Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

DZIENNIK TV4, czy WYDARZENIA TV4 - co jest lepsze???

Interesujące programy TV komercyjnych.
scherbi

DZIENNIK TV4, czy WYDARZENIA TV4 - co jest lepsze???

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: scherbi » (ndz) 29 maja 2005, 9:08

Wydarzenia TV4 uwazam za kompletna porazke. Jest to luzny program informacyjny - zmieniaja godziny nadawania jak sie da, a poza tym czest jest emitowany cos a la w przerwie reklamowej. Po 8 - 10 moin. koncza sie bez zadne prognozy pogody itp. DZIENNIK TV4 byl pod tym wzgledem lepszy. Chciano zrobic z niego liczacy sie na rynku mediow program informacyjny. Zelazna pora 21.00 + serwis sportowy, i pogoda po 21.20. A wszystko w ladnej oprawie graficznej... Czy musiano to zburzyc???

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: doktorfaustus1 » (ndz) 29 maja 2005, 9:13

W dodatku u mnie Wydarzenia TV4 ma s?abą jakoś? techniczną - tj obraz jest nie jest ostry. W tym samym czasie emitują ów program na Polsat2 i tam nie ma k?opotów z ostrością. podejrzewam, że TV4 pobiera sygna? z Wydarze? TV4 z Polsat2 i daje go u siebie - stąd takie k?opoty. W programie pojawi? się jakiś m?ody prezenter - ale widać, że czyta z promptera. Kamera jest ustawiona dalej ni? w Wydarzeniach Polsatu i widać jak ruszają mu się oczy. :D
Ostatnio zmieniony (ndz) 29 maja 2005, 9:35 przez doktorfaustus1, łącznie zmieniany 1 raz.

scherbi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: scherbi » (ndz) 29 maja 2005, 9:16

Z Twojej wypowiedzi wynika ze Dziennik jest nadal emitowany na POLSAT 2???????

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: doktorfaustus1 » (ndz) 29 maja 2005, 9:34

Ups - pomy?ka. Chodzi?o mi o Wydarzenia TV4, które równolegle nadawane są na Polsat 2, a te z Polsatu z 20 minutowym opó?nieniem na Polsat2. Pisa?eś o Dzienniku i machinaolnie równie? napisa?em o Dzienniku mówiąc o Wydarzeniach.

scherbi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: scherbi » (ndz) 29 maja 2005, 9:38

OK. A juz zylem cieniem nadziei ze Dziennik leci nadal na POLSAT 2.

Kajetan
Przeciętniak
Posty: 181
Rejestracja: (pt) 18 mar 2005, 14:18

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: Kajetan » (śr) 01 cze 2005, 11:35

Zdecydowanie "Dziennik TV4" lepszy :wink:

Zawsze gdy tylko miałem czas o 21. w?asnie w?ącza?em TV4. Wida? było, że program by? tworzony "z pasją", chciał coś osiagną?. Studio było ?adne, Hann? Smoktunowicz i Artura Kaczmarka w "Dzienniku" wspominam z uśmiechem na twarzy.
Szkoda, że taki Lis przyszed? , Dziennik "zniszczy?", zastąpi? go 8 -minutową powtórką z 18:45 POLSatu. Program jest za krótki, nie ma już sportu, pogody... A Szkoda... :?

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: michal » (śr) 01 cze 2005, 13:31

Kajetan pisze:Studio było ?adne, Hann? Smoktunowicz i Artura Kaczmarka w "Dzienniku" wspominam z uśmiechem na twarzy.
Artur Kaczmarski
Kajetan pisze: Szkoda, że taki Lis przyszed? , Dziennik "zniszczy?", zastąpi? go 8 -minutową powtórką z 18:45 POLSatu.
Nie mam TV4, ale czy to na pewno jest tylko powtórka materiałow z Polsatu. Co w takim razie w tygodniu robi Grzegorz K?pka? Myśla?em, że robi równolegle dla Wydarze? TV4 to co gwiazdy Wydarze? robią dla Polsatu.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: doktorfaustus1 » (śr) 01 cze 2005, 18:45

K?pka robi dla Wydarze? Polsatu i TV4 to jedna redakcja. Jego materiały zawsze pojawiają się w weekendy.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#9

Post autor: michal » (śr) 01 cze 2005, 18:47

?adna mi nowina. Wiem, że to jedna redakcja podzielona rolami na anteny i dlatego pytam się co K?pka robi w tygodniu (innymi s?owy w dni robocze) skoro mówicie, że teraz Wydarzenia TV4 to powtórka Wydarze? z Polsatu.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

hajl_giertisch

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#10

Post autor: hajl_giertisch » (śr) 01 cze 2005, 20:56

wielka szkoda, że po owym po?ączeniu nie ma już mojego "ulubienca" Roberta Huzarka, ale też i Tomasz Klimek, Daria od gospodraki i Pani od zdrowia pojawiają się rzadko, no i nie ma Karoliny Szostak, co dla mnie jest wielką pora?ką

scherbi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#11

Post autor: scherbi » (sob) 23 lip 2005, 11:09

Bardzo tesknie za Dziennikiem TV4. Smoktunowicz byla inna i w ogole inaczej sie ogladalo ''Czwórke''. Teraz nawet tam nie zagladam. Niestety Wladze Polsatowni nadal nie robia nic w kierunku zmian w TV4. Moim zdaniem powinni dodac tam serwis sportowy i pogode. A w pogodzie znow mozna by ogladac Milene Rostkowska i Marte Leleniewska:d...

Awatar użytkownika
Poland
Niezły jeden
Posty: 1569
Rejestracja: (śr) 10 maja 2006, 18:15
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Trzciana (powiat bocheński)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#12

Post autor: Poland » (wt) 22 sie 2006, 7:36

Nie wiedziałem że pierwszą oprawę robili twórcy śp 30ton -firma ITC a teraz już wiem (od stycznia)
Poland - Aktywnie najlepszy

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#13

Post autor: tobi » (śr) 23 sie 2006, 17:04

30TON rząd nam zabrał?


Dziennik
oglądałem z ciekawości by oglądać jak się rozwijają.

ODPOWIEDZ