Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Religia.tv

Rozmowy o stacjach komercyjnych Polski, Europy i Świata.
Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

Religia.tv

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: michal » (sob) 14 sie 2010, 11:51

Skacząc sobie wczoraj po kanałach zauważyłem, że na programie Religia.tv jest nadawany teletext, ale innego kanału - AB Channel. Dostępna jest tylko strona 105, na której jest napisane po włosku, że wiadomości będą dostępne od poniedziałku 16 sierpnia. Godzina teletekstu jest zatrzymana i jest to 11:47 07, ale data była dobra "Ven 13 Ag".

Strona wygląda tak:

[center]IN PRIMO PIANO
NATIONALE


L' INFORMATIONE SUL TELEVIDEO
DI AB CHANNEL TORNERA'
DISPONIBLE DA
LUNEDI 16 AGOSTO

[glow=yellow]www.abchannel.it[/glow][/center]

Czyli informacje w teletekście AB Channel staną się dostępne od poniedziałku 16 sierpnia.

Pamiętam jak startowała Gazeta TV Polsat i też mieli początkowo jakieś zagraniczne stronki. Ale w przypadku Religia.tv sądzę, że to jest jakiś błąd.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

Re: Religia.tv

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: michal » (śr) 09 lut 2011, 13:23

Trafiłem wczoraj przez przypadek na rumuński film dokumentalny pt. "Dzieci z gór" (zaczął się o 21:00). Bardzo mi się podobał, poruszający, ale jednocześnie pozytywny. I stwierdzam tak mimo, że widziałem tylko końcowy fragment (jakieś 20 minut z 60). Powtórka była dziś o 9:00 i będzie jeszcze 15:00 (czyli za niecałe dwie godziny), a potem jeszcze raz w sobotę 19 lutego o 12:20. Polecam.
Telemagazyn.pl pisze:Portret grupy dzieci mieszkających w górskiej wiosce Obcina. Ich rodzice, zajęci ciężką pracą w górach, nie poświęcają im zbyt dużo uwagi. Młodzi ludzie wypełniają wszystkie domowe obowiązki: sprzątają, gotują, uprawiają ogród, dbają o dom i zwierzęta. Ich dzieciństwo wydaje się szczęśliwe i beztroskie, mimo ciężkiej pracy i trudnych warunków bytowych.

http://www.telemagazyn.pl/program/3536850284.html
Film ten był już jednak kilka razy emitowany w zeszłym roku w Religia TV:
- 12 lipca o 19:45,
- 17 lipca o 16:15,
- 17 sierpnia o 19:55,
- 19 sierpnia o 13:15,
- 23 września o 17:55,
- 25 września o 11:10,
- 4 listopada o 17:55
- 21 listopada o 15:55,
- 4 grudnia o 19:55,
więc może już go znacie.

PS. A co do teletekstu to jednak nie ma :)
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

ODPOWIEDZ