Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Znowu "Dni otwarte" w TVP

Rozmowy, które nie mieszczą się w powyższych forach.
Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#31

Post autor: Ania » (sob) 28 maja 2005, 15:43

fajnie by było gdybi i inne stacje podchwyci?y... :D problem miał by tylko TVN bo ich studia mozan by tylko z za szyby obejrzeć wszak tam nadają 24/7 :D więc nie da rady wejs? :D
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#32

Post autor: doktorfaustus1 » (sob) 28 maja 2005, 15:48

TVN praktycznie nie ma w?asnych hal produkcyjnych, Polsat swoje programy produkuje we Wroc?awiu. Wi?c nie wiem co można by tam ogląda?. Wszak TVP pokazuje też magazyny dekoracji, strojów, plany filomwe etc.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#33

Post autor: michal » (sob) 28 maja 2005, 16:04

TVN chyba miał już dzień otwarty. Coś mi się wydaje, że były kiedyś spoty, że tego i tego dnia można było przyjś? na Augustówk? i poogląda?. Jak zmar? Pawłowski, to pokazywali zdjęcia jak oprowadza? dzieci po starym studiu Faktów i t?umaczy? wszystko. Sianecki mówi?, że on zawsze miał wielką cierpliwoś? i odpowiada? na wszystkie pytania.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#34

Post autor: doktorfaustus1 » (sob) 28 maja 2005, 18:08

Wycieczka dzieci wcale nie musi oznacza? dnia otawrtego. Równie dobrze mog?a by? to klasa, do której chodzi dziecko pracownika stacji. Ewentualnie grupa, która wyprosi?a wejście.
Je?eli dobrze pamiętam Polsat robi? coś podobnego z okazji swoich urodzin, ale wejścia były dla zwyci?zców jakiegoś konkursu. Chocia? moge się myli?.

Tomek_N

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#35

Post autor: Tomek_N » (sob) 28 maja 2005, 18:15

Dla zwyciezcow konkursu SMS-owego. Nagroda - poprowadzenie prognozy pogody.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#36

Post autor: michal » (sob) 28 maja 2005, 21:43

doktorfaustus1 pisze:Wycieczka dzieci wcale nie musi oznacza? dnia otawrtego. Równie dobrze mog?a by? to klasa, do której chodzi dziecko pracownika stacji. Ewentualnie grupa, która wyprosi?a wejście.
Dobrze o ty wiem, ale wydaje mi się, że to była szersza akcja TVN-u.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#37

Post autor: Ania » (ndz) 29 maja 2005, 0:48

z tego co wiem to Marcin oprowadza? klas? swojej córki Zuzi wtedy...
z koleji od Michosa wiem ze TVN dni otwartych nie miał za to kilka lat temu jak nie mieli jeszcze wielkopa?skich manier organizowali pikniki z gwiazdami TVN
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#38

Post autor: doktorfaustus1 » (ndz) 29 maja 2005, 9:09

Tak - to były pikniki z TVNem na jakimś stadionie w Warszawie, ale do hal telewizyjnych nikokogo nie wpuszczali - takowych praktycznie nie mają w Warszawie; w Krakowie mają jakieś ma?e studyjko, reszt? wynajmują od TVP3 Kraków. Teraz pewnie mogą coś wstawi? do starego studia Faktów i TVn24.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#39

Post autor: michal » (pn) 27 cze 2005, 0:10

Nie chc? zaczyna? nowego tematu, ale chcia?bym się wypowiedzień w podobnej kwestii

Dziś w Pszczynie odby? się Trzeci Wielki Pikinik z Telewizją Katowice. Impreza miała has?o "Regiony Europy" i była zorganizowana wspólnie z konsulatem S?owenii z okazji narodowego świ?ta tego kraju.Od kilku tygodni reklamuowali t? imprez? w zwiastunanach, a od kilku dni relacjonowali przygotowania w Aktualnościach. A ja tem sobie pojecha?em. Specjalnie dla mieszkanców Katowic i okolic Urząd Miasta podstawi? bezp?atny autobus, który zawióz? ch?tnych do Pszczyny. Ale dopiero na popo?udnie, piknik by? już od rana.

Gal? prowadzi?a Wioletta Grabowska (uros?a w moich oczach pod wzgl?dem tego jak się zachowywa?a, poprawności wys?awiania się, a poza tym jest szczup?a niziutka i bardzo ?adnie wygladała - już nic złego na nią nigdy nie powiem) z jakimś facetem, który w przeciwie?stwie do Wioli robi? b??dy j?zykowe i by? po prostu irytujący.

W Telewizji relacje zdawali cały dzień Micha? Beb?o i Patrycja Tomaszczyk. Obu widzia?em. Mieli już sporo nagranego wcześniej, (widać to było po różnym ubiorze w materiałach), ale oprócz tego i dziś się też kręcili wśród przybyłych. Ta Patrycja to się wydawała taka pusta lala, tapeta na centymetry, kurzyła egzaltowanie papieroska, miała pomara?czowe japonki i po sko?czonej pracy przeciera?a sobie stópki chusteczką. Beb?o lata? w te i z powrotem i potem sobie dali kole?e?skie buzi, bo Pati sz?a do domu.

