
brk
Przeciętniak
Posty: 170
Rejestracja: (pt) 31 paź 2008, 17:57
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Katowice
Lokalizacja: Katowice

TVP na życzenie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: brk » (pn) 20 wrz 2010, 16:02

Od poniedziałku (20 września 2010 roku) Telekomunikacja Polska wprowadza nową usługę w ramach swojej oferty telewizyjnej - TV na życzenie. Usługa daje możliwość późniejszego oglądania programów, które zostały już wyemitowane (do 7 dni po emisji).

- Na dzień dobry usługa obejmie dwa programy: TVP1 i TVP2, ale będziemy ją sukcesywnie rozszerzać. Za korzystanie z "TV na życzenie" nie ma żadnych dodatkowych opłat abonamentowych ani jednorazowych - informuje Wojciech Jabczyński, rzecznik Grupy TP.

Nowa usługa będzie sukcesywnie udostępniana wszystkim abonentom usług telewizyjnych TP (w wersji kablowej oraz satelitarnej). Dodatkowo Telekomunikacja Polska rusza z promocją pakietów).
media2
---
Dla mnie to dobra wiadomość, bo mam "Orange", i będę mógł oglądać programy, na które nie mam czasu, na oglądanie :)

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: Ania » (wt) 21 wrz 2010, 3:25

Mnie to zasadniczo obojętne bo i tak mam "n" ale zasadniczo to dobry pomysł. Można coś przegapić potem do tego wrócić. Jednak czy to będzie miało wzięcie w dobie telewizorów z twardymi dyskami itp ?
^@^
Obrazek

ODPOWIEDZ