Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Paulina Drapała :) Guzik

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#46

Post autor: TinkiWinki » (ndz) 11 maja 2008, 22:18

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#47

Post autor: TinkiWinki » (pt) 16 maja 2008, 20:48

Coś jej się dzisiaj pozajączkowało pod koniec :D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#48

Post autor: Dżasta » (sob) 17 maja 2008, 15:14

TinkiWinki pisze:Coś jej się dzisiaj pozajączkowało pod koniec :D
Uroczo się pozajączkowało :> Ciekawe czy to ona się pospieszyła i zaprosiła na materiał, który miałbyć wyemitowany w Raporcie o 22:00, czy w reżyserce coś nakombinowali :lol:
Jak bardzo cenię Paulinkę i jej dziennikarstwo, tak bardzo nie trawię jej koszul pod marynarami :roll: Z tą wczorajszą, zapiętą pod samą szyję, mocno przesadziła :roll:

:> TW widzę, że nagrywałeś wczorajszy Raporcik :D Marcysia Wikło może też przyłapałeś? :D
:( :( :(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#49

Post autor: TinkiWinki » (sob) 17 maja 2008, 19:45

Dżasta pisze: Uroczo się pozajączkowało :> Ciekawe czy to ona się pospieszyła i zaprosiła na materiał, który miałbyć wyemitowany w Raporcie o 22:00, czy w reżyserce coś nakombinowali :lol:
Chyba jej, bo jej partner był wielce rozbawiony :D
Dżasta pisze: Jak bardzo cenię Paulinkę i jej dziennikarstwo, tak bardzo nie trawię jej koszul pod marynarami :roll: Z tą wczorajszą, zapiętą pod samą szyję, mocno przesadziła :roll:
Stara się tworzyć image niedostępnej :x Dzisiaj się już rozpięła :D
Obrazek Obrazek Obrazek
Dżasta pisze: :> TW widzę, że nagrywałeś wczorajszy Raporcik :D Marcysia Wikło może też przyłapałeś? :D
Nic nie zarejestrowałem z tym panem :(
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#50

Post autor: Dżasta » (ndz) 18 maja 2008, 20:58

TinkiWinki pisze: Chyba jej, bo jej partner był wielce rozbawiony :D
I spotkała go za to kara :lol: Wczoraj to on się zamotał w trakcie jednej zapowiedzi :lol: Tym razem Paulinka była rozbawiona :lol: Mamy zatem remis :D
TinkiWinki pisze:Stara się tworzyć image niedostępnej :x
A nie można by tego czynić nie zakładając na siebie tych okropnych koszul? ;>
TinkiWinki pisze:Dzisiaj się już rozpięła :D
Trochę się rozkręca, ale to ciągle za mało :roll:
TinkiWinki pisze:Nic nie zarejestrowałem z tym panem :(
Pewnie dlatego, że nie wziął jeszcze pod lupę damskiej bielizny :lol:
:( :( :(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#51

Post autor: TinkiWinki » (ndz) 18 maja 2008, 23:34

Dżastina pisze: I spotkała go za to kara :lol: Wczoraj to on się zamotał w trakcie jednej zapowiedzi :lol: Tym razem Paulinka była rozbawiona :lol: Mamy zatem remis :D
To wszystko przez to że chcą być tacy na luzie :D Ale i tak lepsze to niż Kajdanowicz i Werner którzy sprawiają wrażenie jakby mieli wzdęcia lub się zapowietrzyli :x
Dżastina pisze: A nie można by tego czynić nie zakładając na siebie tych okropnych koszul? ;>
Napisz do niej i zapytaj :D Tak usilnie zachęcają do korespondencji. Na każdym kroku podają adresy mailowe :D
Dżastina pisze: Pewnie dlatego, że nie wziął jeszcze pod lupę damskiej bielizny :lol:
Idzie lato to i ciekawych tematów może mieć więcej :D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#52

