Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Agnieszka Szulim

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#16

Post autor: michal » (pn) 30 paź 2006, 1:03

Dziś dyżur miała również Agnieszka Szulim. Siedziała w tej samej pozycji, ale mogliśmy ją oglądać w dwóch wersjach ubioru (wczorajszej i dzisiejszej). W obu wersjach miała czarne rajstopy, czarną górę, tę samą fryzurę, ale dziś miała beżową, wiekszą i dłuższą spódnicę.

W dzisiejszym ubiorze pojawiła się np. w rozmowie przed Teleexpressem z Markiem Piwowoskim, po Wieczorynce i po głównych Wiadomościach. We wczorajszym ubiorze zapowiadała dzisiejszy finał "Jakiej to melodii" po Wiadomościach południowych i po Teleexpressie.

Czyli wiadomo, że nagrali te wystąpienia wczesniej, może wczoraj, ale wiocha straszna, bo udawali, że wszystko jest na żywo. W pierwszym łączeniu pokazywali Janowskiego, który mówił że publiczość już sie zgromadziła i w studiu czeka na finał (który będzie o 17:25 ! ), zawodników jeszcze nie ma, ale wykonawcy już wykonują próby i puścili Blue Cafe "Baby baby baby" (program z otworzenia, a wciskają kit o próbach ! ). W łączeniu po Telexpressie Janowski powiedział do publiki "Słuchajcie, właśnie weszliśmy na wizję" i mówił, że już wszystko gotowe, spotykamy sie za 10 minut. Agnieszka była co prawda podczas oddawania mu głosu wyświetlona jeszcze jakiś czas na telebimie w studiu..., ale potem już w ogóle nie była uczestnikiem dalszej części zapowiedzi. Może jakoś ją tam w obrbce wkleili, bo chyba wczoraj nie mogło być to wszystko nagrywane. Ewentualnie nagrywali to te kilka dni temu, ale zapomniała się tak samo ubrać na niedzielę (ubrałA sie tak w sobotę, bo może ten finał miesiaca miał być w sobotę.... No albo pomyliła przygotowany ubiór niedzielny z sobotnim i wyszło na odwrót. Moim zdaniem robili nieudolny klimat, że wszystko jest na żywo (a przecież zwiastuny z fragmentami już emitowali kilka dni temu). Naprawdę żałosne, może stare babcie się nabrały.

A sam program tak beznadziejny, tak sztuczny, tak kiepsko zorganizowany i zmontowany, że nawet nie chce mi sie już o tym pisać. Nie udało im się sprawić wrażenia, że wszystko pięknie płynnie, co chwila na scenę wchodza same gwiazdy. Przecież to widać, że gra zawodników i występy nie są w żaden sposób powiązane. Może ktoś się nabrał, ale TVP wystawia sobie świadectwo takim czymś. Rozmowę "na żywo" pianisty z graczem telefonicznym też nie bedę komentował. Szczyt żenady cały ten program. Miałem to szczegółowo opisać w wątku o "Jakiej to melodii", ale jednak szkoda czasu i nerwów.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#17

Post autor: michal » (pn) 30 paź 2006, 18:37

Dziś chyba znowu dyżur ma Szulim - po Wiadomościach o 15:00 w zapowiedzi komitetów wyborczych była ubrana tak jak w sobotę, a nogi w tej samej pozycji. Denerwuje mnie, że te zapowiedzi są tak nagrywane. Ciekawe czy wieczorem po Wieczorynce i Wiadomosciach też będzie Szulim. Nawet jeśli tak to pewnie będzie ubrana już inaczej.

