Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Paulina Drapała :) Guzik

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#16

Post autor: TinkiWinki » (czw) 03 kwie 2008, 16:12

PD była wczoraj w Krakowie
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Kiedyś słyszałem teorię że dziewczyny z przerwą między zębami są wyjątkowo kochliwe :x PD przynajmniej nie ma kłopotów z szorowaniem ząbków i utrzymaniem ich w należytym stanie :D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#17

Post autor: Dżasta » (czw) 03 kwie 2008, 21:59

TinkiWinki pisze:PD była wczoraj w Krakowie
A dzień wcześniej w rodzinnej Częstochowie - Krzychu Ziemiec ją wysypał :D Widzę stworku, że - razem, lecz osobno, oglądaliśmy specjalne wydanie Puls Raportu ;-)
Kiedyś słyszałem teorię że dziewczyny z przerwą między zębami są wyjątkowo kochliwe :x PD przynajmniej nie ma kłopotów z szorowaniem ząbków i utrzymaniem ich w należytym stanie :D
Nie wiem czy są kochliwe, ale na pewno są bardzo miłe ;-)
:( :( :(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#18

Post autor: TinkiWinki » (czw) 10 kwie 2008, 14:53

Dżasta pisze:Widzę stworku, że - razem, lecz osobno, oglądaliśmy specjalne wydanie Puls Raportu ;-)
Widzisz, nie byłaś świadoma takiego ważnego wydarzenia :x Robiliśmy coś razem :x
Ja to raczej patrzyłem na tv niż oglądałem. Zresztą jak w większości patrzę a tylko jakieś seriale i programy informacyjne oglądam :D
Dżasta pisze:Nie wiem czy są kochliwe, ale na pewno są bardzo miłe ;-)
A co pisałaś z nią? :>
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#19

Post autor: Dżasta » (czw) 10 kwie 2008, 22:18

TinkiWinki pisze:
Dżasta pisze:Widzę stworku, że - razem, lecz osobno, oglądaliśmy specjalne wydanie Puls Raportu ;-)
Widzisz, nie byłaś świadoma takiego ważnego wydarzenia :x Robiliśmy coś razem :x
Świadomie nigdy byśmy tego nie zrobili :x
TinkiWinki pisze:[Ja to raczej patrzyłem na tv niż oglądałem. Zresztą jak w większości patrzę a tylko jakieś seriale i programy informacyjne oglądam :D
To prawie tak jak ja :D Z tą maleńką różnicą, że ja tylko jeden serial oglądam :D
TinkiWinki pisze:
Dżasta pisze:Nie wiem czy są kochliwe, ale na pewno są bardzo miłe ;-)
A co pisałaś z nią? :>
Tak ;-)

Paulinka deptała po piętach Tuskowi podczas jego wizyty w Izraelu :) I całkiem interesujący materiał dla wczorajszego Puls Raportu przygotowała :)
:( :( :(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#20

Post autor: TinkiWinki » (pt) 11 kwie 2008, 16:49

Dżasta pisze:Świadomie nigdy byśmy tego nie zrobili :x
E tam, świadomie to nie takie rzeczy moglibyśmy robić :x
Dżasta pisze:To prawie tak jak ja :D Z tą maleńką różnicą, że ja tylko jeden serial oglądam :D
To masz strasznie wąskie horyzonty :x Dr. House`a powinnaś sobie oglądnąć. pouczający i zabawny serial :D Uwielbiam sceny kiedy wiercą w głowie albo wsuwają jakąś sondę tętnica udową do serca :x
Jeden pacjent, 4 specjalistów, 2 pielęgniarki. Aż chce sie chorować :x W Stanach to chyba jest więcej lekarzy niż pacjentów :x
Dżasta pisze:Tak ;-)
I dowiedziałaś sie jakichś pikantnych szczegółów? :x Np. czy lubi ostre potrawy? :x
Dżasta pisze:Paulinka deptała po piętach Tuskowi podczas jego wizyty w Izraelu :) I całkiem interesujący materiał dla wczorajszego Puls Raportu przygotowała :)
Nie oglądałem to nie mogę się wypowiedzieć.
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#21

