Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Patrycja Redo

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

Patrycja Redo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: Ania » (wt) 24 maja 2005, 1:48

Obrazek wczorajsza fotka :D
Fajnie się Patrycja obcie?a nawet nie wiedziałam dopiero wczoraj obczai?am :)
W?asnie ostatnio jakby Patrycja wychodzi z cienia... przez d?ugi okres była dyskryminowana i ?adko byw?a na wizji. Potem oczywiscie znikn??y fuckty popołudniowe więc znowu jej nie było (za to prowadzi?a magazyn 24 h)po czym pojawiła się z Anitką po wakacjach ale jak by znowu rzadziej się pojawia?a. Ostatnio jest cz?sciej to dobrze bo fajnie prowadzi serwisy. Ciekawe czy w wakacje znowu nam zniknie z anteny TVN czy też nie...
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: doktorfaustus1 » (wt) 24 maja 2005, 8:44

Moim zdaniem Patrycja Redo jest najs?absza z ca?ej ekipy TVN24 (nawet ?ukasz Gras się rozwija) oraz udaje, że prowadzi wywiady (on chyba nie wie, czym tak naprawdę jest wywiad.) Nie dziwi? się, że po po?ączeniu redakcji Faktów i TVN24 jest systematycznie ci?ta. Jej miejsce jest w TVN Style, a nie w programie informacyjnym.

scherbi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: scherbi » (ndz) 29 maja 2005, 9:12

W domu wolamy na nia kwadratowa. Moim zdaniem ma za szeroka zuchwe - ale i tak jak dla mnie - sympatyczna kobitka:)

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: doktorfaustus1 » (ndz) 29 maja 2005, 9:16

I w?aśnie z tego powodu powinna zmieni? uczesanie, nie wiąza? w?osów z ty?u g?owy. Sądz?, że wóczas ta "kwadratura" szcz?ki nie by?aby tak widoczna. :D

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: michal » (ndz) 29 maja 2005, 17:02

W?aśnie ta szcz?ka jest najbardziej urocza, Gdyby jej nie była inna to by już nie było to. :lol:
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: Ania » (pn) 30 maja 2005, 18:37

ja tam uwa?am ze Patrycja jest ca?kiem ?adna :D
porówna ją z innymi Faustus :D:D
^@^
Obrazek

Kajetan
Przeciętniak
Posty: 181
Rejestracja: (pt) 18 mar 2005, 14:18

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: Kajetan » (śr) 01 cze 2005, 11:31

Ja także uwa?am, że Patrycja jest bardzo ?adna :lol:

Nie zgodz? się jednak z Tobą Doktorze (wybacz :D ).
Patrycja w ciagu tych 7 lat naprawdę się rozwin??a. Ostatnio oglądałem archiwalne "FAKTY" z Patrycją i naprawdę a? patrze? nie mog?em. Sobą nie prezentowa?a wiele, określenie jakie można było jej da? to śmiało: Lala i nic wiecej :?
Jeszcze wiosną 2004 nie budzi?a mojej du?ej sympatii, twierdze, że prowadzenie "Magazynu 24 godziny" latem (i to cz?ste prowadzenie) pozwoli?o Jej sta? się bardziej profesjonalną... Z wywiadami radzi sobie nie?le, nie ukrywam, że ucieszy?bym się z jej obecności o 19. (cho? ona jest ostatnia po Anicie i Marciniaku osobą która miałaby zast ąpi? Kajdana).
Cieszy mnie równie? nowa fryzura Patrycji. W rozpuszczonych w?osach jej ?adniej :)

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: michal » (śr) 01 cze 2005, 13:41

Ja najbardziej lubi?em Patrycj? od 2001 roku. Wyglądała wtedy bardzo interesująco (zw?aszcza w 2002) i w ogóle miło było wiedzień, że jest tydzień z Patrycją (popołudniowe + weeeend) a potem tydzień z Radziszewską. Prowadzenie przez nią samodzielnie wydania głównego sobot? i niedziel? czy codziennych w zast?pstwie Lisa niesamowicie mi imponowa?o. Czar prys? we wrześniu 2003 roku. Teraz mnie już nie interesuje lub bardzo mało co robi, co się z nią dzieje czy pracuje. Ju? nie było jej w głównych, jakieś przeglądy prasy czy inne serwisu robi?a w TVN24, a fakty popołudniowe zmieni?y charakter.