;)
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Kacper
Chipsy przyszły
Posty: 61
Rejestracja: (pn) 28 sie 2006, 17:32

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#18

Post autor: Kacper » (pn) 30 paź 2006, 20:04

Fajnie wygląda w Beżu
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#19

Post autor: michal » (wt) 31 paź 2006, 0:06

A własciwy dyżur miał dziś jednak Tomek Kammel.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#20

Post autor: michal » (wt) 09 wrz 2008, 23:02

Agnieszka Szulim wyszła za mąż. Dziś miała dyżur i przedstawiła się dwoma nazwiskami - Agnieszka Szulim-Badziak.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#21

Post autor: michal » (pt) 31 lip 2009, 21:34

Dostałem dzisiaj SMS od Agnieszki Szulim. Zaczynał się "Tu Agnieszka Szulim". Nie ukrywam, że ngle zaczęło mi szybciej bić serce :-P . Niestety w dalszej części poinformowała mnie, że w imieniu Jedynki, chce mi wręczyć mercedesa lub 1 z 400 nagród i że to JA mam szansę, ale muszę najpierw wysłać SMS'a za 3,66 zł.

Kilka dni wcześniej TVP namawiała mnie też do wysłania SMS'a w celu zagrania w teleturnieju z Lotko.tv Szkoda gadać.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Dawid_sc51
Popisał/a już trochę
Posty: 501
Rejestracja: (pn) 12 lis 2007, 17:46
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#22

Post autor: Dawid_sc51 » (pt) 31 lip 2009, 22:49

Ja też dostałem takiego SMSa. No TVP zeszło na PSY. ;(

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#23

Post autor: michal » (pn) 30 sie 2010, 9:12

W miniony weekend Agnieszka Szulim prowadziła Bydgoszcz Hit Festiwal (wspólnie z Maciejem Kurzakewskim i jakimiś ludkami z Eski). W sukience, którą miała wczoraj, wyglądała olśniewająco :)
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Kober
Chipsy przyszły
Posty: 4
Rejestracja: (czw) 09 gru 2010, 18:32
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#24

Post autor: Kober » (pn) 10 sty 2011, 15:44

To ta sukienka. Smakowicie wyglądała.

ObrazekObrazekObrazek

Haello
Popisał/a już trochę
Posty: 416
Rejestracja: (czw) 25 gru 2008, 17:40
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Łódź
Lokalizacja: Buczaczo
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#25

Post autor: Haello » (sob) 22 sty 2011, 17:28

Wywiad z Agnieszką Szulim

Ciekawy wywiad dotyczący jej udziału w Playboyu... Nie zaprzecza że mogłaby wystąpić w takiej sesji, ale wie że nie może, dlatego iż nadal pracuje w telewizji publicznej, gdzie obowiązują ostrzejsze zasady, niż w tv komercyjnych, ale też po prostu...nie wypada (przynajmniej ja tak zrozumiałem, choć ze mną to różnie jest :D).
http://www.youtube.com/user/Haello07 Wchodźcie i oglądajcie!

emini
Chipsy przyszły
Posty: 15
Rejestracja: (pt) 20 kwie 2012, 16:20

Re: Agnieszka Szulim

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#26

Post autor: emini » (śr) 30 maja 2012, 9:35


Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

Re: Agnieszka Szulim

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#27

Post autor: michal » (czw) 31 maja 2012, 0:42

Ten facet zachował się jak ostatni cham.

:arrow: http://www.youtube.com/watch?v=xAuHuZYAloM
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
janekpogwad
Administrator
Posty: 2363
Rejestracja: (pt) 28 gru 2007, 20:29
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Agnieszka Szulim

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#28

Post autor: janekpogwad » (czw) 31 maja 2012, 17:18

Swoją drogą, nawet jeśli sobie pali, czego absolutnie nie popieram (ani narkotyków, ani papierosów), to po co się temu "profesorkowi" spowiadała z tego przed wejściem na antenę? Jak chce, niech sobie po cichu pali, ale nikomu niech się z tego nie spowiada, nawet poza anteną.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

Re: Agnieszka Szulim

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#29

Post autor: michal » (wt) 03 lip 2012, 12:56

Szulim ponoć rozwodzi się z Badziakiem.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: Agnieszka Szulim

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#30

Post autor: Przemek » (wt) 03 lip 2012, 13:52

Będzie miała pamiątkę po małżeństwie w postaci silikonów :x

ODPOWIEDZ