Post autor: Dżasta » (pt) 11 kwie 2008, 23:27

TinkiWinki pisze: E tam, świadomie to nie takie rzeczy moglibyśmy robić :x
A jakie np.?
To masz strasznie wąskie horyzonty :x
Nie samą telewizją człowiek żyje ;-)
Dr. House`a powinnaś sobie oglądnąć. pouczający i zabawny serial :D Uwielbiam sceny kiedy wiercą w głowie albo wsuwają jakąś sondę tętnica udową do serca :x
Jeden pacjent, 4 specjalistów, 2 pielęgniarki. Aż chce sie chorować :x W Stanach to chyba jest więcej lekarzy niż pacjentów :x
Bo Amerykanie to szczęśliwy naród. Tak im dobrze, że nawet nie chorują :x
TinkiWinki pisze:
Dżasta pisze:Tak ;-)
I dowiedziałaś sie jakichś pikantnych szczegółów? :x Np. czy lubi ostre potrawy? :x
Aż tak pikantnych to nie :lol:
Nie oglądałem to nie mogę się wypowiedzieć.
A ja tak na Ciebie i Twoją opinię liczyłam :roll: Paulina pewnie też :roll: Postaraj się bardziej następnym razem ;-)
:( :( :(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#22

Post autor: TinkiWinki » (sob) 12 kwie 2008, 0:23

Dżasta pisze:
TinkiWinki pisze:E tam, świadomie to nie takie rzeczy moglibyśmy robić :x
A jakie np.?
Np. haft angielski :x albo szydełkowanie :x To bardzo odpręża i uspokaja :x
Dżasta pisze:Nie samą telewizją człowiek żyje ;-)
Masz rację, jest jeszcze internet :x
Dżasta pisze:Bo Amerykanie to szczęśliwy naród. Tak im dobrze, że nawet nie chorują :x
I zdrowi umierają. Dzisiaj np. pacjenta leczyli na 4 choroby zanim trafili na właściwą terapię :D W międzyczasie zdążyli mu odciąć rękę :x Bardzo realistycznie to zrobili :x
Dżasta pisze:A ja tak na Ciebie i Twoją opinię liczyłam :roll: Paulina pewnie też :roll: Postaraj się bardziej następnym razem ;-)
OK. zawiążę sobie supełek by nie zapomnieć oglądnąć Puls Raport :D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#23

Post autor: Dżasta » (ndz) 13 kwie 2008, 15:53

TinkiWinki pisze: Np. haft angielski :x albo szydełkowanie :x To bardzo odpręża i uspokaja :x
Już kiedyś pisałam, że do robótek ręcznych nie mam daru ;-)
TinkiWinki pisze:
Dżasta pisze:Nie samą telewizją człowiek żyje ;-)
Masz rację, jest jeszcze internet :x
I jeszcze rodzina, znajomi, przyjaciele, spacery :D
OK. zawiążę sobie supełek by nie zapomnieć oglądnąć Puls Raport :D
I co? Oglądałeś wczoraj? Była Paulinka? Ja nie mogłam zerknąć niestety :roll: Jak ja nie lubię, kiedy ktoś mi przeszkadza w oglądaniu serwisów informacyjnych i hacjendy :roll:
:( :( :(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#24

Post autor: TinkiWinki » (ndz) 13 kwie 2008, 19:10

Dżasta pisze: I jeszcze rodzina, znajomi, przyjaciele, spacery :D
E tam spacery. Tylko się człowiek zmęczy :x Później nic tylko legnąć i spać.
Dżasta pisze: I co? Oglądałeś wczoraj? Była Paulinka? Ja nie mogłam zerknąć niestety :roll: Jak ja nie lubię, kiedy ktoś mi przeszkadza w oglądaniu serwisów informacyjnych i hacjendy :roll:
Była, nawet prezenterowała :D Dlaczego wszystkie pary prowadzące chcą być takie na luzie? Jeszcze tym z Puls to idzie dobrze. Gorzej z tymi z Faktów :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Ma coś w oczach ...
Obrazek
... na szczęście to chyba nie ku... :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#25

