Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Odnowione Wiadomości

Sztandarowy serwis telewizyjnej Jedynki. Główne wydanie codziennie o 19:30.
POpieram
Przeciętniak
Posty: 156
Rejestracja: (wt) 02 sty 2007, 17:18

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#31

Post autor: POpieram » (śr) 28 maja 2008, 18:48

doktorfaustus1 pisze:Czy da się ten plik zapisac jakoś na dysku?
Spróbuj przez www.downtube.eu - jeśli nie zadziała, poszperaj w Google.

Co do "Wiadomości" - mam nadzieję, że na stałe przed czołówką będzie pokazywana panorama Warszawy, a nie jakiś Pcim, czy inne nie znane miasta. Ta wczorajsza była bardzo dobra, świetnie pasuje do nowych "Wiadomości".

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#32

Post autor: michal » (śr) 28 maja 2008, 19:59

Wprawdzie oglądałem dziś tylko początek, ale już widziałem rażące językowe błędy. W forszpanie zapis "23. BIAŁO-CZERWONYCH". Przypominam, że z kropką zapisuje się wyłącznie liczebniki porządkowe (a i to tylko w niektórych przypadkach), natomiast tu użyto liczebnika głównego.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Dawid_sc51
Popisał/a już trochę
Posty: 501
Rejestracja: (pn) 12 lis 2007, 17:46
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#33

Post autor: Dawid_sc51 » (śr) 28 maja 2008, 20:15

Pierwsze wrażenie z wczoraj, była dla mnie dziwne i negatywne, moze tez , że Kraśko mówił szybko, dzisiaj po obejrzeniu \\' o 8:00 i 15:00 z Suchacka troszkę moje zdanie o tej formule się poprawiło, ale wdług mnie powinni podwyższyć stół a prowadzący powinni np. w środki wydania stać przy stole, a gdy prowadzący chce np. cos na laptopie sprawdzić to się musi schylać. a tak poza tym wg. mnie to Edyta Suchacka jest nawet wysoka.

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#34

Post autor: TinkiWinki » (śr) 28 maja 2008, 20:28

doktorfaustus1 pisze:
Czy da się ten plik zapisać jakoś na dysku?
Filmik, do odtwarzania najlepiej używać tego
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#35

Post autor: Przemek » (czw) 29 maja 2008, 7:24

Jakaż ona zapracowana :x
Tymczasem Hanna Lis (38 l.) nie próżnuje, tylko solidnie przygotowuje się do prowadzenia „Wiadomości”. Fakt towarzyszył dziennikarce podczas jej pierwszych prób przed kamerą.

Już od zeszłej soboty Hanna jest codziennym gościem na Woronicza, gdzie mieści się siedziba TVP. Pojawia się w studiu wieczorem, gdy tylko kończy się wieczorne wydanie „Wiadomości”. Mimo że dziennikarka ma już duże doświadczenie w prowadzeniu serwisów informacyjnych, próby są konieczne. Lis zasiada wówczas na miejscu prowadzącego i czyta te same informacje, które były podawane w programie. Potem prezenterka ogląda i analizuje nagranie. Ponadto próby pomagają jej w zapoznaniu się z pracą kamer w studiu.
Debiut Hanny Lis musi być perfekcyjny, więc dziennikarka wyłapuje wszystkie swoje błędy i stara się je poprawić. Na jej pierwszy raz wszyscy czekają z wielką niecierpliwością, nic więc dziwnego, że prezenterka chce wypaść idealnie.

Fakt, 29 V 2008r
Obrazek Obrazek
Obrazek

Jezu, jaka Ona pomarszczona... No ale palenie robi swoje :x

I trochę komentarzy:
"Skąd te twierdzenie,że wszyscy czekaja na jej występ w Wiadomościach?Z tego co widzę na forum nikt na nią nie czeka,no może oprócz jej własnej rodziny.Jest zarozumiała i niesympatyczna.Ja równiez nie będe oglądać Wiadomosci w jej wydaniu."

"co z nia sie dzieje, wyglada na 50 lat, nie chchemy jej w TVP i w Wiadomosciach,"

"tez będę bojkotować wiadomości z Lis.Własciwie odkąd usłyszałam o półmilionowej odprawie w TP-1 przestałam oglądać ten kanał [wyjątek-niestety- oglądam RANCHO].Czasem tez zdarzyło mi się oglądnąć wiadomości gdy nie zdążyłam FAKTOW w TVN.Lis nie lubię za zdradę przyjażni.Taki człowiek niczym lis zakrada się do kurnika i podstępnie kradnie kury.Ona w ten właściwie sposób ukradła męża."

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#36

Post autor: doktorfaustus1 » (czw) 29 maja 2008, 8:46

TinkiWinki pisze:
doktorfaustus1 pisze:
Czy da się ten plik zapisać jakoś na dysku?
Filmik, do odtwarzania najlepiej używać tego
Wielkie dzięki :) Kolejny plik w moim archwium :D

norbi
Coś z niego/niej będzie
Posty: 365
Rejestracja: (czw) 22 maja 2008, 19:02

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#37

Post autor: norbi » (czw) 29 maja 2008, 17:26

patrzcie, nawet ładne zdjęcia z tą Hanką (nie mówię o Lisowej tylko o niekonwencjonalnym ukazaniu studia)

Awatar użytkownika
polsat
Coś z niego/niej będzie
Posty: 229
Rejestracja: (śr) 16 sie 2006, 16:53

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#38

Post autor: polsat » (czw) 29 maja 2008, 20:52

patrzcie, nawet ładne zdjęcia z tą Hanką (nie mówię o Lisowej tylko o niekonwencjonalnym ukazaniu studia)
Mi tam się tylko Hanka podoba :x
STOP TVPiS!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#39

Post autor: TinkiWinki » (pt) 30 maja 2008, 23:06

ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#40

Post autor: TinkiWinki » (ndz) 01 cze 2008, 10:40

Kulczyck na stojaka :D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Czy pierwsze Teleekspresy były prowadzone na stojąco?
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#41

Post autor: Przemek » (ndz) 01 cze 2008, 11:09

Fajną mają tą podkładkę na kartki:) Jak by ktoś wiedział gdzie takie cudo kupić/zamówić/ukraść to ja chętnie :D

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#42

Post autor: TinkiWinki » (ndz) 01 cze 2008, 16:05

Na Twoim miejscu napisałbym jakiegoś maila do TVP z prośba o gadżety. Przedstaw się że jesteś adminem forum o TVP, coś tam nabajeruj :D Jeśli Warszawa nie odpowie spróbuj do swojego ośrodka regionalnego. Chociaż otrzymanie takiej podkładki jest raczej nierealne :D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

norbi
Coś z niego/niej będzie
Posty: 365
Rejestracja: (czw) 22 maja 2008, 19:02

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#43

Post autor: norbi » (ndz) 01 cze 2008, 17:00

ten facet jest irytujący podczas prowadzenia WIADOMOŚCI, jak dobrze, że jutro będzie już Lisica, bo na Kulczyckiego patrzeć nie idzie.

jadzia
Przeciętniak
Posty: 160
Rejestracja: (wt) 27 maja 2008, 21:23

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#44

Post autor: jadzia » (ndz) 01 cze 2008, 23:08

Dziś znów Wiadomości były nudne i ciągnęły się jak flaki!!!!!To jest chyba wina wydawcy...Sławomira Stalmacha powinni zwolnić...

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#45

Post autor: michal » (ndz) 01 cze 2008, 23:25

Wg mnie wydanie było dobre. Wygląda na to, że Wiadomości będę mógł oglądać tylko w weekendy.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

ODPOWIEDZ