Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Marzena Słupkowska

Dziennikarze, szefostwo - wszystko o obecnych pracownikach TVP.
Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

Marzena Słupkowska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: TinkiWinki » (sob) 10 maja 2008, 21:22

Ładną kieckę dzisiaj miała :D Może i te z TVN-u są ładne ale dzisiaj Marzena wyglądała piękniej od nich :D
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: doktorfaustus1 » (ndz) 11 maja 2008, 15:56

Może te z TVNu są ładne, ale przy okazji potwierdzaja pewien stereotyp, że intelekt nie idzie w parze z urodą :x Kilku gwiazd nie da się słuchać.

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: pchla » (ndz) 11 maja 2008, 16:59

doktorfaustus1 pisze:Może te z TVNu są ładne, ale przy okazji potwierdzaja pewien stereotyp, że intelekt nie idzie w parze z urodą :x Kilku gwiazd nie da się słuchać.
Oj zgadzam się :) Poza tym brakuje im jednej ważnej cechy którą pani Marzena zdecydowanie posiada: klasy.
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: TinkiWinki » (ndz) 11 maja 2008, 22:06

Panie z TVN-u mają gdzieś klasę :D Za to Tańczą z gwiazdami, prowadzą różne imprezy i jeżdżą z pogodą po całej Polsce i Europie :D Najbardziej mnie śmieszy kiedy w poranku TVN24 ktoś wyśle maila że panie pogodynki sa piękne :D O jak się wtedy cieszą :D A to pewnie wysyłają jakieś stare dziadki, erotomany :x

Czy ludzie z TVP mogą sobie dorabiać na boku? :> Np. poprowadzić jakąś imprezę? Bo chyba dawniej to były z tym problemy?

Znalezione na innym forum :D
Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: michal » (ndz) 11 maja 2008, 22:30

TinkiWinki pisze:Znalezione na innym forum :D
A widziałeś stare zdjęcia, jak się pręży w kostiumie kąpielowym i butach na obcasie przed obiektywem? :D
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Bartek0912
Chipsy przyszły
Posty: 21
Rejestracja: (ndz) 04 maja 2008, 21:09

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: Bartek0912 » (pn) 12 maja 2008, 15:18

Trzeba przyznać pani Marzenie że ma klasę!!! Jej klasa świadczy też o tym, że TVP nie jest byle jaką telewizją taką jak TVN, który prezentuje same badziewne gwiazdki i głupie seriale.

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: tobi » (śr) 14 maja 2008, 17:00

a TVP nie prezentuje seriali. Dziś włączyłem tv o 11.35 na TVP1 w nadziei na coś ciekawego. A tu: Moda na sukces :x
Oraz pasmo popołudniowo-wieczorne czyli Klan, Plebania, M jakM, Barwy czegoś tam....i można by jeszcze wymieniać i wymieniać weekendowe seriale TVP. TVN to telewizja o charakterze rozrywkowo-informacyjnym. Co dla Ciebie jest rozrywką jak nie seriale, talk-show i programy rozrywkowe?
Co do gwiazd, to wszelkie z TVP odeszły do TVN, TVN24, TVN Style. Przykładów podawać chyba nie muszę :D A Pani Słupkowska, proszę Cię, jeśli to jest gwiazda, to kim jest Jarek Kret, Tomasz Zubilewicz czy Marek Chorczyczak?

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: doktorfaustus1 » (śr) 14 maja 2008, 17:56

Marek Chorczyczak to żadna gwiazda - jakoś nie cieszy się duża popularnością, a w telewizji jest już od blisko 15 lat. Zubilewicz drażni, a Słupkowska nie pretenduje do roli gwiazdy, a i tak jest o wiele lepsza od całego zaciągu TVNmeteo - i tylko o to nam chodziło drogi Tobi.

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#9

Post autor: TinkiWinki » (śr) 14 maja 2008, 19:36

tobi pisze:
Co do gwiazd, to wszelkie z TVP odeszły do TVN, TVN24, TVN Style. Przykładów podawać chyba nie muszę :D A Pani Słupkowska, proszę Cię, jeśli to jest gwiazda, to kim jest Jarek Kret, Tomasz Zubilewicz czy Marek Chorczyczak?
Czy Marzenka jest gwiazdą? Nie wiem ale na pewno jest dobrą pogodynką. Start Cegielskiej, Gardias czy Omeny w takim konkursie czarno widzę, zwłaszcza tej ostatniej :x
Opinia o Marzence w tygodniku "Przegląd".(2003)

