Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Milena Rostkowska

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
kamil
Coś z niego/niej będzie
Posty: 308
Rejestracja: (wt) 10 kwie 2007, 14:24

Milena Rostkowska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: kamil » (śr) 30 lip 2008, 13:50

Szukałem, ale nie znalazłem. Pogodynka Polsatu i Polsat News, a dawniej TV Biznes. :D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Nazywam się Milena Rostkowska, jestem studentką ostatniego roku prawa na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Moja pasją jest prawo rodzinne. Interesuje się również psychologią, modą, malarstwem i kinem. Kocham sambę a co za tym idzie Brazylię bo są nierozłączne jak dym i ogień. Jestem pod wrażeniem nastroju jaki ta muzyka rozpala w sercach ludzi nie tylko z Brazylii.

Jak przystało na prawdziwa kobietę jestem zmienna, bo lubię bezpieczeństwo i ryzyko, ciszę i słowa a wierzcie mi, że to tylko nieliczne przykłady mojej zmiennej natury. Wzięłam udział w konkursach piękności w których zdobyłam tytuły I VICE MISS WARSZAWY 2001 i MISS POLSKI INTERNETU 2001.

Przez dwa lata próbowałam zarazić widzów moją pogodą ducha prowadząc prognozę pogody a teraz spełniam wasze muzyczne marzenia w programie "PIOSENKA NA ŻYCZENIE".

http://www.goliat.radom.pl/milena.htm

Awatar użytkownika
Hot Kicia
Chipsy przyszły
Posty: 4
Rejestracja: (pt) 07 sty 2011, 1:01

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: Hot Kicia » (pt) 07 sty 2011, 15:11

Sympatyczna dziewczyna.

Obrazek

ODPOWIEDZ