Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Agnieszka Szulim

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

Agnieszka Szulim

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: doktorfaustus1 » (pn) 23 maja 2005, 20:01

Agnieszka Szulim zadebiutowała na antenie TVP1

22 maja podczas Dnia Otwartego w TVP, na antenie „Jedynki” zadebiutowała Agnieszka Szulim – był to jej pierwszy występ przed kamerami.
Agnieszka dołączy do zespołu prezenterów TVP1: Iwony Schymalli, Pauliny Chylewskiej, Tomasza Kammela i Grzegorza Miśtala. Agnieszka Szulim ma 27 lat. W 2003 i 2004 roku współpracowała z Programem 1 Polskiego Radia w Redakcji Magazynów Informacyjnych i Dzienników oraz prowadziła audycje w porannym paśmie „Obudź się”.

Obecnie studiuje na ostatnim semestrze Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW. Ukończyła podyplomowe studium „Formy Dziennikarskie” w Akademii Telewizyjnej TVP oraz zdobyła licencjat w Wyższej Szkole Komunikowania i Mediów Społecznych w Warszawie w zakresie dziennikarstwa radiowego.

23 maja Agnieszka Szulim będzie gospodarzem Oprawy Dnia
http://tvp.pl/3569,20050523207795.strona

Obrazek

Widziałem dzisiaj kilka zapowiedzi w wykonaniu pani Agnieszki. Moim zdaniem jest bardzo dobra. Widać, że w Akademii Telewizyjnej potrafią szkolić ludzi. Taka Wysocka nie dorasta jej do pięt.
Ostatnio zmieniony (ndz) 14 lut 2010, 13:25 przez doktorfaustus1, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: Ania » (pn) 23 maja 2005, 20:57

A ja szczerze mówiąc w?asnie nie byłam zachwycona :D ale có? 1 koty za p?oty :D

A co do Wysockiej to ona mało komu dorasta do pi?t no chyba ze swojej mentorce Dodzie - Elektrodzie ( ??? )
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: michal » (pn) 23 maja 2005, 23:34

T?oczno tam teraz, ale nową twarz czasem trzeba wprowadzi?, zw?aszcza jak się og?osi?o propagandowy konkurs podczas zesz?ych dni otwartych. Może szczurek Chylewska skupi się znowu tylko na sporcie. Jak tak stali wszyscy podczas ostatniego wejścia telewizyjnego dni otwarych, to wyra?nie kontrastowa?a Schymalla. Najstarsza, najszersza, w?aściwie inne pokolenie. Nie pasuje tam jakoś. Powinna skupi? sie na swoich programach. Ale może jest trzymana w?asnie dla kontrastu, aby nie tylko rządzi?y m?okosy... Swoją drogą ?adnie, że cała ekipa prezenterska tam była i po?egna?a się wtedy z widzami.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: michal » (wt) 24 maja 2005, 16:50

Obrazek
Ostatnio zmieniony (pn) 24 lis 2008, 1:18 przez michal, łącznie zmieniany 1 raz.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

hajl_giertisch

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: hajl_giertisch » (pn) 06 cze 2005, 12:08

ta nowa w jedynce jest kiepska, może się wyrobi, stres ja zzera, jest nienaturalna, naprawde juz Chylewska jest lepsza, za to nowa prezenterka 2 jest ca?kiem, ca?kiem, ale i tak najlepsza jest Kasia Obara :D:D

hajl_giertisch

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: hajl_giertisch » (sob) 20 sie 2005, 9:18

a nowa prezenterka jdynki bedzie takze Agata Konarska, co jest dobrym pomyslem, szkoda jej bylo na polonie, a jeynce brakuje dobrej prezenterki jaka bedzie teraz Konarska!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: doktorfaustus1 » (sob) 20 sie 2005, 9:46

Skąd to info o Konarskiej? Tez bardzo ją lubie i uważam, że jest najlpesza w całej TVP - żadna z młodych prezenterek jej nie dorównuje, a Schymalla trąca już kościelnym chłodem :D Praktycznie dziwię się, że po odejściu Mołek od razu nie zaproponowano pracy Konarskiej.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: Ania » (wt) 31 sty 2006, 0:37

czy tylko ja uważam że Szulim podczas eliminacji do Eurowizji była T R A G I C Z N A ??? pomyłki ubranie i reszta :/
Z resztą jeśli idzie o ubraie to ostantio miała dyżur i tez jak ze wsi !!!
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
ArO
Przyjaciel
Posty: 827
Rejestracja: (wt) 01 mar 2005, 0:57
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#9

