Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Ewa Kotlewska

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

Ewa Kotlewska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: TinkiWinki » (śr) 20 lut 2008, 13:51

Oglądałem sobie dzisiaj poranek w TV Puls i kogóż to ja widzę :D Dziewczyna w bikini ale już bez bikini :x Ewa Kotlewska

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Takie małe porównanie :D

Obrazek

Na innym forum znalazłem takie dane :x
I vice Miss Wielkopolski 2005
wzrost: 171 cm
wymiary: 84 / 62 / 90 obuwie: 38/39
odzież: 36
oczy: niebieskie
włosy: blond
W tym wątku też można o niej poczytać
http://mediasite.boo.pl/forum/topics37/ ... 377,45.htm
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: TinkiWinki » (sob) 23 lut 2008, 16:35

To się dziewczyna pokazała :twisted: Zdjęcia z połowy czwartej dziesiątki całkiem miłe dla oka :twisted: Teraz prognoza pogody na TV Puls nie będzie już taka sama :x

---
Edit 07.02.2022
Na prośbę p. Ewy Kotlewskiej zdjęcia zostały usunięte.
---


Piknie :twisted: :x
Ostatnio zmieniony (wt) 04 mar 2008, 21:45 przez TinkiWinki, łącznie zmieniany 1 raz.
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: Dżasta » (sob) 23 lut 2008, 18:07

:oo Rzeczywiście :x Mało wiarygodna będzie ta prognoza :x

TW :> nie natrafiłeś gdzieś przypadkiem na równie interesujące fotki panów redaktorów pracujących w Pulsie? :mrgreen:
:( :( :(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: TinkiWinki » (sob) 23 lut 2008, 18:52

Dżasta pisze: :oo Rzeczywiście :x Mało wiarygodna będzie ta prognoza :x
Liczę że lato tego roku będzie wyjątkowo upalne i że w TV Puls nie mają klimatyzacji :x Ciekawe jak wygląda casting na pogodynkę? :x Przepytują je z geografii, języka polskiego czy może z innego przedmiotu? :D
Dżasta pisze:TW :> nie natrafiłeś gdzieś przypadkiem na równie interesujące fotki panów redaktorów pracujących w Pulsie? :mrgreen:
Nawet przez myśl mi nie przeszło szukać zdjęć facetów. A zwłaszcza rozbieranych zdjęć :x Nie przypuszczam by do telewizji przyjmowali modeli. Jednak u facetów liczy sie tylko to mają w głowie :D U kobitek wręcz odwrotnie :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: michal » (ndz) 24 lut 2008, 10:42

TinkiWinki pisze:Nie przypuszczam by do telewizji przyjmowali modeli. Jednak u facetów liczy sie tylko to mają w głowie :D U kobitek wręcz odwrotnie :x
Podobno Maciej Dolega to model...
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: TinkiWinki » (pt) 16 maja 2008, 20:38

To pogodynkowanie nie idzie jej najlepiej. Lepiej sprawdzała się w bikini :D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: TinkiWinki » (śr) 18 cze 2008, 15:17

No i ma za sobą chyba pierwszy reportaż :D Ależ była pobudzona w Poranku, prawie tak jak nastolatka która dotknęła swojego idola :x O alergiach opowiadała z taka pasja że prawie nie dopuściła do głosu eksperta :D Sporo książek musiała przeczytać przed zrobieniem tego materiału :D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Nawet okularki założyła coby wyglądać poważniej :x Ja też kiedy założyłem szkła to ludzie nawet o godzinę czy drogę zaczęli pytać :x Takie wzbudzałem zaufanie :x

Kaśka była znudzona a Jacek udawał skupienie :D
Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

oloinside
Chipsy przyszły
Posty: 1
Rejestracja: (pn) 14 lip 2008, 0:33
Lokalizacja: z dupy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: oloinside » (pn) 14 lip 2008, 0:42

TinkiWinki pisze:No i ma za sobą chyba pierwszy reportaż :D Ależ była pobudzona w Poranku, prawie tak jak nastolatka która dotknęła swojego idola :x O alergiach opowiadała z taka pasja że prawie nie dopuściła do głosu eksperta :D Sporo książek musiała przeczytać przed zrobieniem tego materiału :D

Nawet okularki założyła coby wyglądać poważniej :x Ja też kiedy założyłem szkła to ludzie nawet o godzinę czy drogę zaczęli pytać :x Takie wzbudzałem zaufanie :x

Kaśka była znudzona a Jacek udawał skupienie :D


[glow=444444][glow=darkred]A moze ty sprobujesz cwaniaczku, skoro taki[/glow] madry jestes?[/glow]
Ostatnio zmieniony (pn) 14 lip 2008, 0:58 przez oloinside, łącznie zmieniany 1 raz.
mess with the best, die like the rest..

