Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Klan

Po pierwsze Jedynka - pierwszy program Telewizji Polskiej.
Dawid_sc51
Popisał/a już trochę
Posty: 501
Rejestracja: (pn) 12 lis 2007, 17:46
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#31

Post autor: Dawid_sc51 » (śr) 09 cze 2010, 19:59

Pamiętam tą reklame, ale nie wiedziałem, że to on. A wie ktoś czy na YT jest ta reklama.

Kasztelan
Nie ma spustu
Posty: 868
Rejestracja: (śr) 13 sie 2008, 10:51
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#32

Post autor: Kasztelan » (śr) 09 cze 2010, 22:46

Była. U StarejTelewizji.
d. YT:bartusgo

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#33

Post autor: michal » (czw) 22 lip 2010, 17:48

Na TVP.pl opublikowano seriale, które można sobie pobrać na dysk, a potem po wykupieniu licencji obejrzeć na komputerze. Są to seriale bieżące i dawne. Jest też wśród nich Klan. Obejrzeć można odcinki od 1400 do 1912 (normalnie w serwisie też jest do nich dostęp), ale także aż 20 niewyemitowanych jeszcze odcinków w TV - od 1913 do 1932 - do których dostęp jest tylko z tej listy. Ja sobie właśnie z ciekawości wykupiłem (6,10 PLN) odcinek 1932, który najprawdopodobniej zostanie wyemitowany dopiero 1 października ! Odcinek ten zakończył się napisami końcowymi bez scenek z następnego odcinka, widocznie w tym momencie zaprzestali kręcenia, ale na pewno to później poprawią.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#34

Post autor: michal » (pn) 09 sie 2010, 11:04

Wczoraj widziałem Zytę z Klanu, czyli Magdalenę Stam w reklamie funduszu europejskiego (Spójności?). Jedzie pociągiem i cieszy się, że dzięki remontowi jest szybciej. Wcześniej aktorka ta występowała w reklamie Febrisanu i chyba jeszcze czegoś. Natomiast niedawno widziałem także jakiś teledysk z jej udziałem. W teledysku tym jest motyw białej ściany i ona jest po jednej stronie, a po drugiej chłopak, do którego nie może się dostać. Na końcu ściana jest przez niego rozerwana i są razem. Kojarzy ktoś co to za teledysk? Wydaje mi się, że to Feel, Ania Wyszkoni albo coś podobnego, bardzo popularnego.

EDIT

Już znalazłem. "Czy ten pan i pani" :)
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#35

Post autor: michal » (pn) 06 wrz 2010, 15:58

Dziś o 17:55 pierwszy w nowym sezonie odcinek Klanu. Ponoć ma być lekko zmieniona czołówka - jej aranżacja muzyczna. 20 odcinków tego sezonu, które można było oglądać w internecie miało jeszcze starą czołówkę.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#36

Post autor: michal » (śr) 29 wrz 2010, 11:25

Tak sobie wyliczyłem, że w piątek 31 grudnia 2010 roku zakładając normalną emisję powinien być 1997 odcinek Klanu (założyłem, że w święta 1 i 11 listopada będzie normalnie jeden odcinek). Podejrzewam jednak, że 24 grudnia może być odcinek podwójny, może jakiś dodatkowy odcinek będzie w Święta BN (przypadają w tym roku sobotę i niedzielę).

Myślę, że tak to skalkulują, że odcinek 2000 będzie w szczególnym momencie. Np. 1999 w Sylwestra, a 2000 jako specjalny w Nowy Rok (sobota). Albo 2000 w Sylwestra. Będzie w każdym razie co świętować ;)
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
ArO
Przyjaciel
Posty: 827
Rejestracja: (wt) 01 mar 2005, 0:57
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#37

Post autor: ArO » (śr) 29 wrz 2010, 11:33

TVP 1 dobija powoli swoje seriale zmieniając porę emisji. Klan przesunięty na godzinę 17:55 notuje najwyższą oglądalność w całym tygodniu zaledwie 2,6 mln. Smutne bo bywało przecież 3-4, a momentami nawet 5 mln. Plebania przesunięta na godz. 16:25 radzi sobie jeszcze gorzej bo ma tylko 1,9 mln.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#38

Post autor: michal » (pn) 11 paź 2010, 10:46

Magdalena Stam (Zyta) pojawiła się w kolejnej reklamie - tym razem są to Winiary. W swojej kolejnej reklamie gra też Renata Pękul (Renata) - jest to Actimel. Poprzednią była "Nic nie zastąpi Bellissy", a także coś na wątrobę.

