Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Jarosław Kuźniar

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#16

Post autor: TinkiWinki » (ndz) 15 cze 2008, 12:12

Babe by se znalazł a nie bawił telefonami i podrywał prezenterki o poranku :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

kamil
Coś z niego/niej będzie
Posty: 308
Rejestracja: (wt) 10 kwie 2007, 14:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#17

Post autor: kamil » (ndz) 15 cze 2008, 13:59

TinkiWinki pisze:Babe by se znalazł a nie bawił telefonami i podrywał prezenterki o poranku
Już ma narzeczoną - przyznał się do tego w jednym z ostatnich wywiadów dla prasy kolorowej. Skany usunąłem, gdyż były naruszeniem praw autorskich pewnej zaprzyjaźnionej duszyczki z sąsiedniego forum. :P
Ostatnio zmieniony (wt) 17 cze 2008, 20:21 przez kamil, łącznie zmieniany 4 razy.

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#18

Post autor: pchla » (ndz) 15 cze 2008, 14:12

Hahaha :P Jaki Jarosław wygładzony na tych zdjęciach. Czyżby dotknęła go magiczna ręka photoshopa? :D
Samotny biały żagiel ;(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#19

Post autor: pchla » (śr) 30 lip 2008, 8:10

Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#20

Post autor: TinkiWinki » (pn) 01 wrz 2008, 19:09

Ma facet swoje pięć minut :D Nie tylko wywiad a i jakiś kwestionariusz.
Prosty chłopak z Bielawy
Od razu przypomniała mi się reklama Zwykły chłopak z Podlasia IMHO wszystko z tej reklamy pasuje jak ulał :x No prawie. Chyba jeszcze żadna wariatka nic sobie nie przeszczepiła :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

inga
Chipsy przyszły
Posty: 42
Rejestracja: (sob) 14 cze 2008, 10:34

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#21

Post autor: inga » (pt) 12 wrz 2008, 23:04

Jakiś on taki... bawidamek. Sprawny to fakt, ale coraz bardziej mnie irytuje :> poza tym rozmowy prowdzi pod tezę

Awatar użytkownika
janekpogwad
Administrator
Posty: 2363
Rejestracja: (pt) 28 gru 2007, 20:29
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Jarosław Kuźniar

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#22

Post autor: janekpogwad » (ndz) 22 mar 2015, 10:58

Jarosław Kuźniar znów zwrócił na siebie uwagę wszystkich internatów. Udzielając wywiadu dwutygodnikowi "Grazia" stwierdził o swoich podróżach:
Na podróż z dzieckiem wcale nie jest trudno się spakować, nie trzeba brać wanienek, krzesełek i bóg wie czego jeszcze. Fotelik samochodowy? Nie ma sensu – stwierdził. – Do Kanady i USA nie braliśmy żadnych gadżetów. Pojechaliśmy do Walmartu, kupiliśmy wszystko, co było nam potrzebne, a pod koniec podróży wszystko oddaliśmy, mówiąc, że nam nie pasowało.
Oczywiście natychmiast i nie bez przyczyny, został okrzyknięty "polskim cebulakiem", nie dość, że się tak zachowuje, to jeszcze się chwali takim prostackim postępowaniem. Na Twitterze od razu pojawił się hasztag #sekretyKuzniara, na którym użytkownicy po prostu kpili z niego.
@tomaszkomentasz: Ocierać się w redakcji o wyperfumowanego kolegę, by pięknie pachnieć na randce po pracy.
@slawek6842: Raz kupiłem colę w KFC , zachowałem kubek i na zawsze mam dolewkę
@realka86: Z jednej torebki potrafię zrobić nawet 10 herbat
@Mistyfikiewicz: Być na filmie "101 dalmatyńczyków", doliczyć się ich tylko 97 i prosić o zwrot biletu.
Znany z kontrowersji i buńczuczności Kuźniar, po obejrzeniu ogromnej skali hejtu na jego osobę, syknął:
Jeśli chcesz wytrwać w tej bardzo monotonnej podróży silny, musisz lekceważyć smutek większości wschodnich pasażerów. Niezwykle cenne doświadczenie w dniu, w którym jad internetowych analfabetów znów bulgocze. Spływacie po mnie.
Twitta już nie można odnaleźć na jego profilu, usunął go. Nie mam do chłopa szacunku za grosz, nie potrafi się odnaleźć w naszym społeczeństwie. Zachowuje się dziwnie i to nie pierwszy już raz. Moim zdaniem powinien sobie dać siana i zniknąć z życia publicznego na jakiś czas.

W sumie, to żal mi chłopa. Showbiz poprzewracał mu w głowie totalnie.

