Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Opole 2005

Po pierwsze Jedynka - pierwszy program Telewizji Polskiej.
Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: doktorfaustus1 » (pn) 09 maja 2005, 20:33

Przy okazji dzi?i Micha?owi dowiedzieliśmy się jak będzie wyglądała oprawa graficzna festiwalu. Wielkie dzi?ki. Natomiast ja też znalazłem coś dla siebie na tej stronie:
http://www.tvp.pl/_zdjete/opole/plakaty_.htm
Kocham takie archiwa. :D Dopiero teraz zwróci?em na to uwag?, mimo, że ten dzia? jak widze by? już na poprzedniej stronie.
Przy okazji dowiedziałem, się, że podczas stanu wojennego nie było festiwalu.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: michal » (pn) 09 maja 2005, 21:07

Te? lubi? takie ciekawostki, stare plakaty i oprawy. To jest to :!: Równie? nie zwróci?em na to uwagi. Dzi?ki. Dajemy ją tu :)

Oprawa 2004
Obrazek Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Oprawa 2005
Obrazek Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: michal » (wt) 10 maja 2005, 19:48

Strona Opola juz uzupe?niona o kolejne informacje. Wiadomo juz kto poprowadzi koncerty.

Debiuty - Katarzyna Dydo
Premiery - Maciej Or?oś (Pabianice będą niezadowolone, o ile w ogóle będą ogląda? :P)
Kabareton - Maciej Stuhr
Tatiana Okupnik (brak informacji, ale podejrzewam, że SuperJedynki)

Na SuperJedynki można g?osowa? na stronie http://superjedynki.interia.pl/
Nie wiem czy ten serwis zosta? już oficjalnie otwarty i czy g?osowanie dzia?a.

Przy okazji świetna testowa fotka :)

Obrazek
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: Przemek » (wt) 10 maja 2005, 21:13

Pabianice mają duzo do gadania... Kij mu w oko:-)

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: michal » (śr) 11 maja 2005, 19:20

Kolejny dzień i kolejna strona. Ju? wkrótce powstanie stronka nowej audycji "Hit na sobot?". Na razie wersja wst?pna tutaj: http://ww2.tvp.pl/4317.dzialy Docelowym adresem będzie http://hitnasobote.tvp.pl
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: michal » (czw) 12 maja 2005, 17:27

Wczoraj o Opolu mówili w Wiadomościach, a dziś w pierwszym programie Polskiego Radia. Wczoraj już wstawiona była wersja o nowym festiwalu Opola pod docelowy link http://www.tvp.pl/opole a dziś jest juz okienko na stronie głównej jako nowy serwis. Wczoraj także dodali pozosta?ych prezenterów. Nie wiem co będzie prowadzi? Okupnik, ale nie będą to SuperJedynki. SuperJedynki poprowadzi Magda Ró?d?ka i Borys Szyc - gwiazdy serialu Oficer. Nie znosz? Szyca :!: Cham i prostak. Kayah i Artur Orzech (ten się zawsze gdzieś wpieprzy :cry: ) poprowadzą koncert Polskiego Radia. By? jeszcze ktoś wczoraj, ale dziś go wykreślili.

Kwiatka prosz? o wydzielenie wątków "opolskich" do nowego tematu.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: doktorfaustus1 » (czw) 12 maja 2005, 19:20

Ale Artura Orzecha i tak jest mało. Kiedyś miał w?asne programy, a teraz pojawia się tylko przy Eurowizji, Opolu i jeszcze rok temu przy Sopocie (chyba.)

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: michal » (sob) 14 maja 2005, 22:28

http://ww2.tvp.pl/4326.dzialy - w ramach dzia?u "We wspólnej Europie" powsta? kącik poświ?cony warszawskiemu szczytowi Rady Europy. Jego odnośnik już się pojawi? na stronie głównej jako nowy serwis.

Tak jak TVN można pogląda? TVP 3 Szczecin. http://szczecin.tvp.pl/tvp3.asp Czy jeszcze jakaś "Trójka" oferuje takie mo?liwości? Jednak z tego co widz? to jest chyba warszawski przekaz TVP3 (nie ma nazwy miasta). Na stronach centralnych TVP też jest dost?pny, ale tylko chyba ma?y. Ciekawe co jest podczas informacji lokalnych...

Wybory 2005 oraz nowa strona Opola oficjlanie wystartowa?y jako nowe serwisy.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#9

Post autor: doktorfaustus1 » (ndz) 15 maja 2005, 10:12

Na przekaz TVP3 na stornach szczeci?skiej TVP3 już trafi?em. Mam nawet kilka zdj?? z Danutą Holecką - wklej? póŸniej. W paśmie lokalnym dają w?asny program. Dwa lata temu byłem w Ko?obrzegu na wakacjach i pod wieczór sprawdza?em jakie programy daje Szczecin. Przy okazji zauwa?y?em, że przez cały dzień mają samo logo TVP3, dopiero w okienkach lokalnych pojawia się napis "Szczecin" pod spodem. To dziwne - Kraków i Katowice nie robią takich "numerów".

