Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Violetta Madej (Gaska)

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
kamil
Coś z niego/niej będzie
Posty: 308
Rejestracja: (wt) 10 kwie 2007, 14:24

Violetta Madej (Gaska)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: kamil » (ndz) 08 cze 2008, 13:13

Obrazek
Mówiąc o serwisach Polsat News, bardzo często pojawia się jej nazwisko. To jest jakaś znana osobowość, czy na siłę promowana? Do tej pory znalazłem tylko tyle, że na swoim koncie ma ''Na Wspólnej'' i ''Klan''. :>
Ostatnio zmieniony (śr) 28 paź 2009, 19:54 przez kamil, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: TinkiWinki » (wt) 10 cze 2008, 15:20

Strasznie się myli :D Ale to pewnie dlatego że nadawała serwisy z newsroomu
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
http://www.zshare.net/download/133547076b2b32ba/
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

kamil
Coś z niego/niej będzie
Posty: 308
Rejestracja: (wt) 10 kwie 2007, 14:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: kamil » (wt) 10 cze 2008, 22:42

Była wymieniana, jaka jedna z czołowych prezenterek ''Informacji'', więc liczyłem na coś więcej. Jest zaledwie poprawna. Widać, że robi dokładnie tak jak ją nauczyli - tempo, spojrzenie do kamery itd. Mogliby sobie do tego newsroomu przytaszczyć prompter. :roll:
TW, dzięki Ci wielkie za ostatnie filmiki. :D

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: TinkiWinki » (czw) 12 cze 2008, 18:21

Film polski
Obrazek

Golden Line
Obrazek


Agencja Aktorska Prozano
Obrazek Obrazek Obrazek
Viola Gaska
Data urodzenia: 1979-05-21
Miejsce zamieszkania: Warszawa
Wzrost: 169 cm
Umiejętności: taniec towarzyski, śpiew
Języki obce: Angielski - bdb Niemiecki - bdb
A w serwisach strasznie się myli, powiedziałbym nawet że jest tragiczna. Nie czyta z promptera tylko cały czas patrzy w kartki.
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Vincent
Chipsy przyszły
Posty: 3
Rejestracja: (wt) 01 lip 2008, 9:53

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: Vincent » (wt) 01 lip 2008, 10:38

Wiecie co.... mam wrażenie, że to forum służy wyłącznie krytykowaniu... Moim zdaniem W. Gaska ma nienaganną dykcję, bardzo ładną twarz, coraz częściej się uśmiecha, czym zyskuje sympatię widzów... A jeśli chodzi o mylenie się, jest to już sporadyczność.... Nabywa coraz większych umiejętności, jest coraz lepsza w tym co robi... Uważam, że rokuje najlepiej ze wszystkich prezenterek. Ma szansę być naprawdę świetną prezenterką! Trzymam kciuki za sukces GASKI :)

kuba
Chipsy przyszły
Posty: 3
Rejestracja: (wt) 01 lip 2008, 11:08

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: kuba » (wt) 01 lip 2008, 11:28

Jestem fanem tej dziewczyny.... kobiety :) . Nie wiem, skąd w Was tyle nieprzychylności... Zamiast wspierać i dobrze życzyć, od razu wieszacie na stryczku... Wiola jest piękną i bardzo miłą osobą... Profesjonalną z dużym poczuciem humoru.... wiem, bo znam ją osoboście... I moim zdaniem ona się dopiero rozkręca i udowadnia to codziennie.... Wiola, Jestem z Tobą!!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: michal » (czw) 16 gru 2010, 10:32

Dwa dni temu widziałem po raz pierwszy tę panią w Polsat News (w Informacjach o 21:00) i muszę przyznać, że zrobiła na mnie duże wrażenie (zarówno wizualne, głosowe jak i ogólne opanowanie i konkretność - zerwało się połączenie telefoniczne i sprawnie przeszła do kolejnych tematów). Jednakże wygląda ona zupełnie inaczej niż na zdjęciach w tym wątku - inna fryzura, kolor włosów, ale także twarz. Gdyby nie tytuł wątku pomyślałbym, że omawiana tu jest zupełnie inna osoba.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

TOMIX3655
Chipsy przyszły
Posty: 2
Rejestracja: (czw) 06 mar 2014, 14:39

Re: Violetta Madej (Gaska)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: TOMIX3655 » (czw) 06 mar 2014, 14:46

Polsat News - Pani Violetta Madej cieszy się urokami długiego urlopu, o który zabiegała. Czekamy na jej powrót na antenę.

TOMIX3655
Chipsy przyszły
Posty: 2
Rejestracja: (czw) 06 mar 2014, 14:39

Re: Violetta Madej (Gaska)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#9

Post autor: TOMIX3655 » (czw) 06 mar 2014, 14:48

Violetta Madej przebywa na urlopie do końca roku 2014

ODPOWIEDZ