Natomiast Barbara Bursztynowicz (czyli Ela Chojnicka) reklamuje lek na wątrobę właśnie teraz. Jest to Hepatil. W Klanie Ela teraz ma bardzo dobry czas - jest szczęśliwa, rozpiera ją energia, chodzi na basen, siłownię, biega. Tak samo szczęśliwa jest pani Basia w reklamie Hepatilu, w której walczy w kilku codziennych sytuacjach z wykrzyknikami-ostrzeżeniami, że nie powinna czegoś jeść. Bardzo pozytywnie nastraja mnie jej promienna twarz - zarówno w serialu jak i w tej reklamie :)
Ostatnio zmieniony (czw) 01 sty 1970, 1:00 przez michal, łącznie zmieniany 3 razy.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Kasztelan
Nie ma spustu
Posty: 868
Rejestracja: (śr) 13 sie 2008, 10:51
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#39

Post autor: Kasztelan » (pn) 11 paź 2010, 15:00

Zapomniałeś, że Rafalski (jacek Borkowski) występuje w reklamie leku na stawy.
d. YT:bartusgo

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#40

Post autor: michal » (pn) 11 paź 2010, 15:09

Fakt, zapomniałem. Pewnie dlatego, że to facet ;) A i reklama niezbyt ciekawa.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#41

Post autor: michal » (wt) 12 paź 2010, 11:21

ArO pisze:Plebania przesunięta na godz. 16:25 radzi sobie jeszcze gorzej bo ma tylko 1,9 mln.
Od 4 listopada (czwartek) Plebania w ramówce jest ujmowana o godzinie 17:25 (przed Klanem), a Celownik będzie w jej miejsce o 16:35. W dniach 2-3 listopada (wtorek, środa) jest jeszcze po staremu, ale pewnie to wersja robocza i też zmienią.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
ArO
Przyjaciel
Posty: 827
Rejestracja: (wt) 01 mar 2005, 0:57
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#42

Post autor: ArO » (wt) 12 paź 2010, 11:36

michal pisze:d 4 listopada (czwartek) Plebania w ramówce jest ujmowana o godzinie 17:25 (przed Klanem), a Celownik będzie w jej miejsce o 16:35.
Bardzo dobry pomysł! Prędzej czy później wykończyli by ten serial wcześniejszą porą emisji. Najlepszym wyjściem moim zdaniem będzie powrót do tego co było przed laty czyli Teleexpress, 10 minut przerwy, Klan, potem Plebania i Jaka to melodia? To zapewni ciągłość widowni. Krótki Celownik radził sobie dobrze, ale głównie dlatego, że ludzie czekali na Klan, a teraz do Klanu było prawie 40 minut więc nie czekano i oglądalność Celownika była kiepska. Klanu niestety przy okazji też. Plebania teraz zyska. Oby podobnie było z Klanem.

P.S. W tygodniu 27 września - 3 października najchętniej oglądany odcinek Klanu miał 3,10 mln widzów, a Plebanii 2,48 mln. To i tak lepiej niż na początku. Dane AGB Nielsen Media Research dla Świata Seriali.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#43

Post autor: michal » (pn) 18 paź 2010, 10:09

TVP1 emituje krótki zwiastun, który informuje o zmianie pory emisji "Plebanii".
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
TiM
Przyjaciel
Posty: 759
Rejestracja: (pn) 03 maja 2010, 17:24
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Katowice
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#44

Post autor: TiM » (wt) 19 paź 2010, 7:39

@ArO, ale oni myślą, że jak będą emitować ''Klan'' w porze emisji ''Majki'', to będą ''fajni'' (ludzie wybiorą serial TVP). Przykro mi, ale 17:55 to pasmo serialowe tvn'u już od 2 lat, więc z czym do ludzi :P Szczególnie, że serial tvn'u ma większą oglądalność.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#45

Post autor: michal » (czw) 04 lis 2010, 11:19

Od tego tygodnia możemy codziennie oglądać Rysia w szpitalu w krzywo założonym kołnierzu ortopedycznym ! I choć odwiedza go Paweł (lekarz) i Grażynka (pielęgniarka) to dla nich wszystko jest w jak najlepszym porządku.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

ODPOWIEDZ