A co do wywiadów to pamiętam jej wywiad z Huebner w studiu Faktów chyba z grudnia 2002 i bardzo fajnie ta rozmowa wtedy wysz?a. Raz czy dwa miała dyżur o wojence w Iraku i czyta?em komentarze, że nie czu?a się zbyt szc?śliwie wśród zabawek Lisa - plansze, makiety itp. Widzia?em ją też kilka razy w faktach wieczornych jak prowadzi?a rozmowy. Te? było ok. Te 24 godziny i inne wywiady dostała chyba dopiero w lecie 2004.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#9

Post autor: Ania » (śr) 01 cze 2005, 13:58

Mnie najbardziej rozwali?a jak podczas wywiadu z Otylią J?dzrzejczak :D w magazynie 24 h spyta?a jak się jej piesek bedzie nazwya?
-Otyla - Atena :D
- Patrycja - a moz?sz nam zdradzi? dlaczego :D:D:D:D

myśla?am ze nie wyrobie :D
^@^
Obrazek

hajl_giertisch

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#10

Post autor: hajl_giertisch » (śr) 01 cze 2005, 23:28

jest ca?kiem dobra jak na tvnowska miernote, ?adnie jej w nowej fryzurze,

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#11

Post autor: michal » (czw) 02 cze 2005, 16:27

Wrzesie? 2002 (wtedy mnie najbardziej oczarowa?a, chodzi o cały 2002 rok, to by? wg mnie jej najlepszy okres pod wzgl?dem wyglądu i popularności)

Obrazek

Grudzień 2002
Obrazek

Lipiec 2003
Obrazek


Potem się jeszcze wielokrotnie zmienia?a, ale zdj?? już nie robi?em i nie posiadam.


Czerwiec 2005
Obrazek
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#12

Post autor: doktorfaustus1 » (czw) 02 cze 2005, 19:04

A ja wciąż jestem na nie. Ona ledwo czyta z tego promptera, a jej praca w telewizji ogranicza się do robienia powa?nej miny. Na nic innego jej nie sta?.

Gość

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#13

Post autor: Gość » (pt) 03 cze 2005, 18:22

jesteś beznadziejny i opinie Twe stanowią o tym że nie oglądasz programów przez nia prowadzonych.

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#14

Post autor: tobi » (pt) 03 cze 2005, 18:23

a pisa?em to ja......czyli tobi :lol:

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#15

Post autor: doktorfaustus1 » (pt) 03 cze 2005, 18:39

Tak Tobi - masz racje. Nie oglądam bo szkoda czasu. Wsytarczy?o mi kilka wyda? Magazynu 24 oraz wywiady prowadzone przez Redo w weekendy, aby stwierdzi?, ze ona jedynie czyta z kartki to co przygotowa?a z kilkoma osobami przed programem. Szkoda tylko, ze nie potrafi?a oderwa? się od tego spisu pyta? oraz że nie zadała ani jednego pytania nawiązującego do uzyskanej odpowiedzi. A za ka?dym razem okazji miała wiele. Ona chyba nie wie na czym polega wywiad. Czemu inni potrafią ustosunkowa? się do cudzej wypowiedzi, drą?y? temat i nawiązywa? do wypowiedzianych opinni, a Redo nie? Odpowied? jest prodsta - to najs?absza "dziennikarka" TVN24.

Tobi swoim poprzednim postem udowodnie?eś, że beznadziejny to jesteś najwy?ej Ty.

ODPOWIEDZ