Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Olga Ptasińska

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#16

Post autor: TinkiWinki » (śr) 23 kwie 2008, 22:10

Dżasta pisze:
TinkiWinki pisze: Skąd Ty tyle wiesz? :D
Ludzie do mnie piszą i mi się zwierzają :lol: Przy okazji zdobywania informacji o moim ulubionym się tego dowiedziałam ;-)
Na NK też jakieś info o nich jest :D Chyba czyta ten wątek bo już zdążyła zmienić dane :x

Obrazek Obrazek Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#17

Post autor: pchla » (czw) 24 kwie 2008, 7:46

Ale rzadko się tak zdarza żeby wątek tak szybko się rozwijał :) Pani Olga może być dumna :P
A te zdjęcia służbowe takie jak np to czarno-białe powyżej świetne :) Jednak kobieta w białej bluzce zawsze wygląda profesjonalnie. Chyba sobie takie machnę jak będę pracy szukać ;D
Samotny biały żagiel ;(

kamil
Coś z niego/niej będzie
Posty: 308
Rejestracja: (wt) 10 kwie 2007, 14:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#18

Post autor: kamil » (czw) 24 kwie 2008, 14:00

Teraz wszyscy do Olgi Pani mówić zaczęli :x
Jeśli nas czyta (?) to miło :D

PS. A Pani Redaktor na Naszej klasie nazywa się ** ** i myśli, że nikt Jej nie znajdzie. Lubię takie przekorne kobiety. Pozdrawiam :x
Ostatnio zmieniony (wt) 18 lis 2008, 15:06 przez kamil, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#19

Post autor: TinkiWinki » (czw) 24 kwie 2008, 16:57

pchla pisze: Jednak kobieta w białej bluzce zawsze wygląda profesjonalnie. Chyba sobie takie machnę jak będę pracy szukać ;D
Pochwal się później fotką :x Tylko cobyś nie miała za długich rękawków w tej białej bluzce, bo możesz dziwnie wyjść na zdjęciu z tak założonymi rękami :x
kamil pisze: PS. A Pani Redaktor na Naszej klasie nazywa się .... i myśli, że nikt Jej nie znajdzie. Lubię takie przekorne kobiety. Pozdrawiam :x
A jeszcze kilka dni temu było inaczej :D Może wykasuj te literki, niech będzie anonimowa, przynajmniej częściowo :D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

kamil
Coś z niego/niej będzie
Posty: 308
Rejestracja: (wt) 10 kwie 2007, 14:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#20

Post autor: kamil » (czw) 24 kwie 2008, 17:40

kamil pisze:A jeszcze kilka dni temu było inaczej Może wykasuj te literki, niech będzie anonimowa, przynajmniej częściowo
Zrobione! :D Okrężną drogą, ale poszło :D
Ostatnio zmieniony (wt) 18 lis 2008, 15:07 przez kamil, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#21

Post autor: TinkiWinki » (czw) 24 kwie 2008, 22:05

Twój Styl nr 04 (213) 2008
Ratunku, awansowałam!

...

Telewizja Puls. Olga Ptasińska pierwszy raz tak się rozsypała. Przed kamerami w kolejnym dniu prób. Za trzy dni jej debiut. Ma prowadzić główne wydanie serwisu informacyjnego. Ale dziś od rana głos jej się trzęsie. "Retusz... to znaczy ratusz", "Angela Melkel, Melkel...", myli się co chwila. Od realizatora słyszy: "Ola, dramatu nie było, ale jedź do domu i odpocznij". Jedzie do kolegi Maćka. "Nie wiem, czy sobie poradzę. Po dziewięciu latach pracy pierwszy raz czuję się bezradna".
U kolegi może się wygadać, dostaje mocną kawę i swój ulubiony koncert na DVD. Jest lepiej.
– Po latach udowadniania, że jestem bardziej dorosła i odpowiedzialna, niż wskazywałaby na to metryka, coś we mnie pękło. Poczułam się jak mała dziewczynka, która chce usłyszeć: "Jak nie dasz rady, świat się nie zawali, to nie będzie twoja wina". Po wielu latach w TVN, gdzie produkowałam Fakty, zdecydowałam się zaryzykować. Zostałam producentką i prezenterką serwisu informacyjnego, do tego szefową ekip regionalnych w Telewizji Puls. Wielki zespół, duży budżet, dziesiątki problemów. Sporo jak na 25-latkę.

...

