Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Dorota Wysocką-Schnepf

Dziennikarze, szefostwo - wszystko o obecnych pracownikach TVP.
Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#76

Post autor: doktorfaustus1 » (pt) 04 maja 2007, 20:10

Tonie jest tłumaczenie. Po prostu stwierdzam fakt - wolę Dorotę Wysocką. Gawrylukowej przewróciło się w głowie i po mimo, że nie zgodzę się we wszystkim z T. Lisem, który w wywiadzie dla Ropczyńskiej bardzo ją krytykował, to jednak TVP miała i ma (np w regionach) lepsze osoby niż D.G.

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#77

Post autor: doktorfaustus1 » (czw) 06 mar 2008, 11:07

No i Dorota Wysocka znów musi martwić się o swój los. Szkoda - wyrobiła się i pasuje do Wiadomości.
Na Woronicza atmosfera jest tak gęsta, że można kroić nożem. Zaczęły się wielkie roszady kadrowe - pisze "Fakt". Odkąd potwierdzono informację o przyjściu Hanny Lis i Piotra Kraśki do "Wiadomości", dotychczasowi prowadzący nie wiedzą, co się z nimi stanie. Swojej przyszłości nie może być także pewna nawet najdłużej tam pracująca Dorota Wysocka-Schnepf.

W tej chwili główne wydanie Wiadomości na zmianę prowadzą: Małgorzata Wyszyńska, Jarosław Kulczycki i Dorota Wysocka-Schnepf. Teraz, gdy już wiadomo, że od kwietnia program w fotelach prowadzących zasiądą Hanna i Piotr, wszyscy zastanawiają się, co się stanie z trójką dziennikarzy - pisze bulwarówka.

O tym, że wszyscy oni zachowają pracę, raczej nie ma mowy. Prawdopodobnie dwie osoby dostaną wypowiedzenie. Kto? Na korytarzach na Woronicza dudni od plotek, niestety żadnych oficjalnych komunikatów ciągle nie ma.

Wczoraj z "Wiadomościami" pożegnała się ich szefowa Dorota Macieja. Plotki o tym, że jej miejsce zajmie Smoktunowicz - Lis, okazały się nieprawdziwe. "Hanna będzie tylko prowadzić, szefową serwisu nie zostanie na sto procent" - powiedział "Faktowi" jeden z pracowników TVP.

Plotkuje się, że Jarosław Kulczycki, który do zespołu dołączył niedawno, już stara się o posadę korespondenta w Stanach Zjednoczonych. Miałby więc zastąpić Kraśkę. Pozostaje jeszcze pytanie, co z dwiema dziennikarkami: Małgorzatą i Dorotą. Wysocka w "Wiadomościach" pracuje najdłużej, od 2004 roku. Małgorzata, choć jest na wizji niespełna rok, już zdobyła sympatię widzów i była nawet nominowana do Telekamery. Na kogo więc zdecyduje się Jedynka, zastanawia się bulwarówka.

"Ja umowę z TVP mam podpisaną do końca września. Na razie wiemy tylko, że Hanna i Piotr przychodzą i będą od pierwszych dni kwietnia. Z nami jeszcze nikt nie rozmawiał. Mam jednak nadzieję, że umowy zobowiązują dwie strony i będę nadal pracować" - powiedziała "Faktowi" Dorota. Dziennikarka nie ukrywa jednak, że sytuacja jest dziwna i na korytarzach panuje nerwowa atmosfera. "Plotkuje się strasznie, ja czekam i wierzę, że będzie dobrze" - dodaje.

Dziennikarka zaprzecza też plotkom, że niebawem ze swym mężem Ryszardem, który jest zawodowym dyplomatą, wyjedzie na placówkę do Madrytu. Na razie, jak twierdzi, nigdzie się nie wybiera i chce pozostać na Woronicza - pisze "Fakt".
Źródło dziennik.pl :arrow: http://www.dziennik.pl/wydarzenia/artic ... prace.html

Obrazek

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#78

Post autor: Ania » (czw) 06 mar 2008, 15:21

Hmm no i co by tu powiedzieć. Za Dorotą nigdy nie przepadałam. Ale IMO jest lepsza od Haneczki. Niestety przekona się teraz jak to jest jak ktoś zajmuje należne Ci miejsce...
Ale szkoda tak czy inaczej bo Kraśki i Haneczka totalnie położą ten program rozrywkowy jakim sa Pismości. Kulczycki mi jest obojętny ale szkoda też Wyszyńskiej.
^@^
Obrazek

Dawid_sc51
Popisał/a już trochę
Posty: 501
Rejestracja: (pn) 12 lis 2007, 17:46
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#79

