Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Prześwietlenie

Interesujące programy TV komercyjnych.
Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#16

Post autor: Ania » (sob) 13 sie 2005, 11:42

To było "sszkło kontaktowe"

co do prześwietlenia żal mi tego programu :( to był sztandarowy punkt w mojej ramówce. A czuje ze czego się nie tknie TVN to spieprzy :twisted:
^@^
Obrazek

Kajetan
Przeciętniak
Posty: 181
Rejestracja: (pt) 18 mar 2005, 14:18

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#17

Post autor: Kajetan » (sob) 20 sie 2005, 12:49

Ania pisze:co do prześwietlenia żal mi tego programu :( to był sztandarowy punkt w mojej ramówce. A czuje ze czego się nie tknie TVN to spieprzy :twisted:
A ja się nie dziwię, że go zdjęli z anteny - gdy go nadawano Sekielski w zasadzie rzadko pojawiał się w "Faktach" - gdy już się pojawił to rewelacyjny z materiałem w jakiejś naprawde ważnej sprawie.

Od 13 września TVN o 22:30 nadawał będzie program "TERAZ MY" - chociaż tyle - na pewno emisja w TVN oznacza, że stcja liczy i na Sekielskiego i Morozowskiego - oczywiście na sukces...
A Sekiego teraz pewnie częściej będzie o 19. można oglądać, Morozowski pewnie częściej bedzie nadawał dla tvn24 z Sejmu, prowadził "Studio 24" (wczoraj udana rozmowa z Nałęczem), może pojawiał się od czasu do czasu live w "Faktach"? :)
183 posty - i super! ]

ODPOWIEDZ