Awatar użytkownika
janekpogwad
Administrator
Posty: 2363
Rejestracja: (pt) 28 gru 2007, 20:29
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Jarosław Kuźniar

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#23

Post autor: janekpogwad » (ndz) 13 wrz 2015, 13:03

W najnowszym numerze tygodnika "Do Rzeczy" Kamila Baranowska ma opisać "swoiste ultimatum jakie otrzymał Jarosław Kuźniar" i pisze "o upadku kariery tego dziennikarza - celebryty". Jak nie zapomnę to napiszę tutaj krótki sprawko, co tam ciekawego napisała p. Baranowska. ;)

Awatar użytkownika
janekpogwad
Administrator
Posty: 2363
Rejestracja: (pt) 28 gru 2007, 20:29
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Jarosław Kuźniar

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#24

Post autor: janekpogwad » (pn) 14 wrz 2015, 12:30

Przeczytałem ten, jak się okazało, dość krótki artykuł o Kuźniarze.

[hide]Generalnie nie ma w nim nic nowego, prócz plotek, że za tym transferem stoją jakby widzowie, którzy już nie chcą, by na antenie TVN24, o poranku była jazda po PiSie. Dla Kuźniara DDTVN ma być degradacją, formatem, w którym nie może się do końca odnaleźć. Mają stać za tym takie przesłanki, że kiedy tylko jest to możliwe - próbuje przemycić trochę polityki i publicystki, od których jest uzależniony. Jak chociażby w przeglądzie prasy, kiedy jest najbardziej aktywny. Poza tym, istnieje teoria, że biznes powoli przerzuca wajchę na PiS, który wszystko na to wskazuje, wygra najbliższe wybory i tak samo TVN i jego właściciele najprawdopodobniej zdają sobie sprawę, że od spółek skarbu państwa, reklam itd. zależy ich pozycja. Więc nie chcą już dłużej drażnić PiSu.[/hide]

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jarosław Kuźniar

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#25

Post autor: Przemek » (pn) 14 wrz 2015, 20:45

Ultimatum było, owszem - albo biznes podróżniczy+DDTVN+program podróżniczy w stacji tematycznej albo samo "Wstajesz i Wiesz" - tak brzmi wersja oficjalna. W to nagłe odchylenie w stronę PiSu i wywalenie Kuźniara w imię tego - nie chce mi się w to wierzyć, JK to newsowa marka a pozostali nie dorastają mu do pięt w paśmie porankowym TVN24.

Co do DDTVN - tragicznie prowadzi i albo niech się wyrobi albo niech spada. W SE albo Fakcie było dziś, że kuchnia i showbiznes mu uwłaczają - to nie jest nic ambitnego, ale z szacunku do widzów programu nie powinien tego lekceważyć. Nie trawię takiego podejścia, albo coś się robi na 100 procent, albo się nic nie robi.

Awatar użytkownika
janekpogwad
Administrator
Posty: 2363
Rejestracja: (pt) 28 gru 2007, 20:29
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Jarosław Kuźniar

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#26

Post autor: janekpogwad » (pn) 14 wrz 2015, 21:14

Ale przecież on nigdy się w kuchni nie wyrobi. To nie ten typ człowieka, nie wierzę w taką przemianę nawet.

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jarosław Kuźniar

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#27

Post autor: Przemek » (czw) 01 paź 2015, 22:09

Od pewnego czasu obserwuję snapy Kuźniara z Japonii i przyznam szczerze, że powinien iść tą drogą - podróże, ciekawostki - bardzo zgrabnie mu to idzie, mówi ciekawie ;)

fred1987
Popisał/a już trochę
Posty: 548
Rejestracja: (pn) 25 cze 2012, 22:41

Re: Jarosław Kuźniar

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#28

Post autor: fred1987 » (czw) 14 sty 2016, 17:59

Jarosław Kuźniar mimo wzięcia udziału w akcji ''Hejt Stop!'' sam hejtuje polityków PiS i dziennikarzy prawicowych. Wczoraj na Twitterze cieszył się z wczorajszej decyzji KE ws. Polski, że pokłócił się ze swoją telewizyjną partnerką Anną Kalczyńską tak, że zagroził jej banem na Twitterze. Tak informuje o tym ''parówkowy'' portal Tommy'ego Foxa:
http://natemat.pl/168243,kuzniar-tym-ra ... lub-wycisz

Kuźniar znany jest z tego że popiera PO oraz marsze KOD, lecz tym razem przesadził z Kalczyńską. Ciekawe, czy o tym wie Edward Miszczak który to właśnie on zatrudnił Kuźniara do ''DDTVN''?.
PRECZ Z KOD-EM!

Trzeciak
Master user
Posty: 2483
Rejestracja: (śr) 20 lip 2011, 20:25

Re: Jarosław Kuźniar

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#29

Post autor: Trzeciak » (czw) 14 sty 2016, 22:27

Wie o tym, ale nie reaguje. Wiadomo - takie "skandaliki" podnoszą widownię. ;)

ODPOWIEDZ