Post autor: Dawid_sc51 » (czw) 06 mar 2008, 21:46

no i mamy powtórkę z historii, a mianowicie z października 2004r. Czy w TVP maja już manie wymiany kadr co 4 lata. Ja kiedyś za Wysocką nie przepadałem, terz ja nawet polubiłem. I maja ja wyrzucać, paranoja. Niech najlepiej wymieniaja prowadzących jak kiedyś w DTV. Jak przyszedł nowy szef to zmiana, oni chcą sie do nich chyba upodobnić, a raczej juz to robią. :shock: :shock: :shock:

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#80

Post autor: TinkiWinki » (sob) 10 maja 2008, 21:14

Pani Wysocka poszła w róże :D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#81

Post autor: michal » (pn) 23 cze 2008, 23:57

Nowa formuła Wiadomości w bardzo niekorzystnym świetle stawia Dorotę Wysocką na tle pozostałych prezenterek. Rzucają się w oczy szerokie biodra, grube uda, chodzi też jakoś dziwnie. Jestem zaskoczony, że ma taką kiepską figurę...
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#82

Post autor: Przemek » (wt) 24 cze 2008, 6:45

Gdzie ona ma grube uda i biodra? Jeszcze rok temu, na (chyba) Dniach Otwartych, wszystko było ok... Może zjada stres? :D W sumie, przyszłość nie pewna, bo 'Królowa Lamp za 10 tys funtów" się rozpanoszyła... :/

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#83

Post autor: Ania » (wt) 24 cze 2008, 12:52

bo 'Królowa Lamp za 10 tys funtów" się rozpanoszyła...
:smiech: :smiech: :smiech: dobreee ;-D

Mnie tam ogólnie figura Wysockiej zwisa ale ona chyba po prostu jest niska może dlatego takie wrażenie robi ;>

Gdyby za gruba była to by nie pracowała w TV nawet Lisica zeby dostać etat musiała się spooooro odchudzić... :x :x patrz-> jej wałeczki w egipcie :x
^@^
Obrazek

Dawid_sc51
Popisał/a już trochę
Posty: 501
Rejestracja: (pn) 12 lis 2007, 17:46
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#84

Post autor: Dawid_sc51 » (wt) 24 cze 2008, 14:58

Ja nie widze, żeby Wysocka była gruba, tylko wydaje mi się, że jej to chodzenie jeszcze nie przypadło do gustu. Ale napewno i w tym sie wyrobi.

inga
Chipsy przyszły
Posty: 42
Rejestracja: (sob) 14 cze 2008, 10:34

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#85

Post autor: inga » (śr) 25 cze 2008, 19:51

Pod tytułem tego tematu podpisuję się obiema rękami - Ależ ona ma klasę! :D

Dawid_sc51
Popisał/a już trochę
Posty: 501
Rejestracja: (pn) 12 lis 2007, 17:46
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#86

Post autor: Dawid_sc51 » (śr) 25 cze 2008, 20:37

Dziś Dorota Wysocka pokazała się z bardzo dobrej strony, ma wdzięk i styl. Poprostu coraz lepiej na PLUS. :D :D :D

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#87

Post autor: TinkiWinki » (ndz) 29 cze 2008, 22:29

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Pi(e)s
Chipsy przyszły
Posty: 2
Rejestracja: (pt) 18 lip 2008, 20:41

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#88

Post autor: Pi(e)s » (pt) 18 lip 2008, 20:56

Wstepuję do fanclubu p. Doroty W-S. To jedyna prezenterka, ktorą mogę znieść. Jest ładna i pięknie się ubiera (w każdym kolorze wygląda świetnie) Nie mizdrzy się i nie odstawia gwiazdy. Poza tym jest inżynierem środowiska, tak jak ja. Wiadomości z nią to czysta przyjemność:)

Bartek0912
Chipsy przyszły
Posty: 21
Rejestracja: (ndz) 04 maja 2008, 21:09

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#89

Post autor: Bartek0912 » (wt) 22 lip 2008, 22:41

Ja uwielbiam ją za to charakterystyczne "Dobrywieczórrrrrrrrrrrrrrr" :D

Dawid_sc51
Popisał/a już trochę
Posty: 501
Rejestracja: (pn) 12 lis 2007, 17:46
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#90

Post autor: Dawid_sc51 » (śr) 23 lip 2008, 0:00

Kiedyś nie mówiła "Dobry Wieczórrrrrrrrrrr" Ja pamietam jak normalnie mówiła "Dobry wieczór". Ale przynajmniej ma charakterystyczne powitanie tak jak Pieńkowska która witała się: Wiadomości, Jolanta Pieńkowska, Dobry wieczór państwu"

ODPOWIEDZ