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#10

Post autor: michal » (pt) 10 cze 2005, 21:35

Ale fajne piosenki są w Premierach. Kazaa będzie dziś gorąca :D Podoba mi się sporo utworów, ale niektóre są m?czące lub kiepsko wykonane. Sistarrs na początku zaprezentowa?y się ?enująco. Najbardziej na razie mi się podoba?a Brodka, której piosenk? znam i s?ucham od kilku tygodni na okrąg?o, więc mi sie troch? już oklepa?a, i Mezo. Kompletną jednak pora?ką jest Or?oś i Okupnik. Nie wiem komu taki styl prowadzenia może odpowiada?, ale dla mnie jest to tragedia.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#11

Post autor: Przemek » (pt) 10 cze 2005, 21:40

Mnie też się podoba utwór Brodki. Fajni byli też Golcowie. Zdziwi?o mnie jedno- czy?by ta czarna z Brathanków wygryz?a tą fajną blondyneczk???

PS. A teraz Brodka na RMF-ie i mia?eś by? przyniej!! 8)

hajl_giertisch

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#12

Post autor: hajl_giertisch » (pt) 10 cze 2005, 22:21

ogólnie to zaskoczy?a mnie grupa Varius Manx, czy jak to sie tam pisze, a reszta pierdu gadu, gadu pierdu i tak od nowa

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#13

Post autor: michal » (pt) 10 cze 2005, 23:23

No i super. Brodka wygra?a, Mezo drugi, a Golcowie, którzy mi się nie podoba?, trzeci. Ale podoba?o się rodzicom, więc niech też coś mają.

Z Brathanków Mlynkova odeszła sama, ale już nie pamiętam dlaczego. Gruba Bednarz wesz?a za nią, ale nie w formie wygryzienia.

A werdykt jury.... Ten Zakopiec jakoś mnie nie porwa? i w?aściwie nie zwróci?em uwagi na t? piosenk?.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

hajl_giertisch

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#14

Post autor: hajl_giertisch » (sob) 11 cze 2005, 6:00

no wiadomo, ze zakopane bylo ustawione, bo to jest wytwórnia kajax, czyli promowanie kolejnej "gwiazdy" z timu kaji, a najlepszy g?os niedziwieckiego, który jakis czas temu goscil w trUjce kaje i ta go agitowa?o do g?osowania na swój zespó?, a ja nadal utrzymuje, że najlepsza piosenke zaprezentowa? Varius Manx, czym mnie zaskoczy?, chocia? nie mówie, ze to była dobra piosenka, ale njalepsza z tyego co tam było

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#15

Post autor: Przemek » (sob) 11 cze 2005, 8:15

21 lipca 2003 w Interia.pl pisze:Tego się nikt nie spodziewa? - Halink? Mlynkovą zastąpi?y w zespole Brathanki a? dwie wokalistki! Są nimi Anna Mikoś z Krosna i Magdalena Rzemek z Kwidzyna. Grupa ma już za sobą pierwszy koncert w nowym sk?adzie.

Halinka odeszła z Brathanków miesiąc temu. Od tego czasu trwa?y poszukiwania kogoś, kto mógłby ją godnie zastąpi?. Wybór pad? ostatecznie na dwie dziewczyny.

Anna Mikoś jest wyk?adowcą wokalistyki w katowickiej Wy?szej Szkole Muzyki Rozrywkowej. Gra na flecie. Śpiewa?a w chórkach w zespole Bajm, wspó?pracowa?a też z bra?mi Golcami.

"Porówna? z poprzednią wokalistką raczej się nie obawiam. Jestem dobrze przygotowana, w to, co robi?, wk?adam dużo serca" - powiedziała "Super Expressowi" jedna z nowych wokalistek Brathanków.

Drugą jest Magdalena Rzemek, laureatka "Szansy na sukces", grająca na skrzypcach i mająca doświadczenie w pracy z big bandami.

"Bardzo się ciesz?, że mogę śpiewa? z Brathankami. Na razie wspó?praca uk?ada się świetnie. Atmosfera w zespole jest przyjacielska, niemal rodzinna" - mówi Rzemek.

Jak brzmią Brathanki w nowym wcieleniu, mogli się przekona? w niedziel?, 20 lipca, widzowie na koncercie w Umieszczu ko?o Jas?a.

Halinka Mlynkova ma teraz zamiar skupi? się na karierze solowej. Wkrótce przyjdzie też na świat jej pierwsze dziecko.
Obrazek


Mikoś to ta blondyna. Zastanawia mnie, dlaczego już z nimi nie śpiewa. W sumie to by? fajniejsza od Rzemkowej. A o Halince to ja wiem. I od kiedy Halinka miała blond w?osy??

ODPOWIEDZ