Marzena Słupkowska
Gwiazda. Znalazła się w gronie najlepszych na świecie po ostatnim Międzynarodowym Festiwalu Prezenterów Pogody w Paryżu, na który zgłosiła się sama. Wysłała kasetę ze swymi programami i zakwalifikowała się do czołówki jako jedyna z Polski. Oceniali ją przedstawiciele Światowego Instytutu Meteorologicznego m.in. z Chin, Senegalu i Szwajcarii, a także zwycięzcy poprzednich konkursów. Emanująca młodością, ciepłem i temperamentem, ale bez przesady. Układna i ładna. Kończy studia ekonomiczne na uniwersytecie w Toruniu. Na telewizyjne dyżury do Warszawy dojeżdża samochodem.
A z Omeną chyba są przyjaciółkami, gdzieś tutaj wrzucałem chyba ich zdjęcie razem.
Obrazek

Co ona robi? :D
Obrazek

http://janusz_e_r.republika.pl/index.html
http://www.panda21.friko.pl/marzenaslupkowska.html

Hmm, kto wtedy miał internet? :shock: :D
Internetowa Dziewczyna Roku 98
Rozstrzygnięcie Konkursu INTERNETOWA DZIEWCZYNA ROKU 98

Został rozstrzygnięty konkurs na Internetową Dziewczynę Roku 98. W okresie od 10 stycznia do 10 lutego głosowali internauci z 35 krajów. Poza Polską najczęściej z USA, Kanady, Australii, Niemiec, Szwajcarii. Z Polski stronę konkursową odwiedzali mieszkańcy różnych miast zarówno dużych ośrodków i jak i z mniejszych, posiadacze komputerów, a także bywalcy modnych ostatnio kawiarni internetowych.Od samego początku konkursu o palmę pierwszeństwa rywalizowały w czołówce dwie dziewczyny. Marzena Słupkowska z Bydgoszczy i Katarzyna Pietroń z Gdowa. Kolejność z różnicą 1-2 głosów zmieniała się w każdym dniu.

Ostatecznie INTERNETOWĄ DZIEWCZYNĄ ROKU została:

KATARZYNA PIETROŃ
( 108 głosów)
Następne miejsca uzyskały:

II miejsce: Marzena Słupkowska
(102 glosy)


III miejsce: Rozalia Kuchta*
(83 głosy)

IV miejsce: Marta Kołakowska
(75 głosów)

V Agnieszka Kulej
(67 głosów)

A oto kolejność pozostałej piątki dziewczyn.

VI. Anita Telesnicka ( 63 głosy)
VII. Ewa Mazanek (60 glosów)
VIII. Aneta Grzesik (58 glosów)
IX. Manuela Wiśniewska ( 57 głosów)
X. Mariola Zając (54 głosów)

Bezpośrednio na finalistki oddano 2211 głosów. Wszystkim dziewczynom serdecznie gratulujemy. Już wkrótce spotkamy się na gali mody. Wówczas wszystkim laureatkom zostaną wręczone nagrody i pamiątkowe statuetki.



08/2004
Obrazek

03/2005
Obrazek

2005
Obrazek

07/2005
Obrazek Obrazek

02/2006
Obrazek

04/2006
Obrazek

05/2006
Obrazek

06/2006
Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#10

Post autor: michal » (śr) 14 maja 2008, 21:29

TinkiWinki pisze:Hmm, kto wtedy miał internet? :shock: :D
Modemowcy ;) W mojej klasie miało go wtedy trzech kolegów i jedna koleżanka. Umawiali się na czata raz w tygodniu na 30 minut :D W szkole był jeden komputer z Internetem (jakieś darmowe impulsy mieli od TP, która jest prawie po sąsiedzku) na dwie pracownie komputerowe. Zresztą był on niedostępny dla zwykłych ludzi - tylko dla lizusów. Reszta uczyła się jakże praktycznego DOS'a.

Trochę nie na temat, ale na temat w przeciwieństwie do moich poprzedników nie wypowiedziałbym się pozytywnie, a nie chcę psuć podniosłej atmosfery.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#11

Post autor: TinkiWinki » (pt) 06 cze 2008, 20:47

Takie coś znalazłem. Wbrew pozorom nie są to figury woskowe, chociaż po twarzach można by tak sądzić :x, ale żywe kobiety :x No ale to pewnie wina fotografa :D
Obrazek Obrazek
Pani Szulim to mogłaby brać udział w akcji Pij mleko, będziesz ... :x Dobrze sobie dobrała sukienkę :D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#12

Post autor: TinkiWinki » (ndz) 15 cze 2008, 12:38

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Kober
Chipsy przyszły
Posty: 4
Rejestracja: (czw) 09 gru 2010, 18:32
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#13

Post autor: Kober » (pn) 10 sty 2011, 19:08

Pani Marzena naprawdę ma klasę i wdzięk. Moja ulubiona pogodynka.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Hex64
Chipsy przyszły
Posty: 2
Rejestracja: (pn) 23 lis 2009, 13:58

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#14

Post autor: Hex64 » (pn) 10 sty 2011, 20:55

Diablo seksowna i zwykle elegancko ubrana.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#15

Post autor: michal » (śr) 19 paź 2011, 10:28

Coraz chudsza... Zaczyna to już teraz źle wyglądać.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

ODPOWIEDZ