Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Stowarzyszenie SYGNAŁ

Rozmowy o stacjach komercyjnych Polski, Europy i Świata.
Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

Stowarzyszenie SYGNAŁ

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: TinkiWinki » (ndz) 14 wrz 2008, 9:23

http://www.sygnal.org.pl
Stowarzyszenie Sygnał służy ochronie praw konsumentów, nadawców, dystrybutorów i licencjodawców programów. Walcząc ze zjawiskiem piractwa, promuje uczciwość w obrocie sygnałem telewizyjnym. Działaniom Stowarzyszenia przyświecają dwa naczelne cele:

* przeciwdziałanie kradzieży sygnału telewizyjnego w sieciach kablowych oraz na platformach cyfrowych, wyłudzaniu i podrabianiu oryginalnego sprzętu, wprowadzaniu do obrotu fałszywych kart i dekoderów;

* dążenie do zmiany mentalności Polaków i ukształtowania jednoznacznej postawy wobec piractwa telewizyjnego, które powinno być postrzegane jako przestępstwo karane przez prawo.

Stowarzyszenie informuje ponadto o regulacjach prawnych dotyczących ochrony praw dóbr niematerialnych w Polsce i poza jej granicami, a także o przyjętych w Europie i USA standardach ochrony sygnału telewizyjnego. Inicjuje i wspiera działania na rzecz dostosowania polskiego prawa autorskiego do prawa europejskiego w zakresie ochrony sygnału telewizyjnego.
http://www.dailymotion.com/TinkiWinkiPL ... ygnal_news
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Kpc21
Coś z niego/niej będzie
Posty: 336
Rejestracja: (pt) 01 sie 2008, 17:22
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: Kpc21 » (wt) 16 wrz 2008, 22:33

TinkiWinki pisze:* przeciwdziałanie kradzieży sygnału telewizyjnego w sieciach kablowych
Akurat to często jest wina kablówek, które mają nieszczelne instalacje.
PcForum.eu - Bo IT to nasza pasja!
format c: - najlepszy sposób na wszelkie problemy z Windowsem...

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: michal » (śr) 17 wrz 2008, 21:53

Kpc21 pisze:
TinkiWinki pisze:* przeciwdziałanie kradzieży sygnału telewizyjnego w sieciach kablowych
Akurat to często jest wina kablówek, które mają nieszczelne instalacje.
A ja to zrozumiałem nie jako kradzież prywatnego użytkownika od kablówki, ale kradzież przez kablówkę (udostępnianie sygnału, na który nie ma się praw).
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

ODPOWIEDZ