Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Bartosz Kurek

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
kamil
Coś z niego/niej będzie
Posty: 308
Rejestracja: (wt) 10 kwie 2007, 14:24

Bartosz Kurek

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: kamil » (czw) 12 cze 2008, 9:57

Obrazek
Prezenter serwisów biznesowych Polsat News. Przez kilka ostatnich tygodni zrobił wiele postępów. Pamiętam jak w ''Biznes Wydarzeniach'' miał szczękościsk, teraz już jest okey. :D

arold
Chipsy przyszły
Posty: 11
Rejestracja: (pt) 09 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Szczecin

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: arold » (wt) 02 wrz 2008, 21:07

Ostatnio widziałem pana Kurka w debacie gospodarczej i muszę przyznac, ze bardzo dobrze sobie radzi :D Szkoda tylko ze pozostaje w cieniu wspołgospodarza...
moze ma ktos bardziej aktualne obrazki?

inga
Chipsy przyszły
Posty: 42
Rejestracja: (sob) 14 cze 2008, 10:34

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: inga » (pt) 12 wrz 2008, 22:53

Jakoś nie natrafilam na tego pana, ale dość oryginalnie sie prezentuje. I rudy najmodniejszy :D Wypatruje więc :)

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: michal » (czw) 12 sie 2010, 7:23

Oglądałem wczoraj Biznes Informacje z jego udziałem. Taki trochę z niego zgrywus, ale bardzo fajny w odbiorze. Jedna wada - umyka mu czasem co gość mówił (nie mogę powiedzieć, że w ogóle nie słucha, bo jednak często się do wypowiedzi odnosi). Zadał pytanie o to, co gość już wcześniej w swojej swobodniejszej wypowiedzi powiedział (ile jest kart płatniczych w Polsce i jaki jest trend - wzrostowy czy malejący).

No i był jeszcze jeden błąd, ale gościa i to ewidentny, którego prowadzący nie sprostował, ale może mu nie wypadało. Gość stwierdził, że pierwsza karta w Polsce pojawiła się w 1991, więc nasz rynek jest młody, bo ma tylko 9 lat. No coś nie tak z matematyką. Z kolei na pytanie Kurka dlaczego opłaty za transakcje sa takie wysokie to odpowiedział, że opłata zależy od stopnia dojrzałości rynku kartowego. W krajach, gdzie karty są np. od 20 lat opłaty są o wiele niższe :shock: Czyli gość jest po prostu przekonany, że między 1991 a 2010 jest 9 lat :shock:

Co do poprzednich wypowiedzi to nadal widać, że jest rudy, ale nie rzuca sę to aż tak bardzo w oczy, bo światło w Polsacie jest intensywniejsze. Szczękościsk ma nadal, ale nie wpływa to na wymowę.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

ODPOWIEDZ