Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Podróże.TV

Rozmowy o stacjach komercyjnych Polski, Europy i Świata.
Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

Podróże.TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: TinkiWinki » (ndz) 11 maja 2008, 12:23

Ciekawa telewizja dla kogoś kto wybiera się na wakacje. Lepiej zobaczyć obraz video z miejsca w którym planuje się spędzić urlop niż zdjęcia. Tak popatrzyłem, posłuchałem i aż ... nie chce się jechać :x Mnie, jako nie podróżnika, śmieszą zalety typu drugi telefon w łazience i codziennie świeże ręczniki czy w okolicy znajduje się dużo sklepów. :D Nie wiem, być może to są istotne zalety ale do mnie to nie przemawiają.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Co ciekawe, jedną z zachwalających jest Karolina Kawska, obecnie, można powiedzieć twarz Superstacji. To były chyba jej początki z telewizją :D
Obrazek Obrazek

O, a tu zdjęcia z Grona :D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
looser106
Nie ma spustu
Posty: 760
Rejestracja: (śr) 18 paź 2006, 15:51
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: looser106 » (ndz) 11 maja 2008, 13:16

"Drugi telefon w łazience"... można za przeproszeniem seks przez telefon uprawiać. Jakby Kaczyński był na urlopie i go brzuszek znów zabolał, to by mógł do mamy zadzwonić :x
Miałem ten kanał u siebie przez kilka tygodni w tamtym roku, i nic mnie w nim nie zainteresowało. :D narazie się nigdzie za granice nie wybieram. Zdaje mi się, że Podróże. TV współpracuja z biurami podróży. Przykładowo dostałęm ulotkę z "Triady" i przy każdej ofercie wyjazdów było napisane kiedy na tym kanale będą pokazywane zdjęcia przedstawiające daną wycieczkę. Czyli jak ktoś sobie już coś wybierze, to może sobie potem dobrze to obejrzeć. Pomysłowe :)
"Bo prawda jak mówią jest bardzo banalna
Głowy pustoszy komuna mentalna"

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: TinkiWinki » (ndz) 11 maja 2008, 21:59

looser106 pisze:Zdaje mi się, że Podróże. TV współpracuja z biurami podróży. Przykładowo dostałęm ulotkę z "Triady" i przy każdej ofercie wyjazdów było napisane kiedy na tym kanale będą pokazywane zdjęcia przedstawiające daną wycieczkę. Czyli jak ktoś sobie już coś wybierze, to może sobie potem dobrze to obejrzeć. Pomysłowe :)
TRIADA jest współwłaścicielem :)

PTV Production Sp. z o.o. została powołana do produkcji i obsługi technicznej telewizji "Podróże TV" - jedynego w Polsce tematycznego kanału telewizyjnego poświęconego w całości tematyce podróżniczej i sprzedaży oferty turystycznej wiodących biur podróży.
Posiadamy własne call center (0801 400 000), gdzie można uzyskać wszelkie informacje na temat oferty turystycznej prezentowanej w telewizji Podróże TV i na stronie internetowej www.podroze.tv

PTV Production jest właścicielem 100% udziałów w brytyjskiej spółce "Podróże TV Ltd" posiadającej brytyjską licencję Ofcom na nadawanie drogą satelitarną programu telewizyjnego pod nazwą "Podróże TV".

Właścicielami PTV Production Sp. z o.o. są:
Capital Partners S.A. – 55% udziałów – Spółka działająca na rynku finansowym. Specjalizuje się w szeroko rozumianych usługach bankowości inwestycyjnej. Capital Partners S.A. od 20 sierpnia 2004 roku jest Spółką której akcje notowane są na rynku równoległym Giełdy Papierów Wartościowych S.A. w Warszawie a od 15 lutego 2007r. na podstawowym.
TRIADA Biuro Podróży S.A. – 45% udziałów – Biuro Podróży TRIADA jest od 5 lat liderem rynku turystycznego. TRIADA działa na polskim rynku turystycznym od 1991r. i obsługuje sektor wyjazdów zagranicznych: lotniczych, autokarowych i z dojazdem własnym. Podczas ponad 14 lat działalności marka TRIADA zdobyła liczne grono stałych i lojalnych klientów, a co za tym idzie pozycję największego touroperatora na rynku polskim.