By?o pe?no sprz?tu TVP. Wozów chyba z osiem różnego typu, od tiróq po przyczepki i furgonetki, du?a scena, telebim, rami? kamerowe, kamera na podnośniku i mnóstwo kamer r?cznych. Rozdawali firmowe balony TVP3 Katowice i koszulki. Mnóstwo konkursów. Wystąpi?o wiele zespo?ów - De Mono, Marcin Daniec z kabaretem, zespó? Pro Silence i Pika Bo?i? - gwiazda ze S?owenii a wcześniej wiele amatorskich. Oprócz tego imprezy chodziarskie robi? Korzeniowski. Wi?kszą część koncertu rejestrowa?y kamery. Mnie nieraz będzie widać z uj?cia ramienia kamerowego. Ca?ośc zako?czona pokazem sztucznych ogni (21:45), którego już jednak nie widzia?em, bo autobus odje?dza? o 21:30.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#40

Post autor: Ania » (wt) 23 maja 2006, 19:08

Obiecane fotki z dni otwartych :D
Opis szczegolowy jutro ;)

Nowy budynek TVP
Obrazek

Wysocka na płocie :x
Obrazek

Stare budynki Telewizji :D
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Wejscie na dziedziniec TVP tutaj zbiera sie kolejka do wejscia
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Tam z tyłu Nina Terentiew :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Tutaj kreci sie Klan i inne seriale :]
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Glowne wejscie DO TVP od ulicy Ksawerow dla pracownikow i gosci specjalnych chyba :> stoi tam pan portier :> i pilnuje...
Tetdy wchodzilam ...
Obrazek


Trzaskalska i Ziemiec :D caly czas gadali i olewali fanów czekajacych na autograf :x chyba sie bardzo lubia ;)
Obrazek

Ziemiec
Obrazek


Danuta Holecka ;)
Obrazek


Trzaskalska i Słupkowska :D
Obrazek

Obrazek

Kamera w studiu TVP 3
Obrazek

Kret
Obrazek

Ziemiec
Obrazek


Studio Kuriera :D tam z lewej przed panem w okularach siedzi Danuta Holecka :x ale jej nie widać
Obrazek

Dobra wiecej opisu jutro :D
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#41

Post autor: doktorfaustus1 » (wt) 23 maja 2006, 21:35

Aniu dziękujemy za fotki. Czekamy na opis.

Obrazek
A ja byłem w tym beżowym budynku - to dział dokumentacji aktowej, oraz tam dalej w części połączonej szklaną przewiązką - w archiwum kart emisyjnych. Ale wchodziłem przez wejście główne w bloku "A"

Awatar użytkownika
ArO
Przyjaciel
Posty: 827
Rejestracja: (wt) 01 mar 2005, 0:57
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#42

Post autor: ArO » (wt) 23 maja 2006, 23:26

Dzieki Aniu za zdjęcia i za autografy Danusi i Gosi Wyszyńskiej. :) Mam już Orłosia, Wyszyńskiej. Trzeba jeszcze kiedyś zapolowac na Chmielowską. :x Może za rok będzie na Daniu Otwartym. Kiedyś musze się wybrać do tej telewizji. Chciałbym. :)

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#43

Post autor: Grzesioo » (śr) 24 maja 2006, 22:07

Bronisław W. podczas dnia otwartego przedstawia zarząd :D
http://video.google.com/videoplay?docid ... 3649191580

Awatar użytkownika
Black Jack
Niezły jeden
Posty: 1394
Rejestracja: (ndz) 06 lis 2005, 9:07

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#44

Post autor: Black Jack » (pt) 26 maja 2006, 16:57

Nie wiem jak Wy, ale ja cały czas nie mogę uwierzyć, że Wildstein został prezesem ... :x

;) Ach więc tak wygląda TVP od kuchni :D Jakoś tak mało nowocześnie :> Tak mało szkła, dużo kabli :x
No i ten chodnik przy budynku pamięta chyba jeszcze lata 70-te :x Wokół nowego budynku brakuje pięknej zieleni ... ale domyślam się, że jeszcze nie nadszedł odpowiedni czas ...
No dobra koniec tych złośliwości :P Piszę tak bo jestem cholernym zazdrośnikiem ;)
Ania masz zadatki na fotoreporterkę :D Uchwyciłaś obiektywem swojego aparatu chyba tyle, ile się dało maxymalnie uchwycić :D Ehhh ... widziałaś na żywo tyle gwiazd telewizyjnych za jednym razem :(
Zdjęcia otwierały się u mnie strasznie wolno, ale to pozwoliło wytworzyć pewne napięcie, kiedy czekałem na odsłonę m.in. fotki, którą podpisałaś: Wysocka na płocie :smiech: Byłem szalenie ciekaw efektu :x I efekt powalający :smiech:
A dlaczego tak mało zdjęć Danki :> Tylko jedno i to jeszcze takie niewyraźne :> Pewnie zesztywniałaś z wrażenia i nie byłaś w stanie nawet palcem ruszyć ;)
Przez życie pędzę z maxymalną prędkością Obrazek

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#45

Post autor: Grzesioo » (pt) 26 maja 2006, 20:15

Kilka capsów z dnia otwartego w tv.

ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