Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

VOD TVP / iTVP

Rozmowy, które nie mieszczą się w powyższych forach.
Trzeciak
Master user
Posty: 2483
Rejestracja: (śr) 20 lip 2011, 20:25

Re: VOD TVP / iTVP

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#31

Post autor: Trzeciak » (pt) 16 cze 2017, 16:31

Rzeczywiście ładne logo, i co ciekawe tylko w :w: jest takie logo. Może rzeczywiście zobaczymy niedługo znów nową czołóweczkę :w:. :D

Trzeciak
Master user
Posty: 2483
Rejestracja: (śr) 20 lip 2011, 20:25

VOD TVP / iTVP

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#32

Post autor: Trzeciak » (wt) 12 wrz 2017, 22:51

"Telewizja Polska S.A. przeprasza Pana Wojciecha R. za to, że w programie Reporter Polski, w reportażu pt. "Tatuś tak was kocha", wyemitowanym na antenie Programu 2 Telewizji Polskiej S.A. dn. 02.10.2013 r., naruszyła godność i dobre imię Pana Wojciecha R. przez podanie niepotwierdzonych i ostatecznie nieprawdziwych informacji sugerujących, że dopuścił się przestępstw seksualnych na szkodę swoich małoletnich dzieci. Telewizja Polska S.A. przeprasza Pana Wojciecha R. za skutki, jakie wymieniony reportaż wywołał w jego życiu."
Taki komunikat pojawił się dziś na stronie głównej TVP VOD. Co więcej - zaraz po bloku reklamowym, a tuż przed rozpoczęciem "Magazynu Ekspresu Reporterów" na TVP2 wyemitowano dokładnie ten sam komunikat o powyższej treści w formie czarnego ekranu z białym paskiem na którym przewijały się te przeprosiny.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

VOD TVP / iTVP

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#33

Post autor: michal » (czw) 21 gru 2017, 0:50

Zauważyłem, że TVP jeszcze bardziej się wycwaniła i teraz reklamy w playerze trzeba już sumiennie oglądać lub odejść od kompa na czas ich emisji. Nie da się już robić nic innego bez przelecenia wszystkich reklam na widoku. Do tej pory można było przełączać sobie inne okna podczas trwania reklam, i najwyżej blokowała się emisja przed rozpoczęciem kolejnej reklamy. Ale nie było to problemem, by na chwilę powrócić i potem znowu mieć 30 sekund na swoje sprawy. Jeszcze wcześniej reklamy szły sobie same przez kilka minut aż do końca. Teraz od razu po przełączeniu na inne okno wszystko staje i pójdzie dalej do przodu tylko w sytuacji kiedy będzie otwarte okno z filmem w serwisie TVP (takie rozwiązanie już dawno temu widziałem na stronach francuskiej TF1, o czym tu nawet pisałem).
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Trzeciak
Master user
Posty: 2483
Rejestracja: (śr) 20 lip 2011, 20:25

VOD TVP / iTVP

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#34

Post autor: Trzeciak » (czw) 21 gru 2017, 2:41

Na Ipli i Playerze TVN-u jest tak samo.

Pepek94
Coś z niego/niej będzie
Posty: 355
Rejestracja: (ndz) 25 kwie 2010, 13:37
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kielce
Lokalizacja: powiat ostrowiecki
Kontakt:

VOD TVP / iTVP

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#35

Post autor: Pepek94 » (czw) 21 gru 2017, 9:19

No to mamy dziurę w ustawie medialnej, bo jest chyba niedopracowana.
PRECZ Z OGŁOSZENIAMI W TELEGAZECIE
ŻĄDAMY ZMNIEJSZENIA LOGOTYPÓW TVP W CZASIE EMISJI 16:9
JESTEM ZA PRZYWRÓCENIEM ZNACZKA "BEZ OGRANICZEŃ" DLA "PYTANIA NA ŚNIADANIE"
"TAK" DLA ODPARTYJNIANIA MEDIÓW PUBLICZNYCH

Awatar użytkownika
janekpogwad
Administrator
Posty: 2363
Rejestracja: (pt) 28 gru 2007, 20:29
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

VOD TVP / iTVP

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#36

Post autor: janekpogwad » (ndz) 18 lut 2018, 13:16

janekpogwad pisze: (pt) 16 cze 2017, 1:21 Do pełni szczęścia brakuje mi tylko tego, aby w sekcji "NA ŻYWO" były streamowane wszystkie kanały TVP, coś a la brytyjskie iBBC.
Właśnie dzisiaj zauważyłem, że w TVP Stream pojawiły się TVP1, TVP2 i TVP Polonia. Nie wiem czy to ze względu na Igrzyska Olimpijskie, czy już na stałe, ale jest to z pewnością bardzo dobra zmiana. Oby niebawem pojawiły się kolejne kanały.

Trzeciak
Master user
Posty: 2483
Rejestracja: (śr) 20 lip 2011, 20:25

VOD TVP / iTVP

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#37

Post autor: Trzeciak » (śr) 21 lut 2018, 19:17

Stream TVP Polonia na stałe jest od 11 listopada 2017 roku. Co do Jedynki i Dwójki, to widnieją one tylko podczas transmisji programów informacyjnych, bądź "Pytania na śniadanie".

Perejro
Chipsy przyszły
Posty: 3
Rejestracja: (czw) 18 kwie 2019, 10:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

VOD TVP / iTVP

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#38

Post autor: Perejro » (czw) 18 kwie 2019, 10:42

Niestety, zyjemy w czasach gdzie wszyscy zyja z reklam i nie omijaja one takze video w formie streamu online. Pewnie bedzie z tym tylko gorzej :P

ODPOWIEDZ