Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Patrycja Redo

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#31

Post autor: tobi » (wt) 25 wrz 2007, 1:39

A czy ona nie była wydawcą Prosto z Polski?Czy myślisz, że po 10latach nic nie umie poza czytaniem newsów. To chyba zbyt ostre postawienie tematu.

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#32

Post autor: pchla » (wt) 25 wrz 2007, 8:52

tobi pisze:A czy ona nie była wydawcą Prosto z Polski?
Wydawcą był chyba Tomasz Sandak, ten z którym Patrycja miała przejść do telewizji Puls. On przeszedł, ona została, ale nie wiadomo co będzie robić. Strasznie dziwna ta cała sytuacja.
Samotny biały żagiel ;(

POpieram
Przeciętniak
Posty: 156
Rejestracja: (wt) 02 sty 2007, 17:18

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#33

Post autor: POpieram » (wt) 25 wrz 2007, 16:04

Skoro doktorfaustus1 uważa, że P.Redo umie tylko czytać z promtera, to radzę bliżej przyjżeć się wspaniałej Dorotce Wysockiej i "gwiazdom" Kuriera, które zawsze plotą takie bzdury stając się pośmiewiskiem całego Internetu i programu Majewskiego, że szkoda o tym pisać.

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#34

Post autor: doktorfaustus1 » (wt) 25 wrz 2007, 17:33

I znowu się kompromitujesz. "Dorotka" Wysocka za czasów Warakomskiej robila nawet newsy do Wiadomości. Wracając do P. Redo - nie pamiętam materiału zrobionego przez tę właśnie prezenterkę. Ba - w chwili obecnej nie ma tam zbyt wielu obowiązków. Zdjęto ją z wizji i zapewne wysłano na jakiś zaległy urlop. W TVn24 aż się roi od wydawców (ostatnio przyszli dwaj z TVP.) W dodatku trzeba mieć doświadczenie i nikt nie będzie jej tam trzymał z racji na jakieś stare sentymenty.

redix
Chipsy przyszły
Posty: 23
Rejestracja: (czw) 24 lis 2005, 14:34
Lokalizacja: Niepołomice/Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#35

Post autor: redix » (pt) 05 paź 2007, 23:54

doktorfaustus1 pisze:Jej główną pracą było czytanie newsów, a nie np wydawanie serwisów.
No popatrz, popatrz.
Niektórzy to nawet porządnie czytać nie umieją albo kiedy czytają to mają grymas bólu na twarzy ale nie będę pisał kto to jest bo to można samemu zauważyć. Czy to publicystyka, reporterka, prezenterstwo czy inne obowiązki to każdy powinien robić to w czym jest dobry a nie pchać się w coś gdzie wypada się słabo na tle innych.

Tadla i Kalczyńska są dobre - tu się z Tobą akurat zgadza.

Dam
Chipsy przyszły
Posty: 51
Rejestracja: (ndz) 16 wrz 2007, 17:42

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#36

Post autor: Dam » (pn) 08 paź 2007, 7:22

Szkoda ze nie prowadzi Faktów z Marciniakiem zamiast Beaty Tadli

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#37

Post autor: pchla » (czw) 18 paź 2007, 14:43

A czy wiadomo już coś konkretnego o dalszych zawodowych losach Patrycji? Ostatnio oglądając tvn24 natknęłam się na nią w reklamie portalu tvn24.pl, więc Patrycja na 100% jest tvn24, ale czym się zajmuje? Oto jest pytanie.
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#38

Post autor: michal » (czw) 27 mar 2008, 23:32

Wszedłem sobie na pewną stronkę, której od kilku lat nie odwiedziałem (dyskusja o najpiękniejszych kobietach, może niektórzy wiedzą o co chodzi) i pojawiło się wiele informacji o Patrycji - jako że była zdecydowanym faworytem najwięcej komentarzy dotyczyło niej. Otóż Patrycja podobno opuściła swojego męża i dziecko, zamieszkała z nowym facetem, a tymi poprzednimi panami się w ogóle nie interesuje... :( Jest podobno strasznie zarozumiała i wyniosła. Ten nowy facet nawet nie ma z nią łatwo, ale jakoś związek się trzyma. A w gazetach gra zupenie inną - troskliwą i kochającą matkę.