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#9

Post autor: TinkiWinki » (pn) 25 sie 2008, 13:49

oloinside pisze: A moze ty sprobujesz cwaniaczku, skoro taki madry jestes?
Czego mam spróbowac? :> Raczej stram się mierzyć siły na zamiary :D

Ewa to gorrrrąca dziewczyna :twisted:
[hide]Obrazek Obrazek[/hide]
Może ktoś trafił na zdjęcia z kalendarza Le modelle di ibiza Calendario Poster 2006. Podobno Ewa do niego pozowała :D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

erkk
Chipsy przyszły
Posty: 49
Rejestracja: (sob) 06 wrz 2008, 21:21

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#10

Post autor: erkk » (pt) 14 lis 2008, 15:16

Czy ktoś wie gdzie pracuje teraz Ewa Kotlewska?

kamil
Coś z niego/niej będzie
Posty: 308
Rejestracja: (wt) 10 kwie 2007, 14:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#11

Post autor: kamil » (pt) 14 lis 2008, 19:22

Niestety, nie wiadomo, gdzie teraz pracuje. Niewykluczone, że nigdzie.

Legrande
Chipsy przyszły
Posty: 1
Rejestracja: (sob) 15 lis 2008, 21:08

:)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#12

Post autor: Legrande » (sob) 15 lis 2008, 21:33

Hmmm.... A skoro został poruszony temat Macieja Dolegi...
Czy ktos w ogóle coś o nim wie?
Jakoś nigdzie nic o nim nie słychać, nigdzie nic nie pisze...
Ja wiem tylko, jak się nazywa, no i że prowadzi pogodę...

erkk
Chipsy przyszły
Posty: 49
Rejestracja: (sob) 06 wrz 2008, 21:21

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#13

Post autor: erkk » (wt) 23 gru 2008, 17:27

Ewa Kotlewska teraz jest prezenterką pogody w TVN Warszawa. Ma ktoś może z nią zapy?

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#14

Post autor: TinkiWinki » (pt) 03 lip 2009, 20:32

W międzyczasie, po Pulsie miała zaparcia :x Widziałem ją w reklamie. Na szczęście Xenna Ekstra jej pomogła :D

Wiem że TVN Warszawa to pewnie z 3 osoby na krzyż oglądają, zwłaszcza 0 10 wieczorem ale taka nieumalowana przed kamerę się pcha? :) Chyba że to wina oświetlenia?
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

A że pogodynka nie musi być szkieletorem tak jak większość polskich pokazuje Mira Ramos z CNN :)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Oto amerykańska poprawność polityczna w pełnej krasie. Nie dość że czarna to jeszcze grub... tfu, prezentuje typowo amerykańska budowę ciała :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Ama18
Popisał/a już trochę
Posty: 565
Rejestracja: (ndz) 18 sty 2009, 15:10
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#15

Post autor: Ama18 » (pt) 03 lip 2009, 21:51

Oto amerykańska poprawność polityczna w pełnej krasie. Nie dość że czarna to jeszcze grub... tfu, prezentuje typowo amerykańska budowę ciała
Właśnie, poprawność polityczna :x . Nie czarna, lecz ciemnoskóra. Od razu lepiej brzmi ;)

Trochę szkoda, że pani Ewa przeszła do TVN Warszawa. Gdyby "zagościła" w jedynym słusznym kanale pogodowym, a następnie witałaby widzów codziennie po 19:35, to może nawet na jakąś "ciekawą" sesyjkę by się załapała (jak jej koleżanki z pracy) - bo "pozowanie" wychodziło jej dotychczas najlepiej :twisted:

ODPOWIEDZ