Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Aleksandra Popow

Dziennikarze, szefostwo - wszystko o obecnych pracownikach TVP.
Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

Aleksandra Popow

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: TinkiWinki » (czw) 06 sie 2009, 17:46

Debiutantka jakaś? Google o niej milczą. Dzięki temu wątkowi przestaną :D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

http://www.youtube.com/watch?v=DD0SI3NRCeU
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

NTG
Chipsy przyszły
Posty: 1
Rejestracja: (czw) 06 sie 2009, 20:21

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: NTG » (czw) 06 sie 2009, 20:43

nieco jednak można wygrzebać:
zaś prezenterka programu „Rosyjski Głos” Aleksandra Popow, należy do piątki najbardziej rozpoznawalnych i najlepiej ocenianych przez telewidzów twarzy Białostockiego Oddziału TVP SA – [na podstawie TNS OBOP – badania oglądalności pasma TVP 3 Białystok w poszczególnych okresach lat 2003 – 2006].
źródło
Aleksandra Popow objęła stanowisko account executive. Pracę w branży reklamowej zaczynała w agencji Communication Unlimited, gdzie obsługiwała Ferrero Polska i Holmes Place. Potem w Ad Fabrika FCB pracowała dla Wizz Air. Od trzech lat pracuje jako prezenterka i lektorka rosyjskojęzycznego programu kulturalnego „Rosyjski głos" dla TVP 3.
źródło
i ogólnie wiekszość tego, co znajdziecie tutaj- kwestia zmontowania odpowiedniej kwerendy... można też dodać inne miejsca jej pracy, by rozszerzyć zakres ;)

moje osobiste wrażenia- całkiem nieźle prezentuje (się i materiał), na dokładniejszą ocenę przyda się jeszcze kilka emisji programu... ogólnie jednak brak jakichś zawuażalnych negatywów :roll:


PS: też nie widziałem jej wcześniej.

Dawid_sc51
Popisał/a już trochę
Posty: 501
Rejestracja: (pn) 12 lis 2007, 17:46
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: Dawid_sc51 » (czw) 06 sie 2009, 23:21

Czli nowy nabytek z regfionów,. Musze powiedzieć, że całkiem przyjemna prowadząca. No zobaczymy jak sie rozwinie i jak będzie jej szło dalej. Oby pomyslnie. :]

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: TinkiWinki » (czw) 13 sie 2009, 19:17

Na wizji sprawia wrażenie takiej skromnej, grzecznej, niewinnej. Prywatnie pewnie nieźle szaleje :x
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Drugi dzień na wizji i już ziomala ze swojej wsi promuje :x
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Szkoda że nie został prezydentem. Na międzynarodowych salonach zrobiłby furrorę :x Ludzie całymi rodzinami przychodziliby go zobaczyć :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Poland
Niezły jeden
Posty: 1569
Rejestracja: (śr) 10 maja 2006, 18:15
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Trzciana (powiat bocheński)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: Poland » (czw) 08 paź 2009, 18:25

Wczoraj Aleksandra Popow nie wiem czy pierwszy raz prowadziła serwis biznesowy przed godziną 20 :)
Poland - Aktywnie najlepszy

Awatar użytkownika
TiM
Przyjaciel
Posty: 759
Rejestracja: (pn) 03 maja 2010, 17:24
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Katowice
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: TiM » (śr) 08 gru 2010, 14:53

Obecnie prowadzi serwisy w ''Superstacji''

ODPOWIEDZ