Jesteśmy członkiem Warszawskiej Izby Turystyki.
http://podroze.tv/index.php?pid=413
And pisze:Mi tam ten kanał się bardzo podoba. Szkoda, że nie mam go w kablówce, bo z satelity zawsze jest problem, żeby złapać, bo bardzo rzadko mam antenę ustawioną na Hotbirda (aktualnie Express AM1) ;)
Powinieneś ustawić na 16E lub 7E i zasypać nas przekazami TVN24 lub TVP :D
And pisze:... otoczone nieskończoną liczbą knajp, w których przez całą noc będzie ryczeć muzyka i raczej o spaniu nie będzie mowy ;)
Przy jednej z ofert wspominali że niedaleko znajduje się klub który gwarantuje świetną zabawę do samego rana :D

Ciekawostka
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

I z wczoraj z Superstacji :D
Obrazek
Chyba to samo dziewczę tylko kilka kilogramów mniej :x

A tę z kolei widziałem w TVN Gra
Obrazek Obrazek

To jest sposób. Tu wystąpię, tam wystąpię i CV z jednej kartki zamienia się w książeczkę :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

And
Popisał/a już trochę
Posty: 430
Rejestracja: (czw) 23 lut 2006, 18:27

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: And » (pn) 12 maja 2008, 17:05

TinkiWinki pisze:
looser106 pisze:Zdaje mi się, że Podróże. TV współpracuja z biurami podróży. Przykładowo dostałęm ulotkę z "Triady" i przy każdej ofercie wyjazdów było napisane kiedy na tym kanale będą pokazywane zdjęcia przedstawiające daną wycieczkę. Czyli jak ktoś sobie już coś wybierze, to może sobie potem dobrze to obejrzeć. Pomysłowe :)
TRIADA jest współwłaścicielem :)
Sytuacja własnościowa tego kanału jest w ogóle bardzo ciekawa :D Do jakiego biura on już nie należał? Na początku należał do tego samego gostka, co biuro Ecco Holiday (wcześniej był on właścicielem Scan Holiday, ale odsprzedał go Tui). Potem Podróże jakoś przeszły pod kontrolę Open Travel, który upadł chyba 2 lata temu i przez jakiś czas Podróże nie nadawały. Teraz znowu Triada (najgorsze biuro podróży w Polsce), która jest chyba jakimś spadkobiercą Openu, bo w zeszłym roku założyła drugie biuro (Sky Club), które ma centralę w Krakowie dokładnie tam, gdzie wcześniej Open, który z kolei tuż przed upadkiem w jakiś cudowny sposób przeniósł się do Bydgoszczy :D Gdyby trochę poszukać, pewnie by się okazało, że i tak cała kasa idzie do jednej kieszeni...
TinkiWinki pisze:Powinieneś ustawić na 16E lub 7E i zasypać nas przekazami TVN24 lub TVP :D
Chyba już kiedyś to robiłem, ale jakoś nie zauważyłem specjalnego zainteresowania. A na tvn24 raczej bym nie liczył, bo oni wszystko kodują :x

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: TinkiWinki » (sob) 24 maja 2008, 21:21

Wow, AND jakiś Ty oblatany w tych sprawach własnościowych :D Na tym kanale lecą też reklamy :D Uwaga, biura podróży Triada :x pewnie tak dla odmiany :D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Czy w greckich i portugalskich hotelach dużą atrakcją stoły do ping-ponga? :x Bo bardzo często je zachwalają :D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
looser106
Nie ma spustu
Posty: 760
Rejestracja: (śr) 18 paź 2006, 15:51
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: looser106 » (ndz) 08 cze 2008, 12:24

No wiadomo, jakby taka polska babcia przyjechała, to taka kapliczka specjalnie dla niej :D
Tak na marginesie: miałeś And jakieś problemy z Triadą? Bo tak planuję za rok gdzieś wylecieć w ciepłe kraje, a akurat Triadę mam blisko, znajomości w oddziale także więc... :x
"Bo prawda jak mówią jest bardzo banalna
Głowy pustoszy komuna mentalna"

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: TinkiWinki » (pt) 27 cze 2008, 17:46

Jakaś nowa twarz pojawiła się a Podróże.TV. Można przypuszczać że za pół roku pojawi się w Superstacji lub jakimś konkursie interaktywnym :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Nawet plansze z zapowiedziami mają :D
Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

ODPOWIEDZ