Post autor: ArO » (pn) 16 paź 2006, 17:25

Obrazek

Albo mi się wydaje albo Agnieszka Szulim ścieła włosy. Być może są upięte z tyłu, ale tak to wygląda. No w każdym razie pierwszy raz ją widze w takiej fryzurze.

Awatar użytkownika
Poland
Niezły jeden
Posty: 1569
Rejestracja: (śr) 10 maja 2006, 18:15
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Trzciana (powiat bocheński)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#10

Post autor: Poland » (pn) 16 paź 2006, 17:35

Ania pisze:czy tylko ja uważam że Szulim podczas eliminacji do Eurowizji była T R A G I C Z N A ??? pomyłki ubranie i reszta :/
Z resztą jeśli idzie o ubraie to ostantio miała dyżur i tez jak ze wsi !!!
Popieram lepsza byłaby Chylewska !
Poland - Aktywnie najlepszy

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#11

Post autor: Przemek » (pn) 16 paź 2006, 20:09

A.S. ścięła włosy. Było o tym w "Fuckie". Pisano że sie im zweirzyła że jej mama sie na nią za to obraziła.

A propos Konarskije- niestety nie zobaczymy jej chyba w TVP1... A szkoda. W ogóle w TVP1 nie mam fajnych facetów-prowadzących. Kammel trąci plastikiem, Miśtal bardzo misiowy. Mogliby przywrócić Piotra Świąca. Bardzo miły na ekranie i pozanim (rozmawielm z nim dłuższą chiwlę) a i by kobiety przyciągnął. :D

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#12

Post autor: michal » (pn) 16 paź 2006, 23:49

Przemek pisze:A.S. ścięła włosy. Było o tym w "Fuckie". Pisano że sie im zweirzyła że jej mama sie na nią za to obraziła.
Z tym ścięciem włosów to chyba świeża sprawa. Oglądałem w sobotę dyktando, ona prowadziła (z Katowic) i niczego nie zauważyłem, więc raczej miała długie. Co do dyktanda to rozmawiała z profesorem Markowskim, który czytał dyktando i opracował jego tekst. Zadała mu pytanie o kondycję polskiego języka u Polaków, a ten ją poprawił, że nie kondycja (że nie lubi tego zwrotu, jezyk nie może mieć kondycji), ale "stan" brzmi lepiej. O rety, co za gafa. Nie lubię takich upierdliwych ludzi. Co innego poprawność gramatyczna, a co innego takie niuanse. Ale Agnieszka potem fajnie podsumowała, że sami państwo widzą jak się trzeba pilnować rozmawiając z językoznawcami.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#13

Post autor: michal » (sob) 28 paź 2006, 20:41

Dziś Agnieszka Szulim inspirowała się pozycją Elżbiety Jaworowicz.

Obrazek

Oprócz tego wygląda fatalnie. Przypomina mi gościa ostatniego programu "Na jeden temat z Joan Rivers" na Polsacie. Oglądał ktoś może w tym tygodniu? Wielkie to to było (ze dwa metry), tak samo ubrane, ta sama fryzura i w dodatku obrażalskie. Nie mapiętam jak się nazywała. Imię chyba Brook. Szulim wygląda tu niemal identycznie.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#14

Post autor: doktorfaustus1 » (sob) 28 paź 2006, 21:01

Zrobili jej też fryzurę a la Magda Mołek

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#15

Post autor: Przemek » (ndz) 29 paź 2006, 15:51

Ale warto zauważyć że maja fotel z dawnego "Popołudnia z jedynką". Szkoda że tego prgoramu już nie ma. Wystarczyło zmienić kliku prowadzących (Rosłoniak, Lekarz, Ksiądz z Plebanii, Olszewska, Ruda i Łysy z piątku), ulepszyc troszkę formułe i było by całkiem przyjemnie.

ODPOWIEDZ