Post autor: Dżasta » (pn) 14 kwie 2008, 18:43

TinkiWinki pisze: E tam spacery. Tylko się człowiek zmęczy :x Później nic tylko legnąć i spać.
:> A co Ty innego masz do roboty?
Była, nawet prezenterowała :D
:oo Bartka też capsnąłeś :> A pisałeś, że sprzęt Ci szwankuje? Widzę, że Paulinka w sobotę troszkę ładniejszą marynarę na się wdziała, wczoraj w czerwieni wystąpiła ;-)
Dlaczego wszystkie pary prowadzące chcą być takie na luzie? Jeszcze tym z Puls to idzie dobrze. Gorzej z tymi z Faktów :D
Widać, że w Pulsie nic nie jest namuszane :D Bardzo przyjemnie się ten dziennik ogląda :D Dziś Marek Pyza będzie prowadził :D Ciekawe, która z pań będzie mu towarzyszyć?
Ma coś w oczach ...
[url=http://img134.imagevenue.com/loc986/th_ ... _986lo.jpg]Obrazek[/URL]
... na szczęście to chyba nie ku... :x
:> Gdzie Ty widzisz jej oczy? Te światła, które odbijają się w okularach zasłaniają wszystko.
:( :( :(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#26

Post autor: TinkiWinki » (wt) 15 kwie 2008, 14:04

Dżasta pisze::> A co Ty innego masz do roboty?
No w zasadzie nic :D Co Ty jasnowidzka? :x
Dżasta pisze: :oo Bartka też capsnąłeś :> A pisałeś, że sprzęt Ci szwankuje?
Bo raz nagrywa a raz nie. Tutaj akurat chłopak miał farta i się załapał :)
Dżasta pisze:Widzę, że Paulinka w sobotę troszkę ładniejszą marynarę na się wdziała, wczoraj w czerwieni wystąpiła ;-)
Ano, marynary ładne i ładniejsze tylko jakieś takie płasko leżące ... :x
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Dżasta pisze::> Gdzie Ty widzisz jej oczy? Te światła, które odbijają się w okularach zasłaniają wszystko.
Taka przenośnia miała być :D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#27

Post autor: Dżasta » (śr) 16 kwie 2008, 19:20

TinkiWinki pisze:
Dżasta pisze::> A co Ty innego masz do roboty?
No w zasadzie nic :D Co Ty jasnowidzka? :x
Nie :D Sam wiele razy wspominałeś o swoim nieróbstwie:D Wystarczy uważnie wczytywać sie w Twoje posty :D
Ano, marynary ładne i ładniejsze tylko jakieś takie płasko leżące ... :x
A wczoraj jak leżała? :D Pojawiła się w ogóle Paulinka w Puls Raporcie?
Taka przenośnia miała być :D
A skąd ja niekumata miałam o tym wiedzieć? :lol:
:( :( :(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#28

Post autor: TinkiWinki » (czw) 17 kwie 2008, 12:57

Dżasta pisze: A wczoraj jak leżała? :D Pojawiła się w ogóle Paulinka w Puls Raporcie?
Chyba jej nie było,nie widziałem, zajęty byłem sobą :D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#29

Post autor: Dżasta » (czw) 17 kwie 2008, 15:08

Na Ciebie w ogóle nie można liczyć :foch: Dobrze, że wczoraj sama zerknęłam na Puls Raport :D I wiem, że Paulinka materiał o tym, jak papież podczas swojej wizyty w USA będzie chroniony, przygotowała :D
TinkiWinki pisze:zajęty byłem sobą :D
:> I co z tego wynikło?
:( :( :(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#30

Post autor: TinkiWinki » (czw) 17 kwie 2008, 19:44

Dżasta pisze:Na Ciebie w ogóle nie można liczyć :foch:
No przecież już to kiedyś mówiłem :D
Dżasta pisze::> I co z tego wynikło?
Tyłek mnie bolał :x Na niewygodny krześle siedziałem przy komputerze :D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

ODPOWIEDZ