Post autor: Dżasta » (pn) 19 maja 2008, 21:50

TinkiWinki pisze: To wszystko przez to że chcą być tacy na luzie :D Ale i tak lepsze to niż Kajdanowicz i Werner którzy sprawiają wrażenie jakby mieli wzdęcia lub się zapowietrzyli :x
Trudno mi się ustosunkować do tych wzdęć ( :smiech: ) gdyż Fakty omijam szerokim łukiem :x Ale wiem, żeś szczery tubiś i wierzę Ci na słowo ;)
TinkiWinki pisze:Napisz do niej i zapytaj :D Tak usilnie zachęcają do korespondencji. Na każdym kroku podają adresy mailowe :D
Nie będę jej naciskać :D Młoda jest i inteligentna, sama w końcu do tego dojdzie :D Ale jeszcze nie dziś ;-)

Dla dzisiejszego Puls Raportu przygotowała materiał o tym co dzieje się w Chinach i Birmie - krajach, które niedawno nawiedziło trzęsienie ziemi i huragan.
Przed materiałem - i po, Paulinka przemówiła do nas na stojąco, ze studia :)
:( :( :(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#53

Post autor: TinkiWinki » (śr) 21 maja 2008, 15:33

Dżasta pisze: Trudno mi się ustosunkować do tych wzdęć ( :smiech: ) gdyż Fakty omijam szerokim łukiem :x Ale wiem, żeś szczery tubiś i wierzę Ci na słowo ;)
Trudno wyczuć czy mam rację :x Ale takie odnosze wrażenie kiedy na nich patrzę :x
Dżasta pisze: Dla dzisiejszego Puls Raportu przygotowała materiał o tym co dzieje się w Chinach i Birmie - krajach, które niedawno nawiedziło trzęsienie ziemi i huragan.
Przed materiałem - i po, Paulinka przemówiła do nas na stojąco, ze studia :)
A tak to wyglądało :)
Obrazek Obrazek Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#54

Post autor: Dżasta » (śr) 21 maja 2008, 20:14

TinkiWinki pisze: Trudno wyczuć czy mam rację :x
Przecież Ty masz zawsze rację :D
TinkiWinki pisze:A tak to wyglądało :)
Bardzo ładnie :D Jeszcze tylko koszulę zamienić na ładną bluzeczkę i będzie idealnie :D

:> A co tam w dzisiejszym Puls Raporcie? Było Paulinkowo? Nie mogłam dziś oglądać niestety :roll:
:( :( :(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#55

Post autor: TinkiWinki » (sob) 24 maja 2008, 21:17

Dżasta pisze: Bardzo ładnie :D Jeszcze tylko koszulę zamienić na ładną bluzeczkę i będzie idealnie :D
Chyba jednak zostanie przy koszulach. Nie chce odkryć dekoltu. :D Czyżby jakieś wady ukryte? :x

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#56

Post autor: tobi » (ndz) 25 maja 2008, 7:21

może chce zachować klasę i bez koszul występować nie wprogramie informacyjnym, który chce być programem szanowanym i ważnym na rynku?

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#57

Post autor: Dżasta » (pn) 26 maja 2008, 22:30

Po tym w czym dzisiaj Paulinę odzianą zobaczyłam wolę chyba, aby przy koszulach została :lol: To coś, co miała na sobie wyglądało jak habit :lol: Poddaje się :lol: Już nic więcej o jej strojach pisać nie będę :D Chyba, że coś się zmieni, zmieni oczywiście na lepsze, w tej kwestii :D
Dla dzisiejszego Puls Raportu przygotowała kosmiczny materiał :D
:( :( :(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#58

Post autor: TinkiWinki » (wt) 27 maja 2008, 19:24

Dżasta pisze: :lol: To coś, co miała na sobie wyglądało jak habit :lol:
Raczej niewiele mamy ze sobą wspólnego ale o tym samym pomyślałem kiedy zobaczyłem to :x ...
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Jeszcze jej strój kojarzy mi się z filmami Sci-Fi z lat 60, 70-tych. Wg. nich w przyszłości panie miały chodzić właśnie w takich kosmicznych uniformach :D Worek robiący przy okazji za kieckę :D Na powinna mieć jeszcze legginsy :D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#59

Post autor: TinkiWinki » (pn) 02 cze 2008, 20:28

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#60

Post autor: TinkiWinki » (czw) 12 cze 2008, 21:32

Jeszcze jedna na biało-czerwono. To dlatego że Chorwaci wygrali z Niemcami? :> :x
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

ODPOWIEDZ