W KOSZULCE Z MYSZKĄ MIKI
Lato 1998. Redakcja Faktów w debiutującym TVN. Na rozmowę kwalifikacyjną z Grzegorzem Miecugowem Ola przychodzi z tatą, żeby było raźniej. Miecugow trochę zdziwiony:"Jest Pani po maturze?". "Nie, maturę mam za dwa lata". "To co ty tu, dziecko, robisz?". "Chcę zobaczyć telewizję od środka". – TVN dziesięć lat temu to była mała stacja. Redakcja Faktów mieściła się w dwóch pokoikach. Potrzebowali młodych do pomocy. Pierwszy materiał 16-letniej Olgi nie powstałby, gdyby nie żart wydawcy: "Mała, jak się dowiesz gdzie i o której lądują Stonesi, pojedziesz tam z kamerą". Ola dzwoni do taty, który jest fanem rocka. Za godzinę już wie: o 14.00, boczne wyjście na Okęciu. Wysyłają ją na miejsce. Stoi wśród dziennikarzy, choć wygląda jak dziecko: krótkie blond włosy, wielkie niebieskie oczy i T-shirt z Myszką Miki. Są Rolling Stonesi, ale obojętnie mijają reporterów. Ola jednak uparcie celuje mikrofonem w Keitha Richardsa. Gitarzysta patrzy rozbawiony i niespodziewanie zawraca. "Dla królowej od króla", mówi dając jej autograf. Nagrała "setkę".
W redakcji brawa, ale nikt nie przypuszcza, że dziewczynka w koszulce z Myszką Miki za kilka lat będzie tu producentką Faktów. Koniec praktyk, początek szkoły, ale Ola nie odpuszcza. Po lekcjach jeździ do telewizji. Lekcje odrabia w newsroomie. Jest najmłodsza w zespole. Mówią na nią "babcia". W liceum wciąż to samo: "Chodź z nami na piwo" – słyszy od kolegów. "Nie mam czasu" – wykręca się i jedzie do redakcji, tym razem w koszulce z wróżką z Piotrusia Pana. Rezygnuje z wakacji, nawet nie wie, że te studenckie trwają trzy miesiące. – To nie było wyrzeczenie, cieszyłam się, że tak mogę. Byłam szczęśliwa. W jej CV przybywa doświadczeń: ma 21 lat, kiedy zostaje współproducentką poranka w TVN24. 22 lata, gdy z Grzegorzem Miecugowem robi program Inny Punkt Widzenia. Miecugow dostaje za niego nominację do nagrody Press, ale Olga wie, że to i jej sukces. Wydawcą Faktów zostaje jako 23-latka. – Na początku wszystko przeżywałam – opowiada. – Nie mogłam spać, jeśli coś nie wyszło. Nie każdy traktował mnie ulgowo... Ola wspomina kolegium redakcyjne z Tomaszem Lisem. Zapytał ją o ważny fakt z historii najnowszej. Nie wiedziała. "Masz lekcję do odrobienia", wysłał ją po Boże igrzysko Normana Daviesa. Ola czyta podręcznik non stop, przy obiedzie, w wannie, w łóżku przed snem. A Lis codziennie odpytuje ją z kolejnych stron.
– Nadrabiałam wiedzę, na której zdobycie szkoła dawała jeszcze kilka lat.

http://www.styl24.pl/article.php/art_id ... 1/#pic-top
Ciekawe o jakiego Maćka chodzi? :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

kamil
Coś z niego/niej będzie
Posty: 308
Rejestracja: (wt) 10 kwie 2007, 14:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#22

Post autor: kamil » (ndz) 04 maja 2008, 9:39

Ciekawe o jakiego Maćka chodzi?
Jak mniemam chodzi o Worocha :D

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#23

Post autor: TinkiWinki » (ndz) 04 maja 2008, 21:45

W jednym z poranków Olga chwaliła sie że już rozpoczęła sezon grillowy. Podobno jej specjalnością są hamburgery drobiowe. Ja tam sie nie znam ale takie coś musi sie dziwnie zachowywać na grillu :D Chyba że te drobiowe hamburgery było robione z mięsa wołowego :x Nawet zapraszał K. Olubińską na następnego, ta była bardzo chętna natomiast ten drugi prowadzący jakby mniej. Widocznie imprezuje w innej paczce :D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#24

Post autor: TinkiWinki » (wt) 06 maja 2008, 18:32

Troche pozmieniali Poranki
Obrazek Obrazek Obrazek
Chwaliła się że ma 170 konne auto, ciekawe jakie? :D Ma też motór :D i kask w motylki :x Ciekawe czy jeździ razem z Agnieszką Czajkowską z TVN24, ona też ma motór. :D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#25

Post autor: Przemek » (śr) 07 maja 2008, 20:02

TW też sobie kup motór :D albo taki koszyk do motóru :x i będzie razem jeździć (motórem) :x

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#26

Post autor: TinkiWinki » (ndz) 18 maja 2008, 21:14

Motór od tytułu filmuMotór :D

Jakaś pojedyncza Olga mi się znalazła :D
Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#27

Post autor: TinkiWinki » (pn) 02 cze 2008, 15:51

Obrazek Obrazek Obrazek

No jak tak się chwali światu swoim zdjęciem na monitorze, to niech świat je zobaczy w normalnym rozmiarze :D
Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

kamil
Coś z niego/niej będzie
Posty: 308
Rejestracja: (wt) 10 kwie 2007, 14:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#28

Post autor: kamil » (śr) 04 cze 2008, 8:40

Dziś wreszcie je pokazali po serwisie :D

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#29

Post autor: TinkiWinki » (śr) 04 cze 2008, 22:21

Obrazek Obrazek Obrazek

Myślałem że to jakaś rodzina a to Anderson Cooper
http://www.cnn.com/CNN/Programs/anderson.cooper.360/
http://en.wikipedia.org/wiki/Anderson_Cooper
TV Puls jest jakoś tam powiązane z Fox-em a tu ich wiodąca dziennikarka kręci z konkurencją :x Oj nie ładnie :D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

kamil
Coś z niego/niej będzie
Posty: 308
Rejestracja: (wt) 10 kwie 2007, 14:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#30

Post autor: kamil » (czw) 05 cze 2008, 9:06

On jest bardziej podobny do niej niż sam tata. :D

ODPOWIEDZ