Czy brukowce albo jakieś pudelki roztrząsały może ten temat? Przecież to wspaniała dla nich pożywka...! Chyba, że to bujdy. Bo coś mi się wydaje, że czytałem kiedyś, że Patrycja jest od dłuższego czasu samotną matką wychowującą jedno dziecko i nie chce mówić o mężczyźnie, który ich opuścił (czy coś takiego).
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#39

Post autor: pchla » (pt) 28 mar 2008, 13:17

Wypowiedzi na poziomie magla. Myślę, że nie warto sobie zaprzątać głowy jakimiś domysłami i interpretacjami. Ja pamiętam jak Patrycja była gościem programu "I ty możesz mieć super dziecko" (nie wiem czy nie przekręciłam tytułu) i opowiadała o swoim chyba 7-letnim synu Jasiu. Wydała mi się bardzo ciepłą, sympatyczną fajną osobą i mamą.
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#40

Post autor: TinkiWinki » (pt) 28 mar 2008, 17:48

Jedynie co o niej pisały kolorowe gazetki to zbyt obcisła marynara. :D Fakt lub SE martwił sie czy guzik jej nie strzeli. Co do pudelków to oni niechętnie zajmują się dziennikarzami dziennikarzami :D Co innego dziennikarze gwiazdy :x Kiedyś próbowałem zainteresować ich pewną sprawą. Prywatne życie dziennikarzy ich nie interesuje jeśli już to zawodowe. Widocznie wolą nie zadzierać z poważnymi redakcjami :D
Z drugiej strony jeśli zaszły w jej życiu aż tak poważne zmiany to tłumaczyłoby dlaczego wolała się zawczasu usunąć z wizji.
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#41

Post autor: pchla » (sob) 29 mar 2008, 10:38

Być może jej nieobecność się skończy bo ponoć pracuje przy TVN Warszawa. Kto wie może tam pokaże się na wizji? Chociaż ja nie miałabym nic przeciwko temu żeby wróciła do DnŻ za Kaliszewskiego, który ponoć opuszcza progi tvn24.
Samotny biały żagiel ;(

kamil
Coś z niego/niej będzie
Posty: 308
Rejestracja: (wt) 10 kwie 2007, 14:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#42

Post autor: kamil » (sob) 29 mar 2008, 12:57

pchla pisze:Chociaż ja nie miałabym nic przeciwko temu żeby wróciła do DnŻ za Kaliszewskiego, który ponoć opuszcza progi tvn24.
Też nie miałbym nic przeciwko jej powrotowi do TVN24, ale już teraz, gdy tworzy zespół informacyjny w TVN Warszawa, o powrocie do TVN24 nie ma nawet co myśleć :huh:

mike
Chipsy przyszły
Posty: 68
Rejestracja: (pt) 13 cze 2008, 22:50
Lokalizacja: Radom

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#43

Post autor: mike » (śr) 25 cze 2008, 10:43

Brakuje jej na wizji ;( mogła przejść do konkurencji. Tak gnuśnieć w jednej firmie to tez nudy...

Ama18
Popisał/a już trochę
Posty: 565
Rejestracja: (ndz) 18 sty 2009, 15:10
Płeć: Mężczyzna

Re: Patrycja Redo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#44

Post autor: Ama18 » (pn) 16 kwie 2012, 19:33

Patrycja Redo ma powrócić na wizję. Podobno poprowadzi "Czarno na białym" pozostawione przez Sekielskiego. Nawet jeżeli jednak nie ujrzymy jej ponownie, stały etat ma w TTV w redakcji "Expresu Popołudniowego".

ODPOWIEDZ